forester99
Stažuotojas
Stažuotojas

Re: Diskusijos apie naujus MT pakeitimus.

2019-Gru-10 13:12

brudas rašė:
2019-Gru-09 09:49
Tamsta neteisus. Vienetuką įrašyti reikia prieš pradedant transportavimą (išskyrus varomines medžiokles), o aprašyti ragus ar įrašyti duomenis apie šernus konkretus laikas nenurodytas. Mano nuomone, šiuos duomenis galima įrašyti bet kada iki priduodant medžioklės lapą, nebūtinai iki pradedant doroti laimikį.
Na tą aš ir parašiau(apie vienetuką).Klausimas pasistojo ne dėl vienetuko,o dėl elninių aprašymo kitoje pusėje lapo.Tarkim sumedžiojame elnio raguotą palaukime ar sėlinant,tadu rašome "vienetuką" lapan ir tysiam lupyklon,a ty laukia su antpečiais ar pažymėjimais - rodykit nedorėliai ką nupylėt! :x Tadu gimsta sąmokslo teorija kažkam galimai - gal jūs nedorėliai būtumėt sugalvoji kaip patelkų paskerst ir ragus nuslėpt,nes apraša vietoj ir laiku nepadarėt,a?! Kaip tadu? %)

brudas
Varovas
Varovas

2019-Gru-11 14:06

Buvo toks Majakovskio eilėraštukas kaip jis išdidžiai iš savo kelnyščių kišenės traukė CCCP piliečio pasą. Tai patariu tokiu atveju tiems su antpečiais ir pažymėjimais prisipyyypt, tokiu pačiu judesiu iš kišenės išsitraukti MT ir garsiai perskaityti 22 punktą. Ypač pabrėžiant paryškintą vietą :
Prieš išvežant sumedžiotus gyvūnus, kurių medžioklė limituojama, iš medžioklės plotų vieneto, kuriame jie sumedžioti, arba prieš pradedant sumedžiotų gyvūnų, kurių medžioklė limituojama, dorojimą, atsižvelgiant, kuris iš šių veiksmų pradedamas pirmas, medžioklės lape įrašoma, kiek ir kokių gyvūnų, kurių medžioklė limituojama, sumedžiota. Medžiojant medžioklės būdais tykojant arba sėlinant, ši informacija į medžioklės lapą įrašoma prieš išgabenant gyvūną iš sumedžiojimo vietos arba prieš pradedant dorojimą, atsižvelgiant, kuris iš šių veiksmų pradedamas pirmas.

Sumedžiojus elninių žvėrių patinų, duomenys apie jų ragus ir šių gyvūnų sumedžiojimo data įrašomi medžioklės lapo antrojoje pusėje (briedžio patino dešiniojo ir kairiojo ragų šakų skaičius, kotų apimtis, skėtra; tauriojo elnio patino dešiniojo ir kairiojo ragų šakų skaičius, ilgis, apimtis ragų apačioje, stirnos patino dešiniojo ir kairiojo ragų šakų skaičius).

Sumedžiojus šernų, duomenys apie jų amžių (pirmametis, antrametis, vyresnis nei antrametis) ir lytį nurodomi medžioklės lapo antrojoje pusėje.

Jei duomenys apie sumedžiotus gyvūnus, išskyrus duomenis apie sumedžiotų elninių žvėrių patinų ragus, šernų amžių ir lytį, nustatyta tvarka neįrašyti medžioklės lape, šie gyvūnai laikomi sumedžiotais neteisėtai, padarant žalos gamtai.

Suprantama, aš į absoliučią tiesą nepretenduoju. Tai tik mano nuomonė. Galų gale, net jei AA nubaus už tokią nesąmonę, teismas tokia nuobaudą nuims.
Nepatogu kai vaikai į kaimyną panašūs...

forester99
Stažuotojas
Stažuotojas

2019-Gru-13 09:26

Na situacija dar nedaėjo iki AA pareigūnų.Tiesiog noriu išsiaiškint kiek galima detaliau,nes dauguma mūsų įstatymų ar taisyklių skamba ar net parašyti galimai dviprasmiškai,tad vietos interpretacijoms palikta į valias.O bylinėtis šiai dienai aš nenusiteikęs,bent jau kol kas,o ypač su oficialiomis institucijomis.
Ačiū už nuomonę. :)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių