Dalyviai šaudymo varžybose

Viskas apie mūsų susitikimus !
Всё о встречах охотников !
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Post by medziotojas »

Kas neittrauktas i sarasa, bet dalyvavo, prasau parasykit
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
mazyla

Post by mazyla »

hunter.lt turbut rengs saudymo varzybas rugpjucio men. Gal kas dalyvautumet?
tomasss
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 659
Joined: 2007-Mar-01 13:11

Post by tomasss »

:oops:
User avatar
sonyx
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 509
Joined: 2006-Oct-15 21:27
Location: Utena

Post by sonyx »

tomasss wrote::oops:
as ir greiciausiai dalyvausiu :)
Gamtos viespats ne tas, kuris naikina, bet tas, kuris kuria. Tik giliai moksliskai, o ne ukiskai savanaudiskas gamtos pertvarkymas duos naudos zmonijai.
Tadas Ivanauskas
mazyla

Post by mazyla »

saunu, kolegos ! kokias rungtis bandysit jamt (lygus, lekstutes ar graiztvas) ? as jei spesiu uzsimest optika ant lygaus ir jai prisisaudys mano chlamelis IZas, tai noreciau as irgi papliekt i stovinti taikini
User avatar
sonyx
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 509
Joined: 2006-Oct-15 21:27
Location: Utena

Post by sonyx »

as graiztva ir lygu jei iseis :)
Gamtos viespats ne tas, kuris naikina, bet tas, kuris kuria. Tik giliai moksliskai, o ne ukiskai savanaudiskas gamtos pertvarkymas duos naudos zmonijai.
Tadas Ivanauskas
mazyla

Post by mazyla »

300 winmag :shock: ar koki silpnesni dar turi? sony, peti issinersi su magnumu :).
as nenoriu dalyvaut graiztvose, nes man gaila peties su mano .30-06 :) 5 suvius esu dares prisaudant tai %) o varzyboms reiktu dar daugiau suviu daryt. va jei tureciau koki 222 ..
User avatar
sonyx
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 509
Joined: 2006-Oct-15 21:27
Location: Utena

Post by sonyx »

pas mane atatrankos nera tik suvio garsas :ROFL: sakau tas pats, kas sauditum su 243 ar 6.5x55
Gamtos viespats ne tas, kuris naikina, bet tas, kuris kuria. Tik giliai moksliskai, o ne ukiskai savanaudiskas gamtos pertvarkymas duos naudos zmonijai.
Tadas Ivanauskas
mazyla

Post by mazyla »

nu nu placiau kolega, man irgi taip rrreikia :D
User avatar
sonyx
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 509
Joined: 2006-Oct-15 21:27
Location: Utena

Post by sonyx »

mazyla wrote:nu nu placiau kolega, man irgi taip rrreikia :D
vienu zodziu galiu pasakyt BLASER :)

tiesa reiktu pasikonsultuot su ginklu meistrais :) ir tokios kapsules vadinamos keistopais (neprisimenu berots teip vadinas) jos dedamos i buozes, jos padeda zymiai sumazint atatranka :) blaseriams teip padaryta, o siaip gal imanoma butu ir kitiems jas pritaikyt, tad sakau su ginklu meistru reiktu pasikonsultuot tau jis pasakys ar imanoma ar ne :)
Last edited by sonyx on 2007-Jul-11 17:01, edited 1 time in total.
Gamtos viespats ne tas, kuris naikina, bet tas, kuris kuria. Tik giliai moksliskai, o ne ukiskai savanaudiskas gamtos pertvarkymas duos naudos zmonijai.
Tadas Ivanauskas
mazyla

Post by mazyla »

tai ten gal koks stovi garso / atatrankos slopintuvas ? ar nera nieko, tiesiog del to , kad - BLASER?
User avatar
sonyx
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 509
Joined: 2006-Oct-15 21:27
Location: Utena

Post by sonyx »

yra blaseriu patentuota ten kaskokie grioveliai dar gale vamzdzio :) tai sake su tais grioveliais ir keistopu sake galetum saut atremes anteki i optika :D bet viskas piniguos atsistoja
Gamtos viespats ne tas, kuris naikina, bet tas, kuris kuria. Tik giliai moksliskai, o ne ukiskai savanaudiskas gamtos pertvarkymas duos naudos zmonijai.
Tadas Ivanauskas
tomasss
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 659
Joined: 2007-Mar-01 13:11

Post by tomasss »

mazyla wrote:300 winmag :shock: ar koki silpnesni dar turi? sony, peti issinersi su magnumu :).
as nenoriu dalyvaut graiztvose, nes man gaila peties su mano .30-06 :) 5 suvius esu dares prisaudant tai %) o varzyboms reiktu dar daugiau suviu daryt. va jei tureciau koki 222 ..
:ROFL:
tu nebijok pripras tas petys aš molėtuase 15 šuvių dariau prieš tai vakare 10 treniravausi ir dar kažkur 50 ligevamždžiu ir nieko paskaudėjo savaitėlę ir psio :D
mazyla

Post by mazyla »

tai moletuose saudei ne tik su lygiu, bet ir su graiztvu? kaip graiztvo rezultatai, kokios graiztvo rungtys buvo?
tomasss
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 659
Joined: 2007-Mar-01 13:11

Post by tomasss »

nu va vakar praėjau kolifikaciją burelio :Yahoo!: šeštadienį varysiu į rajono šaudimo varžybas :icc04: :idd22: :beer: :idd28:
Post Reply