Padėkos
- GRIZLEY
- Super Men

- Posts: 1884
- Joined: 2008-Jan-01 23:12
- Location: vilnius
Re: Padėkos
Labai didelis dekui kaimynam Audrys ir Zilvinas,uz pakvietima labai graziu vaizdu pamaciau ir kaip visad gera ir linksma kompanija.

Kas globoja, tas ir medžioja
-
Briedis
- Patyręs medžiotojas

- Posts: 876
- Joined: 2006-Aug-02 11:58
- Location: Vilnius
Re: Padėkos
Dekui Audriui ir Žilvinui už suorganizuotą medžioklę, o Šv. Hubertui už atsiųsta laimikį
O kolegoms dėkui už šaunią kompaniją
O kolegoms dėkui už šaunią kompaniją
Tiesa, kaip moteris: nuoga gražiausia
- sharakanas
- Super Men

- Posts: 1987
- Joined: 2006-Sep-19 23:09
- Location: Birzai
Re: Padėkos
dekavoju Tatai - Medziotojui uz suteikta alektros anergija festivalio metu 
Taupykime vandeni, gerkime alu 
bezdelnikam alus gerti sveika
bezdelnikam alus gerti sveika
- sharakanas
- Super Men

- Posts: 1987
- Joined: 2006-Sep-19 23:09
- Location: Birzai
Re: Padėkos
didelis dekui briedziui - uz visakeriopa pagelba organizaciniais-visuomeniniais klausimais organizuojant festivali

Taupykime vandeni, gerkime alu 
bezdelnikam alus gerti sveika
bezdelnikam alus gerti sveika
-
wingas777
- Administratorius

- Posts: 396
- Joined: 2009-Jul-31 11:03
- Location: Panevezys(Chicago)-Birzai-Zarasai
Re: Padėkos
Tariu dideli dekui festivalio organizatoriui ir seimininkui Sharui
Manau viskas pavyko puikiai

laikas praleistas medžioklėje neįskaičiuojamas į gyvenimo trukmę
-
wingas777
- Administratorius

- Posts: 396
- Joined: 2009-Jul-31 11:03
- Location: Panevezys(Chicago)-Birzai-Zarasai
Re: Padėkos
Ypatingas dekui Briedziui uz ypatinga gaivinanti(bet stipru)gerimeli

laikas praleistas medžioklėje neįskaičiuojamas į gyvenimo trukmę
-
wingas777
- Administratorius

- Posts: 396
- Joined: 2009-Jul-31 11:03
- Location: Panevezys(Chicago)-Birzai-Zarasai
Re: Padėkos
Dekui Jurandui uz skania surpa

laikas praleistas medžioklėje neįskaičiuojamas į gyvenimo trukmę
- medziotojas
- Administratorius

- Posts: 19849
- Joined: 2006-Jul-07 00:32
- Location: Vilnius
Re: Padėkos
Dėkui forumiečiui H13 už tai, kad padėjo pagydyti mano MC 21-12
aš tai profanas tokiuose šaunykuose, o jis tokį seniai turėdamas kažką juose išmano. Na ryt antinėje padabosim kas ir kaip.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
- Indream
- Stažuotojas

- Posts: 181
- Joined: 2008-Feb-19 19:52
- Location: Kaunas
Re: Padėkos
dėkui Mindaugui, priėmusiam mane į savo ekipažą šeštadienio medžioklėje

- GRIZLEY
- Super Men

- Posts: 1884
- Joined: 2008-Jan-01 23:12
- Location: vilnius
Re: Padėkos
Didelis dekui Forumieciams Zilvinui ir Audrys uz tai kad prieme i ekipaza,ir dar forumieciui Fukui ir jo keturkojam draugui kuris is mano sumedžiotų 4 anciu rado dvi

Kas globoja, tas ir medžioja
- medziotojas
- Administratorius

- Posts: 19849
- Joined: 2006-Jul-07 00:32
- Location: Vilnius
Re: Padėkos
Didelis dėkui Pasvalio krašto medžiotojams už puikų priėmimą ir suruoštą šventę
Dar kartą įsitikinau, kokie puikus mūsų Lietuvos medžiotojai
Didelis dėkui forumiečiams - Fanui, Ddikis - Jonui ( nežinau kodėl tokį inetinį niką jis sau pasirinko
nes turi tokį puikų vardą) draugijos nariui Romui Dobkevičiui pakvietusiam mūsų laidą į šią puikią šventę ir visiems kitiems medžiokliams
, dėkui virėjams vaišinusiems mus 5 gūdų išvita koše, dėkui medžiokliams virusiems medžiotojišką sriubą (šurpą - su patobulinimais) ir visiems kitiems
puikiai mus priėmusiais
Ačių, VYRAI - iki sekančių susitikimų
Aukštaitijos žemėje !
Didelis dėkui forumiečiams - Fanui, Ddikis - Jonui ( nežinau kodėl tokį inetinį niką jis sau pasirinko
Ačių, VYRAI - iki sekančių susitikimų
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
- medziotojas
- Administratorius

- Posts: 19849
- Joined: 2006-Jul-07 00:32
- Location: Vilnius
Re: Padėkos
Noriu padėkoti Wingas 777 ir Marius 1971 už suteiktą paramą Všį
Tikrai šitos paaukotos lėšos bus panaudotos forumo ir Všį organizuojamiems renginiams.
Dar kartą dėkui už supratingumą ir paramą
Dar kartą dėkui už supratingumą ir paramą
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
- medziotojas
- Administratorius

- Posts: 19849
- Joined: 2006-Jul-07 00:32
- Location: Vilnius
Re: Padėkos
Darius74 - radau
, permesiu paramą į Všį sąskaitą. Dėkui !
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
-
wingas777
- Administratorius

- Posts: 396
- Joined: 2009-Jul-31 11:03
- Location: Panevezys(Chicago)-Birzai-Zarasai
Re: Padėkos
Norėčiau padėkoti Mindaugui už pagalbą

laikas praleistas medžioklėje neįskaičiuojamas į gyvenimo trukmę
- svetimas
- Administratorius

- Posts: 2623
- Joined: 2006-Jul-30 18:32
- Location: kaunas
Re: Padėkos
na isgersim koki litra ir busim atsiskaitewingas777 wrote:Norėčiau padėkoti Mindaugui už pagalbą![]()
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu