Paremk forumą
- medziotojas
- Administratorius

- Posts: 19849
- Joined: 2006-Jul-07 00:32
- Location: Vilnius
Re: Paremk forumą
Ačiū
visiems - ypač
artimiesiems
parėmusiems MŪSŲ forumą 2 % įnašu !
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
- medziotojas
- Administratorius

- Posts: 19849
- Joined: 2006-Jul-07 00:32
- Location: Vilnius
Re: Paremk forumą
Būsime
dėkingi, jeigu paremsite VŠĮ "Medžiotojas.eu" savo kukliu įnašu
2 proc. blankas
2 proc. blankas
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
- medziotojas
- Administratorius

- Posts: 19849
- Joined: 2006-Jul-07 00:32
- Location: Vilnius
Re: Paremk forumą
Ačiū
forumiečiams Edzkai ir Aurys už paramą 
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
- aurys
- Stažuotojas

- Posts: 85
- Joined: 2013-Jan-27 20:00
- Location: Vilnius
Re: Paremk forumą
Kad tik macytu, negaila 
- medziotojas
- Administratorius

- Posts: 19849
- Joined: 2006-Jul-07 00:32
- Location: Vilnius
Re: Paremk forumą
Šiais metais forumui bus 9 metukai
todėl yra prašymas skirti 2 % forumo palaikymui ir mūsų forumo susibėgimui
Manau vasaros metu nuspręsime kur šiemet švęsime forumo gimtadienį
Nors planuoti reik jau dabar 
todėl yra prašymas skirti 2 % forumo palaikymui ir mūsų forumo susibėgimui Manau vasaros metu nuspręsime kur šiemet švęsime forumo gimtadienį
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
- medziotojas
- Administratorius

- Posts: 19849
- Joined: 2006-Jul-07 00:32
- Location: Vilnius
Re: Paremk forumą
Adminas, kuris pratesė forumo gyvavimą, man pasiskambino ir pasakė kad 2 proc. veda į forumo sąskaitą, jo palaikymui.
Aš daugiau nesiruošiu leisti savų pinigų - užteks... Ir tep sukišau krūvas babkių į Jūsų pramogas
Aš daugiau nesiruošiu leisti savų pinigų - užteks... Ir tep sukišau krūvas babkių į Jūsų pramogas
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
- sharakanas
- Super Men

- Posts: 1987
- Joined: 2006-Sep-19 23:09
- Location: Birzai
Re: Paremk forumą
nu taia parasyk saskaita sumesim siaip kiek kam negaila ir gyvuos forumas toliau
Taupykime vandeni, gerkime alu 
bezdelnikam alus gerti sveika
bezdelnikam alus gerti sveika
- medziotojas
- Administratorius

- Posts: 19849
- Joined: 2006-Jul-07 00:32
- Location: Vilnius
Re: Paremk forumą
A ką ten rašyti - viršuje visi rekvizitai yra 
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
-
Junka
- Jaunas medžiotojas

- Posts: 369
- Joined: 2009-Apr-20 23:01
Re: Paremk forumą
Blin... Reikiamą sumą, kad forumas gyvuotų ir mums, bezdelnykams, būt kur siausti toliaumedziotojas wrote:A ką ten rašyti - viršuje visi rekvizitai yra
- medziotojas
- Administratorius

- Posts: 19849
- Joined: 2006-Jul-07 00:32
- Location: Vilnius
Re: Paremk forumą
Junka wrote:Blin... Reikiamą sumą, kad forumas gyvuotų ir mums, bezdelnykams, būt kur siausti toliaumedziotojas wrote:A ką ten rašyti - viršuje visi rekvizitai yra
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
- medziotojas
- Administratorius

- Posts: 19849
- Joined: 2006-Jul-07 00:32
- Location: Vilnius
Re: Paremk forumą
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
- svetimas
- Administratorius

- Posts: 2623
- Joined: 2006-Jul-30 18:32
- Location: kaunas
Re: Paremk forumą
neturiu galimybes pervest % as prizadu i saskaita pervesiu kokiuniekingu 10 javreju 
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
- medziotojas
- Administratorius

- Posts: 19849
- Joined: 2006-Jul-07 00:32
- Location: Vilnius
Re: Paremk forumą
Iki gegužės 1 d. liko nedaug
todėl kviečiu prijaučiančius prisidėti prie forumo gyvavimo ir kitais metais. Tuo labiau kad forumui kitais metais bus JAU 10 m. ir yra mintis suburti senus - jaunus forumiečius į šventinį minėjimą, o tam deja reiks lėšų.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
- Furiukas
- Jaunas medžiotojas

- Posts: 246
- Joined: 2009-May-07 16:50
Re: Paremk forumą
is visu pazystamu jau surinkta pries keleta metu ir skirem bureliui, tai geriau permesiu taip kazkiek i saskaita 
- medziotojas
- Administratorius

- Posts: 19849
- Joined: 2006-Jul-07 00:32
- Location: Vilnius
Re: Paremk forumą
Zašibis - visa parama ką skyrėte VŠĮ - apie 35 eur - viską
nušlavė
bankininkai
2015-06-08 SWEDBANK AB 34.46
2015060800018545 TT Kortelės metinis mokestis
2015-06-08 SWEDBANK AB 34.46
2015060800018545 TT Kortelės metinis mokestis
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas