GINKLAI

Viskas apie ginklus ir šovinius...
Консультация специалистов. Всё про охотничие снорежение и т.д.
Audrius
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 300
Joined: 2007-Jan-19 09:32
Location: Varėnos raj.

Post by Audrius »

sonyx wrote:zinau kad is forumo nepropoguoja didziuju kalibru :( bet mano nuomuone imk stambesni :wink: gali nekreit demesio nes as 300 imsiu, bet galetum bent jau 308 imt :)
Matai nedgi ten VG prekiaujantis žmogus nusipirko CZ 5,5 kalibru ir labai jau ten jį gyrė, tai aš pamaniau kad 6,5 būtų pats tas man. Tai gal galėtu papasakot kuo geriau 308 ? :)
Audrius
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 300
Joined: 2007-Jan-19 09:32
Location: Varėnos raj.

Post by Audrius »

Strelcius wrote:
Audrius wrote:Praitą savait buvau "Vilniaus ginklų" parduotuvėje pasižvalgyt karabino. pardavėjas patarė čekišką CZ 6,5 kalibro už 2600 man jis kaip ir patiko ir dabar galvoju apie jo įsigyjimą. Tik va galvoju kokioje parduotuvėja geriau apsimokėtų pirkt. Gal kas pirkot ir žinot kur mažiause kAina galima įsigyti šį ginklą? :shock:
2600 daugoka sakyciau, galima dar nuderet tikrai . tu pasistenk labiau :)
Kaipo klausinėjau VG apie tą karabiną jie žadėjo padaryti nuolaida jeigu pirkčiau. Tik va aš kvailys nepaklausiau kiek padarytų tą nuolaidą %)
User avatar
Ramas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 647
Joined: 2006-Jul-06 02:45
Location: Vilnius - Kaunas

Post by Ramas »

Nuolaidas simbolines daro visi. Kazkas is musu turi rysiu parduotuvese, pasiteirauk, gal pamacys.
O kokio kalibro imti, pasiimk katalogus soviniu, pasiuzerek kulkos energija, kritimus ir nuspresi ka saudysiu su juo ir kuris bus tinkamiausias. Kiek medziotoju, tiek nuomoniu.
Medziokle - gyvenimo budas.
Vegetaras - isvertus is lotynu kalbos, blogas medziotojas.....
Žemaitis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 582
Joined: 2007-Jan-19 10:34
Location: Žemaitija

Post by Žemaitis »

Ramas wrote:Nuolaidas simbolines daro visi. Kazkas is musu turi rysiu parduotuvese, pasiteirauk, gal pamacys.
O kokio kalibro imti, pasiimk katalogus soviniu, pasiuzerek kulkos energija, kritimus ir nuspresi ka saudysiu su juo ir kuris bus tinkamiausias. Kiek medziotoju, tiek nuomoniu.
Nereikia išradinėt dviračio, jeigu nori medžioti šernus, elnius, briedžius reikia ne mažiau 3006. Jeigu medžiosi smulkmę, aišku galima ir smulkesnį kalibrą
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Post by svetimas »

zemaiti tau priestarauju as turiu 7x64 maniskis turi tiek pat dziauliu kiek ir 30.06 o balistika mano gerokai lenkia springfildus
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
daktaras
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 289
Joined: 2006-Nov-01 13:23
Location: Kaunas

Post by daktaras »

Žemaitis wrote:
Ramas wrote:Nuolaidas simbolines daro visi. Kazkas is musu turi rysiu parduotuvese, pasiteirauk, gal pamacys.
O kokio kalibro imti, pasiimk katalogus soviniu, pasiuzerek kulkos energija, kritimus ir nuspresi ka saudysiu su juo ir kuris bus tinkamiausias. Kiek medziotoju, tiek nuomoniu.
Nereikia išradinėt dviračio, jeigu nori medžioti šernus, elnius, briedžius reikia ne mažiau 3006. Jeigu medžiosi smulkmę, aišku galima ir smulkesnį kalibrą
Jei i Afrika planuoji vaziuoti, tai pirk 3006 :D
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Strelcius »

prie ko cia afrika?
7*64 yra tikrai labai panasus i 3006, o trajektorijos priklauso nuo kulku svoriu.
6.5*55 tuo atveju jei medziosi mazai sernu, pagrinde stirnas.
dar karta nenugicyjama tiesa: sauname i zveri kad kuo greiciau ji pribaigti ir maziau ieskoti. o geriausiai stapdo sunkus kalibrai. taip kad tokie zaisliukai kaip 222 , 223, 22-250 (visi is serijos 5.6mm) turetu buti kaip antras karabinas medzioti NE stambesnei faunai kaip stirna.
Lietuvis
daktaras
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 289
Joined: 2006-Nov-01 13:23
Location: Kaunas

Post by daktaras »

As ir nekalbu apie 5,6mm.
Galima imti 7 ar 7,62, bet mazesniu uztaisu
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Strelcius »

blogu kalibru nera, bet kiekvienas turi buti naudojamas pagal paskirti.
Lietuvis
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Post by svetimas »

vakar apziurinejau 222 kalibro remingtono firmos fulstoka kaskaip susigundziau sakiau isbandzius jai kulkos nemetys jamsiu 8)
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
daktaras
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 289
Joined: 2006-Nov-01 13:23
Location: Kaunas

Post by daktaras »

svetimas wrote:vakar apziurinejau 222 kalibro remingtono firmos fulstoka kaskaip susigundziau sakiau isbandzius jai kulkos nemetys jamsiu 8)
Kur radai?
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Post by svetimas »

jonavos gatvei radau,o ka ir tu gundais? :) :D ant tokio kalibro
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Strelcius »

jau senai gundosi, bet jauciu i amerikona daugiau neziures net :D
cia uzlipau Daktarui ant kiausu :D, psheprasham!
Lietuvis
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Post by svetimas »

kas liecia amerikona turejau kadais viena karabina amerikonu tai nesiskundziau ,o sito kur ziurejau tai dizainas tiko ir prie mano rankos lipo tik va nezinau kaip sklaida tariaus su peteliu palekt i saudykla truputi myke bet suprato kad nesiruosiu pirkt neisbandes tai sutiko :D
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Strelcius »

svetimas wrote:kas liecia amerikona turejau kadais viena karabina amerikonu tai nesiskundziau ,o sito kur ziurejau tai dizainas tiko ir prie mano rankos lipo tik va nezinau kaip sklaida tariaus su peteliu palekt i saudykla truputi myke bet suprato kad nesiruosiu pirkt neisbandes tai sutiko :D
tai tu panesiota jami kaip supratau?
Lietuvis
Post Reply