Medžioklė sėlinant.

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
Mauzazzz
Varovas
Varovas
Posts: 31
Joined: 2008-Feb-16 01:20

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by Mauzazzz »

na o cia jau matau labai gudruoliai rasot,jei toks gudruolis tai tu patark,o ne pandyk padaryt taip kad wisai man net noras praeitu.Man ydomu ,as domiuosi,siuo metu negaliu to daryti praktiskai,noreciau ir be sautuwo pabandyt selinti,tai pabandysiu padaryti siek tiek weliau,zalias nors ir jaunas ,patikek as tikrai neesu,na butent cia tema ,taip ,galbut...Del to ir klausiu,jusu,patyrusiu medziotoju gal galit patart,o ne juoktis is to ka as manau
daktaras
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 289
Joined: 2006-Nov-01 13:23
Location: Kaunas

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by daktaras »

30-06 wrote:
daktaras wrote:
Kazkaip keista girdeti, kad sautuvas bus naudojimas tik selinant ir tik selinant...
:lol: Tai negi nematai,kad cia jaunimelis zalias svaigsta :ROFL: .Cia mazdaug is tu svajoniu ciklo kaip,kad:nusipirksiu golfa,uzturbinsiu,pritiuninguosiu ir padarysiu fack visiems ferari ir porschams :D .
Visi daugiau ar maziau per tai perejom :nuo mielkaskiu ir i virsu..Jei klausys, tai babkiu sutaupys ir zveriu maziau pripudys :)
daktaras
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 289
Joined: 2006-Nov-01 13:23
Location: Kaunas

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by daktaras »

Vyriskoj kompanijoj be pasipizdavojimo- ne zingsnio.. Tikrai niekas nenori izeisti.. :)
Sakau, kad visi ta perejom, tai duodam tau info...O tavo reikalas, ka darysi..As pats esu nesamoniu nusipirkes, bet ir tai manau gerai..Realybeje lengviau suda nuo grudo atskirti..Tas procesas irgi idomus, tik babkes kainuoja :D
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by Strelcius »

manau galima tureti ginkla smulkmei (iskaitant stirnas) kazka is 5.6 serijos , taciau tik kaip antra ar trecia ginkla.
kaip suprast tavo pasakyma naudosiu TIK selinant? negi i boksta serno palaukt nelipsi niekad?
cia tas pat kaip "noriu sportines masinos ir su ja viska veziosiu, vaikus, i parduotuve, i medziokle" .
nu pats pamislyk jei nezalias sakai. galiausiai taisykles perskaityk ka ir su kuo ;)
Lietuvis
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by svetimas »

mauzai nori saudyt lapes ozius ir sernus su vienu kalibru pirk 6,5x55 pagal dziaulius galesi saut serna,o pagal kulkos stabiluma galesi medzioti lapes is didesnio atstumo, ir busi ramus.arba jai gali leist sau tai pirk viena rimtesni karabina, o kita lengva smulkiasniai faunai.
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by 30-06 »

daktaras wrote:Vyriskoj kompanijoj be pasipizdavojimo- ne zingsnio..
:lol: Tikrai taip :lol: :ROFL: .
O jeigu apibendrint daugiau patyrusiu patarimus,tai vaizdzelis iseitu mazdaug toks.
1.Selint ismoksi savo ir tik savo patirties saskaita.Gali mintinai moket visus patarimus ir knyginius pamokymus,bet nepriselint net prie namines kiaules :) .Praktika ir dar karta praktika.Kiek supratau pats esi naujai iskeptas medziotojas.Arba dar net nesi.Taip,kad geriausiu atveju pirmus tris metus po bilieto isigijimo galesi selint tik su lygiavamzdziu ar fotoaparatu :D .Po triju metu intensyvaus selinimo,tau paciam jau nekils jokiu klausimu kokio kalibro sautuva nusipirkt.
2.Smulkaus kalibro graiztvinis sautuvas perkamas kaip antras ar trecias sautuvas smulkiosios faunos medzioklei.
3.Optika ir kronsteinai,tiek medziokleje tykojant,tiek selinant,turetu buti bent jau sautuvo vertes.Pageidautina kuo geresne :crazy: .Jeigu sautuvas kainuoja 2000 lt,tai ir optikai tiek pat reikia planuot .Jeigu sunku su pinigais,tai perki deveta karabina uz kokius 500 lt,bet optika visvien perki uz 2000.Nusauna ne sautuvas,bet taikiklis.Gali turet sautuva uz 30 000 lt, ant jo uzdeta taikikli uz 300 ir trofeju matyt kaip savo ausis :) .
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
Ramūnex
Varovas
Varovas
Posts: 38
Joined: 2008-Jan-07 16:44
Location: Utena

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by Ramūnex »

Noreciau truputi papildyti: Nusauna ne sautuvas ir ne taikiklis. Nusauna saulys. Gali turet sautuva uz 30 000 lt, ant jo uzdeta taikikli uz 30 000Lt ir trofeju matyt kaip savo ausis :) . Visu pirma reikia daug praktikos saudant. Reikia nepagaileti laiko ir pinigeliu, reguliariai i taikini pasokseti :)
Mauzazzz
Varovas
Varovas
Posts: 31
Joined: 2008-Feb-16 01:20

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by Mauzazzz »

jei apie mane ,tai beweik 11 metu buwau warowu,ir netik juo buwau bet ir domejausi wisais su medziokle susijusiais dalykais,su tewu waziuodawau ne tik i warimines medziokles o ir i anciu,bebru,pasedet bokstelyje,statyt bokstelius ir t.t. medziotojas esu jau daugiau kaip du metai,medziojau tik wiena sezona,nes turejau iswykti i uzsieni,kur ir dabar esu.Sautuva db perka tewas todel kad man atwaziawus nebutu daugiau problemu,o cia wis maziau bus ir kaip tik bus 3 metai,zinau kad uztruks ir leidimam issimti,nesigiriant,su tewa pagalba iseis greiciau.Optika tikrai galwoju pirkti gera,na manau tam 3000 tikrai skirsiu sautuwa kaip minejau howa,rem 223. Db tikrai apsisprendziau ties juo.Medziokle selinant,tai medziokle kuri mane wisada trauke,maciau daug waizdines ,medziagos ir tuo duomiuosi ypac dabar.Del to kad ismoksiu tik su patirtim as tikrai ta zinau ,bet kaip jau minejau db tam salygu nera,o tiesiog sedeti ir laukti dienos kada galesiu iseiti i miska , as nenoriu,tai nutariau pasikonsultuoti su zmonem kurie ta galwut jau isbande.Labai aciu zmonem kurie istiesu nuosirdziai man patare atsisakyti minties del mazo kalibro sautuwo,db suprantu ,kad buciau dares klaida.
Noreciau kad diskusija apiie sia medziokle tuom nesibaigtu,o toliau pasidalintumete mintimis,ka manote.Tik labai prasau,kai kurie nebukit jau tokie protingi,kokiais dedates ,jei zinot patarkit,jei ne geriau patylekit,o ne smerkit.
User avatar
sonyx
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 509
Joined: 2006-Oct-15 21:27
Location: Utena

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by sonyx »

patarimas, tai pirk bent jau 308 kal. nes man tas 223 silpnokas rodos, nebent megsti braidyt po pieva ir ieskot trofejaus :no:
Gamtos viespats ne tas, kuris naikina, bet tas, kuris kuria. Tik giliai moksliskai, o ne ukiskai savanaudiskas gamtos pertvarkymas duos naudos zmonijai.
Tadas Ivanauskas
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by jura »

tai,kad tu neklausai patarimo ,kurį tau visi duoda :( visi šaukia ,nepirk 223 ,kaip pirmo karabino :Bravo: ,o tu apsisrendžiau tvirtai... pirksiu 223 :pardon: nu dėk ant stalo porą argumentų ,kodėl tau netinka 6,5*55 arba 308 :)
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
Mauzazzz
Varovas
Varovas
Posts: 31
Joined: 2008-Feb-16 01:20

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by Mauzazzz »

jeigu cia pats geriausias isireisikimas ,tai taip,as noriu braidyt po piewas,bokstelyje man sedet nepatinka,na o selinant,nemanau,kad buna laabi daug atweju,kai priselinama prie serno.Todel ir rinkausi,ispradziu mazo kalibro sautuwa,bet issaiskejo ,kad stirnai jo per maza,todel dbar nusprendziau 223 kurio per akis stirnai.
User avatar
sonyx
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 509
Joined: 2006-Oct-15 21:27
Location: Utena

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by sonyx »

na nzn...jei sugebi priselint prie ozio, tai kodel nesugebetum priselint prie serno? :shock:

as turejau omeni sauto ozio ieskot po pievas :) patikek buna kuriozu su ieskojimu
Gamtos viespats ne tas, kuris naikina, bet tas, kuris kuria. Tik giliai moksliskai, o ne ukiskai savanaudiskas gamtos pertvarkymas duos naudos zmonijai.
Tadas Ivanauskas
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by Strelcius »

o ka, labai sudetinga prie serno priselint? tikrai bus atveju kai braidysi palei kokius nors paselius, o sernai jau ir svieosoj gali iseiti, ne stebuklas, tai nemanau kad pro sali praeisi :D
Lietuvis
User avatar
sonyx
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 509
Joined: 2006-Oct-15 21:27
Location: Utena

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by sonyx »

siaip pastebejimas :wink: geriausia oziukus medzioti ryte.. gamta bunda, o ir oziukai ilgai labai laksto po pievas
Gamtos viespats ne tas, kuris naikina, bet tas, kuris kuria. Tik giliai moksliskai, o ne ukiskai savanaudiskas gamtos pertvarkymas duos naudos zmonijai.
Tadas Ivanauskas
Mauzazzz
Varovas
Varovas
Posts: 31
Joined: 2008-Feb-16 01:20

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by Mauzazzz »

kitame forume gauwau pasiulyma,wasarai,selinti oziuko,su zmogumi kuris tai daro ir kiek supratau gerai apie sia medziokle nusimano,manau bus tikrai ydomu stebeti ir dalywauti.Na o del sernu,aisku cia welgi tik mano nuomuone,bet manau jie is misko iseina temstant o ir sugryzta dar pries sauleteki,kaip ir niekad man neteko prieiti arciau serno,o ir girdeti neteko apie priselinima prie sio zweries.Galbut welgi klystu...
Post Reply