Medžioklės reikmenys internetu

Viskas apie ginklus ir šovinius...
Консультация специалистов. Всё про охотничие снорежение и т.д.
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Post by 30-06 »

Cia galima paveizet i mano uzsakyma :wink: .Ka manot? %) http://www.cabelas.com/cabelas/en/conte ... 77sq05.jpg Man gal graziau butu jeigu sitie batai butu be tu azuolo lapu.Bet pagalvojau,kad blogiausiu atveju galima uzdazyt :shock: .....ar ne???
http://www.cabelas.com/cabelas/en/conte ... 09snog.jpg

http://www.cabelas.com/cabelas/en/conte ... 18sn01.jpg
http://www.cabelas.com/cabelas/en/conte ... 14sn01.jpg
Gedasas
Super Men
Super Men
Posts: 1592
Joined: 2006-Aug-10 15:25
Location: Pirčiupiai

Post by Gedasas »

gaila, kad su anglų kalba man prastai..., nesusigaudau aš tuose kataloguose :oops:
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Post by medziotojas »

30-06 ,o kokia kepure issirinkai ?
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Post by 30-06 »

medziotojas wrote:30-06 ,o kokia kepure issirinkai ?
Pacia apatine-olive :) .Man rodos,kad Padsakas tip top tokia turi.
User avatar
Kęstutis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 606
Joined: 2006-Nov-24 13:25
Location: Kaunas

Post by Kęstutis »

Na pagaliau ir aš užmezgiau ryšius su draugeliu iš JAV. Preliminariai paskaičiavom kiek kainuos siuntimas ir siuntinio draudimas. Pradžiai pabandymui bandysiu paimti pora Burris Euro Diamond optikėlių (3-12x50 ir 3-12x56) su švieč. kryželiais. Pasirodo Burrisas su švieč. tašku negamina. Kodėl būtent Burris? Teko paskaityti nemažai info bei rimtų specų atsiliepimų. Taigi Burris geriausias kokybės - kainos santykis, t.y. nėra permokama už firmos vardą ir t.t. Galiu paminėti, kuo Burris Euro Diamond pranašesnis už Meoptą:
1. Keičiant vaizdo didinimą Burris taikymo tinklelis išlieka nepakitęs, Meoptos proporcingai didėja, kas nėra patogu prieblandoje;
2. (Light transmission) Meopta Artemis yra 92%, o Burris Euro Diamond 94%;
3. Meoptos garantija 10m, Burris - "iki gyvos galvos".

Burris Euro Diamond 3-12x56 (šv. kr.) kaina neturėtų viršyti 2200Lt.
Biznio iš to nesiruošiu daryti, bet kai matau ginklų parduotuvėse kosmines optikų ir kt. kainas "nervai nelaiko", todėl ir ieškau alternatyvų.

Jei kas turite spec. užsakymą, rašykit :)
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Post by 30-06 »

Gedasas wrote:nesusigaudau aš tuose kataloguose :oops:
Tai,kad ten nereikia nieko daug gaudytis.Issirenki preke ir dedi i savo krepsi.Po to vis maigai apacioj esancius mygtukus kol papraso korteles numerio :) .Ivedi iiiir........lauki kol atvaziuos.Aaaaa...pries tai reikia uzsiregistruot.
Gedasas
Super Men
Super Men
Posts: 1592
Joined: 2006-Aug-10 15:25
Location: Pirčiupiai

Post by Gedasas »

30-06 wrote:
Gedasas wrote:nesusigaudau aš tuose kataloguose :oops:
Tai,kad ten nereikia nieko daug gaudytis.Issirenki preke ir dedi i savo krepsi.Po to vis maigai apacioj esancius mygtukus kol papraso korteles numerio :) .Ivedi iiiir........lauki kol atvaziuos.Aaaaa...pries tai reikia uzsiregistruot.
reikės pabandyt ką nors išsirinkt ir nusipirkt kol žmona nemato :)
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Post by medziotojas »

Bet ten tik tam tikras korteles aptarnauja, kazka pats minejai :(
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
padsakas

Post by padsakas »

30-06 wrote:Cia galima paveizet i mano uzsakyma :wink: .Ka manot? %)
Jo skryblius labai panasus, tik mano sonai tiesus, o gal cia po to, kai ant slapios pasedejau... :D
O siaip daigtai atrodo faini. Nors man truputi baisoka uzsakinet rubus, nepamatavus, bijau, kad nereiktu rankoviu damezginet...:)
Patiko batai, kiek kastavo? As Vilniaus medziokles parduotuves apvaiksciojau, taip nieko blatno ir neradau. Tai ismieros nera tai kazkokie mediniai, kitur is principo nepirkau, svolaciai nei lito nenuleido, nors ir durnam aisku, kad marzos pas juos nuo 200 %. Tai uzsisakiau firmoj kur is Shtatu veza karinius visokius pribambasus, gore-tex ir kiti navrotai, tik gaila, kad juodi...
Kainos Lietuvoj is tikruju perlenktos, bet tai dar ne blogiausia, blogiausia, kad pasirinkimo is viso nera. Geru Gore-tex'iniu kelniu jau 3 men ieskau, arba iki keliu arba visokiu ten pakitalu pilna "makro-tex, termo-tex... %) kuriu jau viena karta atsikandau :(
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Post by fukas »

medziotojas wrote:Bet ten tik tam tikras korteles aptarnauja, kazka pats minejai :(
jie priima tik kreditines korteles, Mastercard, Visa ir pan., mes dažniausiai naudojamės debetinėmis (nors dauguma ir turim jose kredito limitą) Visa electron, Maestro ir pan. Paprastai kreditinės kortelės yra mokamos, bet pasižvalgius po bankus įvairių akcijų atrakcijų metu galima jas gauti nemokamai ir tik paskui reikia nepamiršti laiku papildyti išnaudotą kredito limitą. Bet tokios kortelės jokiu būdu negalima rodyti žmonoms :lol:
User avatar
dratas
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 247
Joined: 2006-Sep-05 14:22
Location: Rokiskis

Post by dratas »

Kestutis tai cia kaina tokia optikos su parsiuntimu ir draudimu? :oops:
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Strelcius »

1. Keičiant vaizdo didinimą Burris taikymo tinklelis išlieka nepakitęs, Meoptos proporcingai didėja, kas nėra patogu prieblandoje;

dideja ne visu... :)

o sviec kryziu as ziurejau prietemoj, trukdo man jis, taikini uzstoja, nors ir ant minimum ijungtas. taskeli tik uzvedei ir yra, nieko daugiau ziuret nereik, zymiai lengviau.
Lietuvis
User avatar
Kęstutis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 606
Joined: 2006-Nov-24 13:25
Location: Kaunas

Post by Kęstutis »

dratas wrote:Kestutis tai cia kaina tokia optikos su parsiuntimu ir draudimu? :oops:
Aga, čia jau kolegom medžiotojams būtų tiek :)
Dar aiškinuosi kaip išvengti muitų :(
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Post by medziotojas »

Ka tik iš ginklų parduotuvės, šnekėjau apie Leupold optikas, sakė rėkia amerikonai, kad Leupold padelkės eina. Orginalios turi būti su serijiniu numeriu, kaip ir šaunykas, o padėlkės eina be jų .
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Post by 30-06 »

padsakas wrote:
O siaip daigtai atrodo faini. Nors man truputi baisoka uzsakinet rubus, nepamatavus, bijau, kad nereiktu rankoviu damezginet...:)
Patiko batai, kiek kastavo? As Vilniaus medziokles parduotuves apvaiksciojau, taip nieko blatno ir neradau. Tai ismieros nera tai kazkokie mediniai
.
O ka ten matuotis :) ??Negi savo dydzio nezinai?Perki tarkim striuke XL dydzio,tai ir rankoves bus atitinkamo ilgio.Nemanau,kad jos buna su skirtingu ilgiu rankovemis :shock: .Be to gali nueit ir pasimatuot Oksalyje,o uzsisakyt Cabeloi :evil: :evil: :ROFL: .Daaarrr......Cabela tau neduos vykdyt uzsakymo toliau kol tiksliai nenurodysi dydzio ir spalvos.Renkantis batus reikia atkreipt demesi i tai,kad dydziai suzymeti amerikanskai.Pvz. 10 dydis=44 europinis.Kai atsiverti puslapi su daikto aprasymu,tai ten yra mazyte nuorodele su dydziu konvertavimo lentelemis.Taip,kad neapsiriksi.Tos nuorodos reik ieskot ADDITIONAL INFO skyrelyje.Vadinasi ji Sizing Chart.Atsimink,kad be batu dydzio dar reikia nurodyt pedos kelties auksti.Rinkis MEDIUM ir neapsiriksi.
Batai tiesa sakant ir man patiko :good: Ju kaina 387 Lt.Ten dar yra reitingu lenteles.Tai yra zmoniu atsiliepimai apie isigyta daikta.Toki atsiliepima galesi palikti ir pats 8) :) .Tai va....situ batu reitingas 4,9 balo is 5 galimu :good: .Atkreipk demesi i tai,kad tokie,is isvaizdos identiski batai,is tikro yra berods keturiu rusiu.Kaina vienos rusies nuo kitos skiriasi po 10 USD. Pvz 129,139,149....USD.As pirkau uz 149 USD,ir prie ju parasyta INSULATED 800-Gram.Gali buti UNINSULATED arba 400-Gram.Tie gramai :) reiskia atsparumo salciui lygi.UNINSULATED-be apsaugos.
Kas link saugumo :) ......tikrai saugu.Ar ilgai issilaikytu prekybos internetu kompanija jei dinginetu siuntiniai?????? :crazy: Siuntiniai registruoti.Kai padarai uzsakyma virsuje pamatai savo uzsakymo numeri.Be to i el pasta gauni patvirtinima,kad tavo uzsakymas priimtas.
Jau ne viena brangu daikta pirkau per neta ,ir viskas visad buvo OK :) .
Post Reply