Optikos

Viskas apie ginklus ir šovinius...
Консультация специалистов. Всё про охотничие снорежение и т.д.
Audrius
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 300
Joined: 2007-Jan-19 09:32
Location: Varėnos raj.

Post by Audrius »

Sveiki. Vakar prlėkiau :c29: 3 ginklų parduotuves. Žiūrėjau optikas pagal mano turimus pinigėlius man pasiūlė tokius varijantus: Oksalis Bušnel Elite 4200 2,5-10x50 mod. 42-2151M, Baltic arms Meopta 7x50 mod. 2100, Vilniaus ginklai L.O.W. 2,5-10x56. Gal galit patart ką man pasirnkt iš mano išvardintų varijantų????? :shock:
edwardas

Post by edwardas »

Audrius wrote:Sveiki. Vakar prlėkiau :c29: 3 ginklų parduotuves. Žiūrėjau optikas pagal mano turimus pinigėlius man pasiūlė tokius varijantus: Oksalis Bušnel Elite 4200 2,5-10x50 mod. 42-2151M, Baltic arms Meopta 7x50 mod. 2100, Vilniaus ginklai L.O.W. 2,5-10x56. Gal galit patart ką man pasirnkt iš mano išvardintų varijantų????? :shock:
Jamk Meopta
User avatar
sonyx
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 509
Joined: 2006-Oct-15 21:27
Location: Utena

Post by sonyx »

jei ties sitais variantais apsistojai, tai siulau meopta :wink:
Gamtos viespats ne tas, kuris naikina, bet tas, kuris kuria. Tik giliai moksliskai, o ne ukiskai savanaudiskas gamtos pertvarkymas duos naudos zmonijai.
Tadas Ivanauskas
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Strelcius »

as medzioju dabar treti metai su Meopta Artemis 7*50 su RD. buvau uzsiskiedes pakeist i Meostara, 7*56 ar 3-12*56 RD, bet spjoviau i ta reikala ir pasilikau saviski toliau. esu patenkintas. kai xebra sako sedim iki 23.00, nes tipo nieko nesimato, mane paras ima ir sakau gal dar koki pusvalandi kaip minimum pridedam :D
taigi mano nuomone aiski ;)
Lietuvis
User avatar
hunter330
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1265
Joined: 2006-Sep-27 10:26
Location: Anykščiai - Pasvalys

Post by hunter330 »

Strelciau, a kaina kokia tavo meoptos, as ir jau taupau karabui, tai domiuos po truputi apie viska... :oops:
Снаипер бъёт из далека, но всегда наверняка!
Optimistas studijuoja anglų kalbą, pesimistas-kiniečių, o realistas studijuoja kalašnikovo automatą
MIEGAS YRA TIEMS, KURIE NEŽINO KAS YRA MEDŽIOKLĖ.
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Post by 30-06 »

O as tai pirkciau Bushnel 4200.Ir ne vien del to,kad as ja turiu :wink: .Paprasciausiai zinau ko ji verta.10 000 suviu garantija,reguliuojamas taskas,taskas labai mazas,del to neakina ir neuzstoja vaizdo,sviesi,aliuminio korpusas.Du tukstantosios serijos Meopta berods turi metalini korpusa.Apibraizysi ir turesi saugot nuo rudziu.Be to..........Bushnel 4200 yra 100% made in Japan.Nemanau,kad japonas gamintu optika prasciau uz ceka.Niekam i galva neateina nusipirkt ceku gamybos video kamera ar fotoaparata :crazy: .
Ar tik nebus cia vienas is lietuvisku sindromu :lol: :masina,tai tik audzi arba mercedesas,sautuvas-tai tik CZ arba TIKKA ir tt. :)
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Post by jura »

nei prieš audi,nei prieš mersa nieko blogo negaliu pasakyti,gal todėl ir renkasi :) tas pats ir su optikom,kol nevaro ant meoptos,tol viens kitam ir pataria imt,o šiaip aišku reikėtu lygint,bet kas duos eksperimentuoti :(
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Post by 30-06 »

jura wrote:nei prieš audi,nei prieš mersa nieko blogo negaliu pasakyti,gal todėl ir renkasi :) :(
O man atrodo,kad renkasi is tos lietuviskos inercijos.Kai pabande 90-taisiai audzi 100 ir 80,tai po siai dienai sustot negali.Vienas mano pazistamas atvaziaves i Lietuva negalejo atsistebet :shock: .Sako:kaaa....ar i Lietuva viso pasaulio audzi 100 atvaziuoja numirt???? :shock:
Viena pasaulinio garso draudimo kompanija kasmet isleidzia katalogeli kuriame masinu gamintojams paskirtos vietos pagal ju modeliu gedimo dazni. :lol: :lol: Pirmajame desimtuke nei vienos vokiskos masinos :ROFL: :evil: .Mersas ar tik ne 17 vietoj,audzi berods 24 :twisted: .Siu metu nugaletojas Mazda,antroj vietoje Toyota,trecia pamirsau :oops: ,o ketvirtoje(tuoj mane visi uzmetys supuvusiais kiausiniais) KIA :shock: :lol: .
Taip ir su tom optikom ir sautuvais.Kaimynas nusipirko,ir as tokipati pirksiu.
Broniusa
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 70
Joined: 2007-Mar-01 23:53
Location: Vilnius kaunas pakruojis uppsala

Post by Broniusa »

Tai del to katalogo viskas gerai, bet lietuviai dazniausiai perka kokiu 10 m senumo auto, idomu kaip kataloge ten statistines masinos ar kaip nors kazkokio draudiminio laiko ar panasiai?, o remontuot vokiska ir japoniska tai jau 2 skirtingi dalykai. Japoniska kai prades biret tai spek dalis rinkt :D Nors pats turiu sena toyota, bet kolkas dziaugiuosi :Yahoo!:
Last edited by Broniusa on 2007-Jul-14 12:11, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Strelcius »

del masinu pritariu 100% , del optiku ne :D
LOW irgi japonija ...:D
Lietuvis
User avatar
sharakanas
Super Men
Super Men
Posts: 1988
Joined: 2006-Sep-19 23:09
Location: Birzai

Post by sharakanas »

30-06 wrote:......10 000 suviu garantija
a kaip suskaiciuot suvius ? :shock: :D
Taupykime vandeni, gerkime alu :D
bezdelnikam alus gerti sveika :D
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Post by 30-06 »

sharakanas wrote:
30-06 wrote:......10 000 suviu garantija
a kaip suskaiciuot suvius ? :shock: :D
:D Kai tik issauni,tai i kiseniu atsidedi viena degtuka.Po to suskaiciuoji degtukus ir psio :ROFL: .
User avatar
sharakanas
Super Men
Super Men
Posts: 1988
Joined: 2006-Sep-19 23:09
Location: Birzai

Post by sharakanas »

jo blyn po degtuka :lol: jauciu po kokiu 5000 suviu malku nereiktu pirkt uztektu degtuku :lol:
Taupykime vandeni, gerkime alu :D
bezdelnikam alus gerti sveika :D
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Post by jura »

FORESTER rašo
turiu ARTEMIS 2100 3*12*50 kurios nenaudoju,kaina 1150lt

gal ką sudomins,kaip supratau ji praktiškai nauja
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
User avatar
laukinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 746
Joined: 2006-Jul-07 18:30
Location: Kelme

Post by laukinis »

Deveta....
Post Reply