NORIU PAKLAUSTI ?

Skyrelis skirtas norintiems tapti medžiokliais ir ja besidomintiems.
Форум для начинающих и зрелых охотников.
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: NORIU PAKLAUSTI ?

Post by Strelcius »

o ka Rutele, bebrus skriaust nori? :twisted:
tam kad isigyti ginkla medzioklei reikia pirmiausia tapti medziotoja. o tada ir suzinosi kaip ir kas su tais ginklais.
sekmes!
Lietuvis
brakonieriuz

Re: NORIU PAKLAUSTI ?

Post by brakonieriuz »

Bronius wrote:Man atrodo dabar tik trumpuosius ginklus galima isigyt saviginai.
Blogai atrodo, lygiavamzdzius irgi galima.
User avatar
Bronius
Varovas
Varovas
Posts: 42
Joined: 2008-Oct-13 22:29

Re: NORIU PAKLAUSTI ?

Post by Bronius »

brakonieriuz wrote:
Bronius wrote:Man atrodo dabar tik trumpuosius ginklus galima isigyt saviginai.
Blogai atrodo, lygiavamzdzius irgi galima.
Gali but, kad namu apsaugai leidziami ir lygiavamzdziai, bet labai smarkiai rekomenduoja trumpuosius. As manau logiska, pistoleta ir nesiotis gali ir namuose saviginai turet. Tik man keista, kad Lietuvoj ginklus reikia butinai su kokiu nors pretekstu pirkt, pvz. saviginai. As isigijes ginkla saviginai tikrai zymiai dazniau naudociau ji laisvalaikio pasisaudymam saudykloje. Na medzioklei tai suprantu, rimtas reikalas. Dar sportininkai gali turet ginklus sportui, bet butinai turi but sporto klubuose ar mokykluose, rodyt rezultatus ir pan. %)
brakonieriuz

Re: NORIU PAKLAUSTI ?

Post by brakonieriuz »

Bronius
Kas jau cia tau tokio keisto!? O kaip kitaip siulai parduoti ginkla be priezasties!?
Medziotojui - medzioklei, sportininkui - sportui, asmeniui - savigynai.
Pasiziurek kiek nesamoniu su pniaumatiniais ginklais pridaro :shock:
Pradetu pardavineti ognestrielus kaip statuose tai puse durniu issisaudytu...
User avatar
Bronius
Varovas
Varovas
Posts: 42
Joined: 2008-Oct-13 22:29

Re: NORIU PAKLAUSTI ?

Post by Bronius »

Viskas labai teisingai, ir gerai kad tvarka griezta, tik man tas pavadinimas juokingas --saviginai--. Tu su juo zymiai dazniau durniuosi saudykloj ar pribaigsi zveri(zinau, kad pagal istatymus to daryt negalima), bet kazkodel jis skirtas SAVIGINAI. :crazy:
O apie visokius nebrendylas su pneumatiniais tai truksta zodziu, prisiziuri koviniu filmu ir jauciasi snaiperiais. :evil:
brakonieriuz

Re: NORIU PAKLAUSTI ?

Post by brakonieriuz »

Bronius
Zveri pribaigti galima, tai pagal istatymus, bei nuo zveries irgi galima gintis...
Beja ne vienoje uzsienio salyje medziotojas privalo su savimi tureti trumpavamzdi saunamaji ginkla zveries pribaigimui :good:
User avatar
atomas12
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 289
Joined: 2008-Jun-30 12:08
Location: Vilnius

Re: NORIU PAKLAUSTI ?

Post by atomas12 »

O diskusija užvirė, na, o, bet, tačiau paskaitykite :idd30: "Draudžiama: lygiavamzdžius šautuvus savigynai nešioti medžioklės plotuose (leidžiama pervežti šių taisyklių 46 punkte nustatyta tvarka) ar savigynos ginklus naudoti medžioklei."
Todėl neverta prasidėt. Atsiras koks nors vietinis "teisuolis" ir "pastuksens" gamtosaugininkams, ko pasekoje neteksite leidimo visiems ginklams.
Kas tarnavo kariuomenėje - cirke nesijuokia.
Image
brakonieriuz

Re: NORIU PAKLAUSTI ?

Post by brakonieriuz »

Bet koki ginkla (ar tai butu lygiavamzdis, ar trumpavamzdis) isduota savigynos tikslais tikrai draudzia naudoti medziokleje ar darbe susijusiame su apsauga, cia 100proc tiesa :good:
Niekas neuzdraus medziotojui turinciam leidima laikyti ir nesioti trumpavamzdi saunamaji ginkla su savimi, bet juo medzioti vistiek negalima.
Zinau keleta atveju kai medziotojas jau eina prie zveries kuris atrodo negyvas (sauta vienu atveju buvo karabinu, kitu lygiavamzdziu), o tas kyla ir eina ant zmogaus...
Situo atveju trumpavamzdzio saunamojo ginklo panaudojima medziokles plotuose butu galima traktuoti kaip butinaja ginti, aisku visur yra savi niuansai...
Daug kas priklauso nuo to kaip bus traktuojamas pats istatymas pagal susiklosciusias aplinkybes ir ar tai kas nera draudziama bus pripazinta leistina, na aisku ir nuo to kaip pagris ginklo panaudojima pats asmuo...
User avatar
Bronius
Varovas
Varovas
Posts: 42
Joined: 2008-Oct-13 22:29

Re: NORIU PAKLAUSTI ?

Post by Bronius »

Tai visdelto pats parasei, Brakonieriuz, kad pribaigt zveries, jei jis tau nekelia pavojaus, negalima, nes tai jau butu medziokles dalis :) .
brakonieriuz

Re: NORIU PAKLAUSTI ?

Post by brakonieriuz »

Bronius
Sioje vietoje istatymas priestarauja pats sau:
1. Suzeista zveri pribaigti galima
2. Medziokles plotouoe ginklo isduoto savigynai naudoti negalima
Va tau ir dilema, bet viska isprendzia tas atvejis jei atsiranda butinosios ginties reikalingumas :twisted:

Na pvz toks:
As sumedžiojau briedi trumpuoju saunamuoju ginklu - realiai man gresia atsakomybe pries istatyma.
As sumedžiojau briedi trumpuoju saunamuoju ginklu, uzsikirtus medziokliniam ginklui, su salyga kad zveris buvo suzeistas arba jis mane puole - niekas nieko neprikabins...
Abejais atvejais turim negyva briedi, tik pirmu atveju nusizengima istatymui, o antru veikima istatymo ir butinosios ginties ribose :cool:

Beja nepamirskit, kad istatymu nezinojimas neatleidzia nuo atsakomubes.
User avatar
Bronius
Varovas
Varovas
Posts: 42
Joined: 2008-Oct-13 22:29

Re: NORIU PAKLAUSTI ?

Post by Bronius »

Na pvz toks:
As sumedžiojau briedi trumpuoju saunamuoju ginklu - realiai man gresia atsakomybe pries istatyma.
As sumedžiojau briedi trumpuoju saunamuoju ginklu, uzsikirtus medziokliniam ginklui, su salyga kad zveris buvo suzeistas arba jis mane puole - niekas nieko neprikabins...

Nebereikalo tavo nikas brakonieriuz :lol: :lol: :lol: :ROFL:
Cia is tos serijos, kad suzeista zveri galima sumedziot betkokiom aplinkybem, neatsizvelgiant i sezona lyti ir t.t., nesvarbu kad pries tai paleistu suviu ji pats ir suzeidei! :Yahoo!: :ROFL:

O jei rimtai brakonieriuz man patinka kaip tu viska destai. :good:
User avatar
atomas12
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 289
Joined: 2008-Jun-30 12:08
Location: Vilnius

Re: NORIU PAKLAUSTI ?

Post by atomas12 »

Bet kada, savigynos tikslais nušaut kiškį :ROFL:
Kas tarnavo kariuomenėje - cirke nesijuokia.
Image
brakonieriuz

Re: NORIU PAKLAUSTI ?

Post by brakonieriuz »

Brobius
brakonieriuz tai tik nikas ir viskas.
O istatymus zinoti yra pravartu :good:
User avatar
Giedryss
Varovas
Varovas
Posts: 33
Joined: 2008-Sep-18 14:49
Location: Kaunas

Re: NORIU PAKLAUSTI ?

Post by Giedryss »

Noreciau ir as isikisti i diskusija.Brakonieriuz teisus pateikdamas pavyzdi su briedziu,tik yra vienas niuansas-briedis turi pulti.Pribaigti, tarkime pistoletu, pagal galiojancius istatymus negalima.Pribaigti galima peiliu,veliavelemis,iskamsomis,ziuronais ir kitomis po ranka pasitaikiusiomis,bet leiziamomis medziokleje priemonemis :roll: . O jei tokia situacija reiktu nagrineti teisme,tai ne pro sali butu apsisarvuot kantrybe,advokatu ir liudininkais,nes irodyti butinaja ginti yra zymiai sunkiau nei nukenteti.
brakonieriuz

Re: NORIU PAKLAUSTI ?

Post by brakonieriuz »

Na teismai tai jau savi niuansai, nevisada teismas priima sprendima kuris atrodo logiskas...
Post Reply