Padėkos
- medziotojas
- Administratorius

- Posts: 19849
- Joined: 2006-Jul-07 00:32
- Location: Vilnius
Re: Padėkos
Atskira
padėka Tadziui už stiprią "girą" 
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
- Tadzis
- Patyręs medžiotojas

- Posts: 952
- Joined: 2009-Mar-29 10:28
- Location: Kaunas
- Contact:
Re: Padėkos
medziotojas wrote:Atskirapadėka Tadziui už stiprią "girą"
Savo ruostu noreciau padekoti uz silta priemima, nors su kaikuriais jau buvom keleta kartu susitike ir pries tai, bet dauguma maciau pirma karta, o jausmas buvo toks kad pazystami jau ne vieni metai
Ramuno zmoneliai atskirai siunciu
-
fukas
- Administratorius

- Posts: 2774
- Joined: 2006-Jul-07 18:46
- Location: Marijampolė
Re: Padėkos
na va o kažkas čia nesenia dievagojosi, kad meete panų nekirkinoTadzis wrote: Ramuno zmoneliai atskirai siunciu![]()
![]()
ir kitoms moterims bei merginoms
- Tadzis
- Patyręs medžiotojas

- Posts: 952
- Joined: 2009-Mar-29 10:28
- Location: Kaunas
- Contact:
Re: Padėkos
Tai kasko nesuprataufukas wrote:na va o kažkas čia nesenia dievagojosi, kad meete panų nekirkinoTadzis wrote: Ramuno zmoneliai atskirai siunciu![]()
![]()
ir kitoms moterims bei merginoms
Turejei manau matyti kokia pasiaukojancia zmona Ramunas turi
kaip Aurelija ir ji gelbejo(Ramuno neisgelbejo
- medziotojas
- Administratorius

- Posts: 19849
- Joined: 2006-Jul-07 00:32
- Location: Vilnius
Re: Padėkos
Didelis dėkui šiauliečiam forumiečiam už suorganizuotą žąsų medžioklę prie Rėkyvos ežero su nakvyne po atviru dangumi
Didelis dėkui forumiečiui Jurai už jo vargą ir triūsą organizuojant šią medžioklę, taipogi visiems prisidėjusiems prie jos organizavimo.
Atskira padėka medžioklių šeimininkėms
Daivai,
Rūtai,
Danguolei ir
Jurgitai už nuostabius cepelinus, kurie tirpo burnoje 
Ačiū visiems forumiečiams medžiokliams parėmusiems forumą
Didelis dėkui forumiečiui Jurai už jo vargą ir triūsą organizuojant šią medžioklę, taipogi visiems prisidėjusiems prie jos organizavimo.
Atskira padėka medžioklių šeimininkėms
Ačiū visiems forumiečiams medžiokliams parėmusiems forumą
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
- medziotojas
- Administratorius

- Posts: 19849
- Joined: 2006-Jul-07 00:32
- Location: Vilnius
Re: Padėkos
Didelis dėkui
visiems
kurie prisidėjo pervedant 2% paramą forumui.
Pagaliau atsiskaitėm pilnai už kalendorius ir esame niekam neskolingi
Pagaliau atsiskaitėm pilnai už kalendorius ir esame niekam neskolingi
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
- medziotojas
- Administratorius

- Posts: 19849
- Joined: 2006-Jul-07 00:32
- Location: Vilnius
Re: Padėkos
Didelis dėkui Gedasui už suorganizuotą superinę
antinę, dėkui DJ Šarūnui už suorganizuotą mini spektaklį ir muziką
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
- andrysa
- Patyręs medžiotojas

- Posts: 925
- Joined: 2006-Oct-08 16:53
- Location: Jurbarko raj.
Re: Padėkos
Dekui Ramunui ir bureliui "Kadagys" uz saune medziokle, nuostabu ora ir puikiai praleista laika

I medziokle nebutinai su sautuvu...
- medziotojas
- Administratorius

- Posts: 19849
- Joined: 2006-Jul-07 00:32
- Location: Vilnius
Re: Padėkos
Noriu padėkoti
DJ Šarūnui už įdėtas pastangas ruošiant programėlę, kuri turėjo būti po forumo medžioklės Varėnoje, ale kad nesigavo
, visiems nuotaika buvo sugadinta ir visi po vakarienės išsivažinėjo namučio.
Dar kartą dėkui Šarūnai
Dar kartą dėkui Šarūnai
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
- Dj Šarūnas
- Stažuotojas

- Posts: 140
- Joined: 2009-Feb-25 21:05
- Location: Vilnius-Gelvonai-Ukmerge
Re: Padėkos
Tuo pačiu galim padėkoti GA pareigūnams už nedviprasmiškai susraukusius veidus, kurie ir sugadino tą nuotaiką...

Groju, muzikuoju, kartais balon įvažiuoju... (dj2008dj@gmail.com arba tel.: 8 656 879 79)
NP, 3,3 TD, 35" MT. "...NP 3,3TD - geriau vyrai nesuras...";)
Skype: - djsarunelis
NP, 3,3 TD, 35" MT. "...NP 3,3TD - geriau vyrai nesuras...";)
- medziotojas
- Administratorius

- Posts: 19849
- Joined: 2006-Jul-07 00:32
- Location: Vilnius
Re: Padėkos
Didelis dėkui
forumiečiui Tautvydui 4 ir jo MK "Apuokas" už šios dienos nepakartojamą ir matyt ilgai neužmirštamą lapinę medžioklę
Matyt niekur Lietuvoje nėra tiek žvėrių, kaip Kėdainių raj.
Už visą matytą fauną ir nepakartojamas medžioklės akimirkas, manau būsiu dėkingas ne aš vienas
Lauksime pakvietimo forumiečiams lapinei medžioklei, su rimtesnės artilerijos panaudojimu
Matyt niekur Lietuvoje nėra tiek žvėrių, kaip Kėdainių raj.
Lauksime pakvietimo forumiečiams lapinei medžioklei, su rimtesnės artilerijos panaudojimu
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
- medziotojas
- Administratorius

- Posts: 19849
- Joined: 2006-Jul-07 00:32
- Location: Vilnius
Re: Padėkos
Dėkui
savo sesei Jurgitai gyvenančiai užusienyje, vakar iki nakties prakankinusią mane su taikinių maketais, bet padėjusiai sudėlioti visus taškus ant "i" - turėsime savo - orginalius taikinius
ateities varžyboms. Dėkui sese

Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
- medziotojas
- Administratorius

- Posts: 19849
- Joined: 2006-Jul-07 00:32
- Location: Vilnius
Re: Padėkos
Dėkui forumiečiams Audrys ir Žilvinas už suorganizuotą medžioklę pas save klube, Jonsonui už skanią šurpą
Dudoriui Algimantui už šaunias medžioklines melodijas ir pagalba rengiant medžioklinei laidai siužetą.
Buvo smagu susipažinti su naujais veidais ir pamatyti seniai matytus.
Buvo smagu susipažinti su naujais veidais ir pamatyti seniai matytus.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
-
fukas
- Administratorius

- Posts: 2774
- Joined: 2006-Jul-07 18:46
- Location: Marijampolė
Re: Padėkos
Audrys ir Zilvinas dėkui už priėmimą
taikliems šauliams dėkui už tuos taiklius šūvius 
- Marius1971
- Patyręs medžiotojas

- Posts: 1252
- Joined: 2009-Jul-27 10:26
Re: Padėkos
Didelis DĖKUI Audriui ir Žilvinui
apturėjau gera laiką ir žinomą gerą nuotaiką
Gaila
negalejau, bet manau kitų kartų atsijamsiu 
apturėjau gera laiką ir žinomą gerą nuotaiką
Gaila