"Žurnaliukas LUTUTĖ" mūsų vaikams - anonsas.

"Žurnalas apie gamtą", "Medžiotojas ir medžioklė", "Žurnaliukas LUTUTĖ"
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19488
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: "Žurnaliukas LUTUTĖ" mūsų vaikams - anonsas.

Post by medziotojas »

Naujas žurnaliuko „Lututė“ numeris 2014-12 (117)
LUTUTE nr2014-12-117.jpg
Gruodžio mėnesio „Lututės“ viršelyje puikuojasi baltoji pelėda, o iš pirmųjų puslapių į tave žvelgia baltasis kiškis. Tik ar jis galės tinkamai pasislėpti tokią šlapią besniegę žiemą? Taip, ir gyvūnai, ir vaikai laukia nesulaukia sniego... Gal bent žiemos šventėms žemė pasipuoš baltai?
Tačiau puošiasi ji ar ne, o vaikai atostogauja ir švenčia! Neatsilik ir tu, o kad daugiau apie žiemos šventes sužinotum, paskaityk „Lututėje“, kaip senovės Lietuvoje vaikus lankydavo senis Kalėda, kaip gaminami gražieji kalėdiniai vainikai, ir, žinoma, koks yra įdomus, niekada nepabostantis gamtos gyvenimas. O jis net ir žiemą nuolatos verda. Netiki? Tada turbūt nežinai, kas gruodžio naktimis girioje miega, o kas triukšmą kelia. Paklausk apie tai Pito ir Tutės – jie visai neseniai šią gamtos paslaptį atskleidė.
Kai šaltukas paspaus, kai prisnigs – „Lututė“ dar kartą primena – nepamiršk mūsų draugų paukštelių. Žurnaliuke rasi parašyta, kuo ir kaip juos geriausia lesinti. O kol pas mus žiema nesilanko, tau bus smagu bent mintimis nusikelti į amžinuosius Arkties sniegynus, pas baltąjį lokį. Kuo šie gyvūnai minta, kur veda vaikus, kokie puikūs jie yra plaukikai – sužinosi skaitydamas žurnaliuką.
Net ir tokiu metu, kai oras nėra pats gražiausias, galima patirti daug įspūdžių būnant gamtoje. Tai įrodo pasakojimas apie dar vieną nepamirštamą susitikimą – šįkart su miško karaliais briedžiais. O jei nori prisiminti vasarą ir jau planuoji žygius bei keliones, būtinai paskaityk, kur tyvuliuoja legendomis apipintas giliausias Lietuvos ežeras.
Pervertęs beveik visą žurnaliuką, paskaitęs ir apie mažuosius medelius bonsus, ir apie lietingą mūsų žiemą, rasi patį svarbiausią straipsnelį. Kodėl svarbiausią? Ogi jis pasakoja apie žymiausią Lietuvos gamtininką – profesorių Tadą Ivanauską. Jis nuo ankstyvos vaikystės domėjosi gamta ir visiems rodė puikų pavyzdį, kaip reikia ją saugoti ir tausoti.
Skaitydamas kiekvieną žurnaliuko numerį, tu sužinai vis daugiau apie gamtą. Juk tikrai taip! Todėl išspręsk visas Tutės užduotėles, kurių atsakymus būtinai išsiųsk „Lututei“. O ji linki tau, kad visus metus saugotum kalėdinės ramybės ir naujametinio linksmumo kibirkštėlę.
Skaityk žurnaliuką „Lututė“ ir draugauk su gamta. Ir nepamiršk jo užsiprenumeruoti 2015 metams!
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Locked