Pagalvok prieš ką nors darydamas

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by fukas »

GRIZLEY wrote:gerai jum sakyt kai jus cia jau pusantru metu zinot kas kur padeta
Grizley niekas negimė žinodamas ir mokėdamas :wink: Ne tu pirmas ne tu paskutinis prisijungi į šį forumą tad įdėk daugiau pastangų ir viską susirasi, o jeigu jau kas niekaip nepavyks kolektyvas pagelbės :wink:
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by GRIZLEY »

ok aciu
Kas globoja, tas ir medžioja
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by fukas »

Įtariu, kad naujos temos kurti nereikia, bet diskusija gali tęstis čia :)
Tre Vas 13, 2008 9:59 am | fukas:
na aš su tuo lipimu ir taškymusi medžioklės metu turiu atskirą nuomonę reikės kada nors užkurti detalesnę diskusiją tuo klausimu turėtų būti įdomu

Tre Vas 13, 2008 9:53 am | sharakanas:
nu bet lipa tai patikek
Tre Vas 13, 2008 10:08 am | marcco:
pritariu fukai ale jauciu, kad nedaug kas su mumi sioj barikadu pusej bus..

Tre Vas 13, 2008 10:00 am | sharakanas:
nemaisyk. cia ne medziokles metu o vaziuojant i medziokle ir is jos
Tre Vas 13, 2008 10:27 am | sharakanas:
pievu nieks nedrasko, o del keliuku tai pala, a tai ka siulai pieskom ait pora km ?
Tre Vas 13, 2008 10:26 am | fukas:
Sharakanai o aš jokio skirtumo nematau ar tu miško keliuką arba kaimiečio pievą išdraskai važiuodamas į medžioklę, medžiodamas ar grįždamas iš jos

Tre Vas 13, 2008 10:34 am | sharakanas:
fukai todel ir palieki kad negali pravaziuot kai kaimietis su traktoriu vaziuoja malku
Tre Vas 13, 2008 10:32 am | fukas:
Sharai nieko asmeniško o jeigu ką tai aš mašiną šiuo metu palieku ant asfaltuoto kelio ir žygiuoju pėsčias iki bokšto na aišku palieku dar ir todėl, kad į daugumą keliukų neįvažiuoju

Tre Vas 13, 2008 10:57 am | Strelcius:
o, 30-06 pritariu del keliuku mielas Fukai, acakyk prasau nuosirdziai turedamas dzipeli, o ne OOOO 2WD ar tik nepabandytum arciau bokstelio privaziuot, a? skant geriau xu...vai vaziuot, nei gerai eiti
Tre Vas 13, 2008 10:50 am | sharakanas:
teisingai. a apie pievas nera net kalbos. vasara dzin galima vaziuot jei jau labai reik, bet tokiu metu ........
Tre Vas 13, 2008 10:42 am | 30-06:
O kam miske reikalingi geri keliukai??Kad visokie pacangaliai su mergom vidur girios suvaziave muzika visu garsu leistu,ar kad grybautojas galetu vaziuotas prie kozno baravyko privaziuot?Man tai tu geru keliuku visai neraikia.Pievos visai kas kita.
Tre Vas 13, 2008 10:37 am | sharakanas:
daugiau kaip traktorius mano 4x4 tikrai neismals
Tre Vas 13, 2008 10:37 am | fukas:
na jo aš palieku, o tu ir taip išmaltą keliuką mali dar labiau va čia ir yra mano blevyzgojimo idėja
Tre Vas 13, 2008 11:15 am | sharakanas:
va miskovezius tai ir as keikiu nes po ju tai tikrai net ir traktorius ne kiekvienas ivaziuoja
Tre Vas 13, 2008 10:59 am | marcco:

nu tadu atsiprasau as keikiu metrines provezas kvartalinej atrades..
Tre Vas 13, 2008 10:58 am | Strelcius:
as nekeikiau niekad
Tre Vas 13, 2008 10:57 am | marcco:
pala, pala, o tai ko mes tada miskovezius keikiam?? gal tikrai te ner ko vazinet, galima pestiem pasivaiksciot..
Tre Vas 13, 2008 11:45 am | mazyla:
jo, cia tas pats kai neturi zmogelis graiztvo, tai sako, kad medziokle su graiztvu yra neetiska su lygiu reikia (etiškiausia su ietimis medziot). Tas pat su dzipais. jei neturi dzipo, tai sako kad tai yra neetiska
Tre Vas 13, 2008 11:41 am | sharakanas:
pliat linksmai ten mes pagrybinom
Tre Vas 13, 2008 11:40 am | sharakanas:
sutinku su tavo nuomone marco ir iskart priminemu ta musu zygi ryte siauriniam taske
Tre Vas 13, 2008 11:25 am | marcco:
nelyginu, tiesiog sakau, kad eiliniam grybautojui dzipo vezes tas pats, kas dzipui miskovezio bet siaip jau esme visai ne cia esme tame, kad man asmeniskai gamta tuo grazesne, kuo maziau te zmogaus veiklos pedsaku- veziu, siuksliu, malku kruvu, ar dar bele ko.. todel ir turiu tokia savo ASMENINE nuomone
Tre Vas 13, 2008 11:16 am | sharakanas:
marcco ir nereik lygint miskovezio su dzipu
Tre Vas 13, 2008 12:14 pm | GRIZLEY:
dauguma vazuoja siaip sau ir kiekviena diena tuo paciu keliuku,nors ir nelabai reikia ,jo galima nuvazuot isskirtiniaias atvejais pasaru nuvezt ,boksteli pasystatyt,bet kai kiekviena diena vazineji be reikalo tuo paciu tai is kelio tikrai nieko neliks.kaip sake fukas geriau masina prie kelio pastatysiu,ir i boksteli nueisiu peskom,nors ir pora kilu.cia yra teisingai
Tre Vas 13, 2008 12:09 pm | marcco:
fukai kurk tema kas sake, kad vaziuot i medziokle su dzipu neetiska??? ben jau as tokios minties nepastebejau..
Tre Vas 13, 2008 12:06 pm | fukas:
Matyt kolektyvs provėžų klausimas identiškas paulikiminėms ir varyminėms medžioklėms:) Nenukrypkim į visiškus kraštutinumus, turint džipą protingai juo važinėjant niekam žymios žalos nepadarysi. Taip aš džiperio neturiu, bet su savo Audzika privažiuoju visur kur tik man reikia privažiuoti, ten kur neprivažiuoju einu pėsčias ir nedarau iš to problemos:) Šią vasarą džiperį įsigysiu ir esu įsitikinęs, kad mano vaikščiojimo kelias nepatrumpės:) Privažiavimą aš suprantu normaliu keliuku, t.y ten kur jis yra. Važiavimą keliuku, kuris po kiekvieno važiavimo savo pločiu patampa panašus į greitkelį aš vadinu bezobrazija
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by 30-06 »

| 30-06:
Tie,kas isigyja dzipa medzioklei,dazniausiai ji naudoja ne tam,kad kuo arciau privaziuot prie boksto,bet kad nuo to boksto lengviau butu nusityst sumedziota zveri ar atvezt pasaru i seryklas.Nu patikekit tie,kurie dar neturi 4x4.Tikrai tikrai turedami dzipa netysit iki masinos simtakilograminio serno kai prie jo galima privaziuot.ir ne vienas netemps ant kupros 300 metru,50kg maiso pasaru,jei ta maisa galima bus privezt i vieta.
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
Gedasas
Super Men
Super Men
Posts: 1592
Joined: 2006-Aug-10 15:25
Location: Pirčiupiai

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by Gedasas »

as atsakysiu jums is miskininko puses :D jei butu mano valia, tai as isvis udrausciau poilsinius pasivazinejimus miskais, nes po tokiu pasivazinejimu lieka siuksliu kalnai, zverys neturi vasara ramybes, ismindomos samanos, nuo ismestos nuorukos uzsidega miskai ir t.t. :evil: Kas del paraliavimo miske, tai visa laika galima susirast tam skirta vieta, o ne malt bendro naudojimo kelius. Vaziuojant i medziokle manau nieko bloga neatsitiks, jei pravaziuosi kur kokiu prastesniu keliuku, nes ten su lengvosiomis nera ka veikt, kadangi buvo kertamas miskas ir tokiu atveju keliai yra sugadinami miskoveziu ir forvarderiu..., bet uztat smagu tokiuose keliukuose su dzipu pasidusint :D
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by fukas »

30-06 apie tai aš žinau ir tai visiškai suprantama, bet čia diskusija manau kyla dėl to, kad kartais medžiotojas/žvejas/grybautojas/ arba šiaip koks pislus veikėjas :oops: stengiasi privažiuoti iki vietos per negalėjimą. Mūsų klube po bokštus visi išsivaikštom pėstute iš sutartos vietos ir tik taiklaus šūvio atveju siunčiame vieną auto ir dar pagal galimybes laimikį ištempiam iki įmanomai geresnės vietos. Išmokino šitaip daryti pikti suvalkiečių ūkininkai :x , nors va pernai du mūsų klubiečiai pasistengė per šlapią pievą išvežti pašarų, tai gavo pyzduliai nuo ūkininko ir dar tas kaimietis visus bokštus buvusius jo lauke nuvertė :x Ir pasakykit ar gali ant jo pykt, kuris iš mūsų nepyktų jeigu kažkoks kietiakas gadina tavo nuosavybę. Tiesa jeigu neklystu Glitiškis maišus su grūdais iki jaukinimo vietos tempia ant pečių, o iki šeryklos privažiuojat normaliu keliuku :D
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by marcco »

mano situacija: dzipo kol kas neturiu, kartais vaziuoju su jura, kartais su tomiu. kai reikia issivezt serna niekur nedingsi- 2km netempsi. kas liecia pasarus- kiekvienu atsiradimu prie boksto stengiuosi ju turet: eidamas pescias (medziot)- kuprine, vaziuodamas bent 2-3 maisus. viena ispilu, likusius uzkeliu i boksta kitam kartui ;) taip kelias ir susitaupo ;) o labiausiai susitaupo nevaziuojant juo kai slapia, tais momentais uztenka kuprines ;) (nors pastaruoju metu vykdant intensyvu pasiruosima savaitgalio medzioklei teko su jura biski ir po purvyna pasimalt.. :oops: ) bet visa tai tik grynai del saves- ismalsi kelia, pats nebepravaziuosi. pikta buna tik kai zmones pamate, kad su dzipu gali bele kur pravaziuot pamirsta, kad kojas turi :x
Gedasas
Super Men
Super Men
Posts: 1592
Joined: 2006-Aug-10 15:25
Location: Pirčiupiai

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by Gedasas »

marcco wrote: pikta buna tik kai zmones pamate, kad su dzipu gali bele kur pravaziuot pamirsta, kad kojas turi :x
na labai nepyk :D yra juk net tam tikra sporto saka , kur su dzipais paruostais vazineja per klampynes, ten juk irgi galima laisvai peskom pereit iki finiso :D
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by fukas »

na labai nepyk :D yra juk net tam tikra sporto saka , kur su dzipais paruostais vazineja per klampynes, ten juk irgi galima laisvai peskom pereit iki finiso :D[/quote]

Gedai taip yra tokia sporto šaka, bet ji kaip ir kiekviena sporto šaka vyskta tam tikrose vietose, šiuo atveju iš anksto paruoštose trąsose, kuriose varžybos vyksta ne vieną kartą
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by medziotojas »

Apie 4x4 diskutuokit temoje, o čia skyrelis tiems kas negalvodamas rašo nesamones. :evil:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by fukas »

medziotojas wrote:Apie 4x4 diskutuokit temoje, o čia skyrelis tiems kas negalvodamas rašo nesamones. :evil:
Ramūnai o čia skyrelis ne tiems kurie prieš darydami ką nors negalvoja, įskaitant bet neapsirobojant važinėjimą šlapiais medžioklės plotų keliukais
:oops:
User avatar
Medeinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1004
Joined: 2007-Nov-27 09:40
Location: Kaunas. Tverai.

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by Medeinis »

Naujos temos nesinorėjo kurt, todėl čia rašau.. Tokį klausimėlį norėčiau visiems užduot, kokia nuomonė ir tvarka jūsų klubuose vyrauja. Penktadienį patekau į tokią situaciją, kad buvau užsipultas kitų klubo narių, kad palaukime pykštelėjau į usūrinį.. Maždaug "ko čia šėrnus kitiems baidai".. Argumentai jų tokie: laukiam šernų ir į kitus nešaunam; kitas dalykas - kailiai dar nekokie ir nėra čia ko janotų šaudyt kolkas..
Kadangi aš medžioju ne dėl mėsos, ne dėl kailių, tai man švenčiausias dalykas - tinkama selekcija ir protinga medžioklė. Lapės ir ūsai medžiotini ištisus metus, ir esu įsitikinęs, kad pasielgiau teisingai.. Kokia jūsų nuomonė šiuo klausimu? :oops:
50km - ne vingis...
medžioklė be šuns - ne medžioklė.
djxz
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 305
Joined: 2007-May-09 16:14
Location: Vilnius

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by djxz »

Mano nuomone butu tokia, jeigu medziojat sernus, tai ir tykojat ju, jei i medziokles pabaiga sernu nera, tada galima butu sumedzioti ir smulkiaja fauna :idd34:
Noriu būti medžiokliu !!!
Nešaudai, o medžioji!
Žilvinas.
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by 30-06 »

Medeinis wrote:Naujos temos nesinorėjo kurt, todėl čia rašau..
:) Tai,kad i labai tinkama tema parasei.Tinkamesnes ir nerasi :wink: .O dabar istikro pagalvok,ka laimejai nusaudamas ta usurini.Kailio neemei,tai geriausiu atveju nutrenkei kur i griovi ir tiek :( .Kolektyvine medziokle nuo individualios skiriasi kaip diena nuo nakties.Jei suleket i plotus keliese,nutaret laukt sernu ir sedot netoli viens nuo kito,tai vieno nario neatsakingas elgesys tikrai sugadino medziokle kitiems.Gaila sugaisto laiko,nuvaziuotu km ir t.t.Kitas gal ir is toli atvaziavo.Butum pats sau vienas,tada butu kita kalba.Ar tau paciam patiktu,jei tarkim prie tavo boksto miske traskan sernams,uz 100-150 m sedintis kolega, imtu baladotis savam bokste ar saudyt praskrendancias varnas???
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
User avatar
Medeinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1004
Joined: 2007-Nov-27 09:40
Location: Kaunas. Tverai.

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by Medeinis »

Pirmas dalykas - atstumai tarp medžiotojų buvo apie 1,5-2km. Antras dalykas - mums šiuo metu reikia veterinarui pristatyt attinkamą skaičių plėšrūnų tyrimams... O tai daroma labai vangiai, tik mano tėvas ir aš praktiškai pristatinėjam.. kitiems mėsa galvoj. O ir medžioja vyrai ne kartą į mėnesį, o labai dažnai - mažiausiai du kartus per sav.
50km - ne vingis...
medžioklė be šuns - ne medžioklė.
Post Reply