Šerno medžioklė

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
User avatar
hunter330
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1265
Joined: 2006-Sep-27 10:26
Location: Anykščiai - Pasvalys

Post by hunter330 »

taip, daugiausia pilami zirniai ir kukuruzai, kai ju yra sernam geriausias ju kvapas ir papildomai vilioti nelabai ir bereikia...
Снаипер бъёт из далека, но всегда наверняка!
Optimistas studijuoja anglų kalbą, pesimistas-kiniečių, o realistas studijuoja kalašnikovo automatą
MIEGAS YRA TIEMS, KURIE NEŽINO KAS YRA MEDŽIOKLĖ.
Audrius
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 300
Joined: 2007-Jan-19 09:32
Location: Varėnos raj.

Post by Audrius »

Aišku reiks pabandyt ir man pasikamint ir pabandyt. Pas mus vienas medžiotojas nusipirko viliojimo skyščio padarė duobute šerykloje papurškė. :roll: To pasekoje netoli jo šeryklos buvo ganomos karvės užuode tą kvapą prdėjo baubdamos lėkt į šerykla ir ragais draskyt žemia :lol: .
tomasss
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 659
Joined: 2007-Mar-01 13:11

Post by tomasss »

vistiek nėra geriau žirnis arba kukurūzas ir žvėris sotus ir mėgsta juas velniškai :)
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Post by svetimas »

sendien buvau nulekes papilt i viliokles pasaru ir tuo paciu paziuret savo kurini ar veikia, tai vaizdelis toks :D kur grudai buvo ant zemes neliko ne vieno, viskas surinkta o tas vamzdis kaip buvau padejas taip ir gulejo nepaliestas :) sakau gal neprate prie tokiu bairiu musiskiai sernai :D
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
sharakanas
Super Men
Super Men
Posts: 1988
Joined: 2006-Sep-19 23:09
Location: Birzai

Post by sharakanas »

svetimas wrote:sendien buvau nulekes papilt i viliokles pasaru ir tuo paciu paziuret savo kurini ar veikia, tai vaizdelis toks :D kur grudai buvo ant zemes neliko ne vieno, viskas surinkta o tas vamzdis kaip buvau padejas taip ir gulejo nepaliestas :) sakau gal neprate prie tokiu bairiu musiskiai sernai :D
palauk gi truputi... reik priprast jiem.... gi ir tu is butelio nemokejai pieno vaikystej gert :lol:
Taupykime vandeni, gerkime alu :D
bezdelnikam alus gerti sveika :D
User avatar
uazikas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 751
Joined: 2006-Nov-10 01:40
Location: kelme-kaunas

Post by uazikas »

sharakanas wrote:
svetimas wrote:sendien buvau nulekes papilt i viliokles pasaru ir tuo paciu paziuret savo kurini ar veikia, tai vaizdelis toks :D kur grudai buvo ant zemes neliko ne vieno, viskas surinkta o tas vamzdis kaip buvau padejas taip ir gulejo nepaliestas :) sakau gal neprate prie tokiu bairiu musiskiai sernai :D
palauk gi truputi... reik priprast jiem.... gi ir tu is butelio nemokejai pieno vaikystej gert :lol:
o gal jis iskart nuo alaus pradejo :lol: :lol: :D
tomasss
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 659
Joined: 2007-Mar-01 13:11

Post by tomasss »

jie iš pradžių naujų bajerių bijo dar vieną kartely papilk ant žemės o po to jau tegu bando naują pribombasa nors greičiausia antrą kart atėję ir taip pabandys :)
mazyla

Post by mazyla »

svetimas wrote:sendien buvau nulekes papilt i viliokles pasaru ir tuo paciu paziuret savo kurini ar veikia, tai vaizdelis toks :D kur grudai buvo ant zemes neliko ne vieno, viskas surinkta o tas vamzdis kaip buvau padejas taip ir gulejo nepaliestas :) sakau gal neprate prie tokiu bairiu musiskiai sernai :D
prie sito vamzdzio pridaryk su stanga skyliu zemeje ir priberk kukuruzu. Tik po to vamzdzio gali neberasti :lol: :lol: :lol:
Briedis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 877
Joined: 2006-Aug-02 11:58
Location: Vilnius

Post by Briedis »

kadangi tas pricindalas plastmasinis, tai beveik garantija, kad sernai ji sukramtys ir is jo nieko neliks. kaip jie plastikinius butelius sukramto (i kuriuos buta kukuruzu ipilta), tai toks vaizdas buna, kad juos supresuoja - antru roz bambalys jau nebetinkamas naudot buna. kas reiskia serniokui perkast plastmase
Tiesa, kaip moteris: nuoga gražiausia
User avatar
hunter330
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1265
Joined: 2006-Sep-27 10:26
Location: Anykščiai - Pasvalys

Post by hunter330 »

Zinau, kad tokius vilioklius dar daro is mediniu kaladeliu...
Снаипер бъёт из далека, но всегда наверняка!
Optimistas studijuoja anglų kalbą, pesimistas-kiniečių, o realistas studijuoja kalašnikovo automatą
MIEGAS YRA TIEMS, KURIE NEŽINO KAS YRA MEDŽIOKLĖ.
Briedis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 877
Joined: 2006-Aug-02 11:58
Location: Vilnius

Post by Briedis »

mes darom taip. is rasto padarom lovy, i ji pripilam kukuruzu ir uzvoziam sunkia lenta, kad jenotai neisisuktu. tai sernai ateje ta lenta buna keis metrus nusviedzia - buna, kad sunku po to ta lenta rast (ypac ziema)
Tiesa, kaip moteris: nuoga gražiausia
mazyla

Post by mazyla »

hunter330 wrote:Zinau, kad tokius vilioklius dar daro is mediniu kaladeliu...
sudominote kolega 8)
User avatar
hunter330
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1265
Joined: 2006-Sep-27 10:26
Location: Anykščiai - Pasvalys

Post by hunter330 »

tiesiog pragrezia didelio skersmens skyle, tada kaip ir plastmasiniam grezioja skylutes, ir gatava... kazkokiam vokieciu kataloge maciau...
Снаипер бъёт из далека, но всегда наверняка!
Optimistas studijuoja anglų kalbą, pesimistas-kiniečių, o realistas studijuoja kalašnikovo automatą
MIEGAS YRA TIEMS, KURIE NEŽINO KAS YRA MEDŽIOKLĖ.
Žemaitis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 582
Joined: 2007-Jan-19 10:34
Location: Žemaitija

Post by Žemaitis »

Briedis wrote:mes darom taip. is rasto padarom lovy, i ji pripilam kukuruzu ir uzvoziam sunkia lenta, kad jenotai neisisuktu. tai sernai ateje ta lenta buna keis metrus nusviedzia - buna, kad sunku po to ta lenta rast (ypac ziema)
Mes darom paprasčiau :ant kukurūzų krūvos užbvožiam medinę dėžę. Smidžiui neina įveikt
mazyla

Post by mazyla »

hunter330 wrote:tiesiog pragrezia didelio skersmens skyle, tada kaip ir plastmasiniam grezioja skylutes, ir gatava... kazkokiam vokieciu kataloge maciau...

isgrezti tai paprasta, o kaip tos kalades galus uztaiso? as irgi taip buvau sumastes, bet nemazai darbo..
Post Reply