Diskusijos apie naujus MT pakeitimus.

Skyrelis skirtas norintiems tapti medžiokliais ir ja besidomintiems.
Форум для начинающих и зрелых охотников.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 18803
Užsiregistravo: 2006-Lie-07 00:32
Miestas: Vilnius

Re: Diskusijos apie naujus MT pakeitimus.

Standartinė medziotojas »

Sveiki, Gerb. klubų ir būrelių vadovai.Siunčiame informaciją, jog Aplinkos ministerija planuoja keisti Medžioklės įstatymą. Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos 2021-2027 m. korupcijos prevencijos programos įgyvendinimo priemonių 2021-2023 metams plane, numatyta parengti Lietuvos Respublikos medžioklės įstatymo pakeitimo įstatymo projektą. Projekto tikslas nustatyti aiškesnį teisės medžioti suteikimo (medžiotojo bilieto išdavimo), medžiotojo bilieto galiojimo sustabdymo, galiojimo sustabdymo panaikinimo ir teisės medžioti panaikinimo teisinį reglamentavimą, sudaryti teisines prielaidas duomenis apie medžiotojus ir jiems išduotus medžiotojų bilietus tvarkyti valstybės informacinėje sistemoje.

Neišvengiamai bus keičiama daugiau nei pusė straipsnių, tai įstatymas bus dėstomas nauja redakcija.

Korupcijos prevencijos priemonių planas: https://am.lrv.lt/lt/korupcijos-prevenc ... vykdymas-1

Labai prašome savaitės bėgyje (iki 2022-01-21) pateikti savo siūlymus, susijusius su Medžioklės įstatymu, kas Jūsų nuomone dabartiniame Medžioklės įstatyme būtų tobulintina. Galima siūlyti visus alternatyviuosius, medžiotojams palankesnius siūlymus susijusius su medžioklės ploto vienetų sudarymu. Taip pat galite peržiūrėti įstatymo sąvokas ar punktus susijusius su medžiotojų mokymu, egzaminavimu, medžiojamųjų gyvūnų padarytos žalos atlyginimu, medžiotojų organizacijų kompetencija ir t.t.

Viešo projekto nėra, todėl galite siūlyti viską, kas Jūsų galva Medžioklės įstatyme netinkama, perteklinio ar tobulintina. Tai puiki galimybė medžiotojų bendruomenei pasitvarkyti šį įstatymą.

Nuoroda į medžioklės įstatymą: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct ... FDCD13/asrPRIDEDAMA: Medžioklės įstatymas word formatu.
Medžioklės įstatymas.docx
(53.39 KiB) Atsisiųsta 21 kartus(ų)
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Skelbti atsakymą