Įvairūs

Visa, kas nesusiję su medžiokle.
Сообщения не связанные с охотой.
arz
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 688
Joined: 2010-Mar-29 17:54
Location: Vilnius

Re: Įvairūs

Post by arz »

Mąstytojas... :twisted:
Hunter13
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 406
Joined: 2006-Nov-09 12:13

Re: Įvairūs

Post by Hunter13 »

Tadzis pasitikrink pries veidrodi ar neturi pleiskanu: jei turi, ti ragas tiksliai tava..... bo pleiskanos ti nupjautu ragu pjuvenos....Mazu pakol tu po miskus kiaulas, kuilius ir ancis ganai moteriske sugriesijo nu.....
Aisku baika - vistep paskum savaip perpi...t reikia.... a ragas gerulis..... :) :) :)
Dievas sukure zmones skirtingus. Koltas juos sulygino.
User avatar
andrysa
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 925
Joined: 2006-Oct-08 16:53
Location: Jurbarko raj.

Re: Įvairūs

Post by andrysa »

Rytoj Jurbarko saudykloje vyks varzybos “NORMA-SAUER CUP 2011”
Placiau http://oksalis.lt/naujienos.php
I medziokle nebutinai su sautuvu...
arz
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 688
Joined: 2010-Mar-29 17:54
Location: Vilnius

Re: Įvairūs

Post by arz »

Gal kas žino kokį preparatą nuvalyti nuo autokėbulo asfalto dervą ar bitumą ar smalą ar kaip ten ją?
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Įvairūs

Post by medziotojas »

arz wrote:Gal kas žino kokį preparatą nuvalyti nuo autokėbulo asfalto dervą ar bitumą ar smalą ar kaip ten ją?
Kolega, kaip tik pabandymui naują preparatą užvežė dėl bitumo nuėmimo ir turiu duot ataskaitą dėl jo efektyvumo. Tau kainuotų, su nuolaida, tik plovimas :twisted: Mane dabar rasi www.starbalt.lt , V.A. Graičiūno g. 1 A . Mano tel. žinai, šiandien jau negaliu, atlėk pirmadienį.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
Marius1971
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1252
Joined: 2009-Jul-27 10:26

Re: Įvairūs

Post by Marius1971 »

Tata, a man parduosi biski ba mococikla reik nuo smalos nuvalyti?
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Įvairūs

Post by medziotojas »

Marius1971 wrote:Tata, a man parduosi biski ba mococikla reik nuo smalos nuvalyti?

O jei nikelis nuais šaibom ? Kū? Turėsiu tavo motopedą nusipirkti :pardon: Neturu tiek šaibų, kad dar motoceklietus pirkčia :no:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
dėdė

Re: Įvairūs

Post by dėdė »

Praeivis rašo:


Vakar sulaukėme puikios naujienos – iki šiol buvęs slaptas Skype protokolas iššifruotas. Ir ne tik iššifruotas, bet autorius netgi siūlo programėlę su kuria galite siųsti tekstines žinutes. Balso ar vaizdo pokalbiai kol kas nerealizuoti, bet jeigu Skype nesuskubs pakeisti protokolo tai nėra jokių kliūčių parašyti pilnavertį Skype klientą.
Nors viskas ne taip paprasta – tiek Skype tiek naujieji šeimininkai Microsoft bet kuriuo metu gali suskubti pakeisti protokolą ir visi neoriginalios Skype programėlės nustos veikti. Kaip jie pasielgs neįsivaizduoju. Jeigu Skype neseniai nebūtų parduota tai apie šią naujieną greičiausiai nebūčiau netgi rašęs – protokolas būtų pakeistas per keletą dienų. Bet kadangi šiuo metu Skype šaimini9nkai yra Microsoft, tai gali būti, kad nebus kovojama su neoriginaliomis Skype versijomis. Bet, čia tik mano spėjimas, nes neįsivaizduoju, kokie Microsoft planai ir kam jie Skype įsigijo.
Kalbant apie neoriginalias Skype programas, tai yra tiek pliusų tiek minusų. Jeigu protokolas paliks nepakeistas, tai greitu laiku atsiras mažiau sveriančių klientų ne tik Windows operacinei sistemai, bet tikrai atsiras ir entuziastų kurie parašys Linux skirtą stabilią versiją. Bet tuo suskubs pasinaudoti ir piktybiškai nusiteikę programišiai. Esu įsitikinęs, kad atsiras labai patrauklių ir stabilių klientų, kurie dalinsis informacija apie Skype vartotojus su programos autoriais. Kaip tai buvo su ICQ ar MSN neoriginaliomis programomis.
O pati didžiausia blogybė, kad nuo šiol jūsų Skype pokalbių bus galima pasiklausyti. Nežinau techninių smulkmenų, bet jeigu protokolas jau iššifruotas, tai tiek tekstinės žinutės, tiek balso ir vaizdo pokalbiai nebesaugūs. Nors turbūt niekas dėl to labai ir nesijaudins, bet jeigu ankščiau per Skype buvo galima siūsti, kad ir slaptažodžius tai nuo šiol aš to nebedaryčiau.
Beliko palaukti Skype ar Microsoft atsakymo šiuo klausimu – ką jie ruošiasi daryti. Grasins oficialiai, tyliai kaitalios protokolą ar paliks viską kaip yra.

8)
User avatar
Marius1971
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1252
Joined: 2009-Jul-27 10:26

Re: Įvairūs

Post by Marius1971 »

medziotojas wrote:
Marius1971 wrote:Tata, a man parduosi biski ba mococikla reik nuo smalos nuvalyti?

O jei nikelis nuais šaibom ? Kū? Turėsiu tavo motopedą nusipirkti :pardon: Neturu tiek šaibų, kad dar motoceklietus pirkčia :no:
nu tadu su binzinu teks mozotis ryt is pat ryto, ba ryt Tevo diena tai dukra vezinsiu :pardon:
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Įvairūs

Post by medziotojas »

Artėja vienas ilgiausių Mėnulio užtemimų.

http://www.balsas.lt/naujiena/542394/ar ... mimu-video

O hebra kaip tik planuoja važiuot medžiot. Įdomu kokia žvėriukų reakcija į tai bus ???
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Įvairūs

Post by medziotojas »

Jei kam teks pamatyt džipą panašiais apipešiotais ratlankiais - žinokit kad jie pavogti :pardon:
01_vb_22055356_20327844.jpg
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
uazikas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 751
Joined: 2006-Nov-10 01:40
Location: kelme-kaunas

Re: Įvairūs

Post by uazikas »

medziotojas wrote:Jei kam teks pamatyt džipą panašiais apipešiotais ratlankiais - žinokit kad jie pavogti :pardon:
01_vb_22055356_20327844.jpg
lietuva :x
kas baisiausias misko zveris?- agronomas nedageres :D
User avatar
petiune
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1304
Joined: 2008-Feb-29 17:05
Location: kaunas

Re: Įvairūs

Post by petiune »

:D kam ta veida uztusava?.man rods siaudus tai ir nunesei,tai liaudis tau atkersijo :D
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Įvairūs

Post by fukas »

uazikas wrote:
medziotojas wrote:Jei kam teks pamatyt džipą panašiais apipešiotais ratlankiais - žinokit kad jie pavogti :pardon:
01_vb_22055356_20327844.jpg
lietuva :x

Uazik o ratus sakai tik Lietuvoj vagia :ROFL:
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Įvairūs

Post by medziotojas »

petiune wrote::D kam ta veida uztusava?.man rods siaudus tai ir nunesei,tai liaudis tau atkersijo :D
Na šitą fotke dėjau į autogida, todėl orginalios ir daug neieškojau, o šiaudus meždu pročem ūkininkas liepė iš jo lauko susirinkti :pardon:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Post Reply