Lygiavamzdžiai šautuvai

Viskas apie ginklus ir šovinius...
Консультация специалистов. Всё про охотничие снорежение и т.д.
Gedasas
Super Men
Super Men
Posts: 1592
Joined: 2006-Aug-10 15:25
Location: Pirčiupiai

Post by Gedasas »

Žemaitis wrote:Tai kad popierinių gilzių nieks nebnaudoja :lol:
naudojam is senu rezervu
Žemaitis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 582
Joined: 2007-Jan-19 10:34
Location: Žemaitija

Post by Žemaitis »

Aš ne taip seniai sunaudojau paskutines gilzes ir kapsules. Parako dar turiu 14 m senumo. Šaudėm į taikinį, nieko ,,nesudrėko" parakas :)
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Post by fukas »

Gedasas wrote: pucia gilzes, jei gliziaviete vamzdziuose parudijus , kepureles nuplesia nuo nekokybisku soviniu, arba jei pats taisai i senas gilzes, plesia todel, kad pakliuna parako po gilzes padu. Šiaip problemu su ezektoriais buna retai
aha ypač plešia kepurėles kai šauni į šerną draugų taisytais šoviniais :ROFL:
Gedasas
Super Men
Super Men
Posts: 1592
Joined: 2006-Aug-10 15:25
Location: Pirčiupiai

Post by Gedasas »

fukas wrote:
Gedasas wrote: pucia gilzes, jei gliziaviete vamzdziuose parudijus , kepureles nuplesia nuo nekokybisku soviniu, arba jei pats taisai i senas gilzes, plesia todel, kad pakliuna parako po gilzes padu. Šiaip problemu su ezektoriais buna retai
aha ypač plešia kepurėles kai šauni į šerną draugų taisytais šoviniais :ROFL:
a pas tavi strielba chierova :D
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Post by fukas »

aha cherova :evil: naują kaip ledas pirkęs buvau :evil: :x
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Post by medziotojas »

fukas wrote:aha cherova :evil: naują kaip ledas pirkęs buvau :evil: :x



:ROFL: :ROFL: :ROFL: Va kas būna, kai šovinius taiso namie
Image
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Post by medziotojas »

Apsistojau ties Zalos vezamais Verney-caron. Nupirkau ne pati pigiausia varianta, medi padare pagal mane individualiai.
Komentarai butu tokie: sautuvas tikrai neblogas, medi padare gana profesionaliai, taciau tai sautuvas pritaikytas saudyti is smulkesniu sratu tinkantis labiau pauksciu medzioklei. Daugiau pasaudzius, keliasdesimt soviniu i leksteles, pora kartu issove abu vamzdziai iskart.



Dariau, tavo strielba turi 2 m. garantija, veži ir sutvarko, jei ne pakeičia.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
Tomazinas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 106
Joined: 2007-Sep-17 17:53
Location: Vilnius

Post by Tomazinas »

Rezultatai:

Ish devyniu pasisakiusiu
8 uzh IZ ir TOZ (arba kitaip sakant uzh rusishkus lygiavamzdzhius)
1 - priesh
Susilaikiusiu nera :D
nerijus
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 164
Joined: 2006-Sep-14 21:39
Location: anyksciai

Post by nerijus »

Nu as irgi turiu iz-12 12kal. senukas toks, senesniu buozes budavo nelabai as pas zala nuvariau tai tas kur buozes drozia sako nauja isdrost 1200lt tai kad as sakau uz sautuva 300lt mokejau, tai kai jis mane biski pazysta dave buoze nulauzta pamokino kaip daryt tai pats pasitobulinau tai dabar visai nieko sautuvukas, manau nelabai svarbu kokios firmos sautuvas, svarbiau kad patogus butu :)
svarbiausia nesinervuot ir gerai maitintis
darencas
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 343
Joined: 2007-Jul-19 22:05
Location: Trakų raj.

Post by darencas »

visi sautuvai geri kai pataikai :Yahoo!: as pats medzioju su MC-21-12 senukas bet saudo gerai buvo luzusi spiruokle gaiduko 100lt ir nauja stovi ir toliau saudo 8)
Pagirys

Post by Pagirys »

Aš turiu TOZiką jamiau naudotą kai pradėjau medžioti ir visiškai juo patenkintas. Po to nusipirkau IŽą atsargai tai po pusmečio pardaviau, negalėjau prie jo priprasti. Manau visi šautuvai geri kai jie tau prie peties gerai limpa. O dėl naujo ar seno tai manau kad tai yra darbo įrankis kuris turi dirbti ir jokio skirtumo ar naujas ar senas, svarbu ,kad gerai kulipkas guldo, limpa prie peties ir yra malonus akiai, nes jei jis nemielas tai ir liks pagalys ant peties kokios firmos ir vertės jis bebūtų.
Žemaitis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 582
Joined: 2007-Jan-19 10:34
Location: Žemaitija

Post by Žemaitis »

Turiu tėvo palikimą iž-12 ir simsoną. Su simsonu viskas aišku, o va ižas man šaudant ant 50 m. 30 cm į dešinę neša, kai kiti šauna 30 cm į kairę ir 20 cm žemyn. Nixhera neina supras t :(
mazyla

Post by mazyla »

Žemaitis wrote:Turiu tėvo palikimą iž-12 ir simsoną. Su simsonu viskas aišku, o va ižas man šaudant ant 50 m. 30 cm į dešinę neša, kai kiti šauna 30 cm į kairę ir 20 cm žemyn. Nixhera neina supras t :(
pas mane IZ-27 ant 50 metru eina kokie 25 cm i kaire ir 25 cm i virsu. Irgi niekaip nesuprantu kodel taip yra, gal vamzdziai kreivi :D
User avatar
sonyx
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 509
Joined: 2006-Oct-15 21:27
Location: Utena

Post by sonyx »

mazyla wrote: pas mane IZ-27 ant 50 metru eina kokie 25 cm i kaire ir 25 cm i virsu. Irgi niekaip nesuprantu kodel taip yra, gal vamzdziai kreivi :D
neiskentei varzybose iki galo pabut :) vienas rode muske savo, visai neblogas dalykas.. mazite muske (kas duoda zimiai geresni taikimasi, raudonas burbuliukas) ir du zali burbuliukai (kaip ir krekzdute, reguliuojas) planuoju ant savo deti toki taikikli, nes mano muske tai pusia serno uzstoja :) bet tavo tokio gribavimo nelabai besureguliutum, nebent ant pastovaus atstumo :)
Gamtos viespats ne tas, kuris naikina, bet tas, kuris kuria. Tik giliai moksliskai, o ne ukiskai savanaudiskas gamtos pertvarkymas duos naudos zmonijai.
Tadas Ivanauskas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Post by medziotojas »

Straipsnis pradedantiems medžiotojams

Image Image Image Image
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Post Reply