Kiškių medžioklė

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
User avatar
Darius
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 82
Joined: 2006-Jul-25 16:56
Location: Vilnius

Post by Darius »

Sekmes, Ramunai :icc04:
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Post by jura »

medžiojom šiandien zuikius,matėm vieną :cry: ,varėm nedidelius krūmus ,krito lapinas/daugiau nieko ir nematėm/ ,bet radau nauja bebryną taip ,kad pasivaikščiojimas į naudą:wink:
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
VAROVAS
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 248
Joined: 2006-Aug-09 22:42
Location: Kelme-Siauliai

Post by VAROVAS »

Siandien medziojome zuikius, vaiksciojome po nedidelius miskelius. Medziokle, dviem suviais paklojes lapute, pradejau as, o buvo taip. Susiradau nebloga viecikia, kaip paskui paaiskejo is ties gera, ir taip mislinu, kaip sauciau, jeigu kas eitu per viena ar kita vieta, kai pamislinau laukiau toliau, pasisuku vienu metu i kaire gi ziuriu lape ateina tiesiai i mane, su viena ranka atsilenkiu savo IZ-17 gaiduka ir palaukiu geresnes progos, bet ji mane pamate ir i kojas, nu tada as sautuva kylst ir jai per priekines kojas(pazeminau), kliuvo skaudziai labai, reke labai garsiai, teko greitai persitaisyt ir nutraukti jos kancias 1:0 mano naudai. Tada vaiksciojom po pievas ir kalnelius, ir sugalvojau nueiti prie melioracijos griovio, sakau vdrug zuiki pakelsiu, einu, o ten 3 olos, viena naujai israusta, ir ka jus manot, ziuriu, vienoje oloje lape spokso i mane, as galvoju, jei desiu sautuva prie peties jin teps slides giliau i vidu, pridedu, o ji vis tiek ziuri, nu tada man beliko , ir rzultatas tapo 2:0 mano naudai, abi lapes dejau i kuprine, kuria sekmingai nesiojo laukinis. Veliau persimetem i kitas vietas, kuriose buvo nusautas zuikis. Ir medziokle baige laukinis, sumedziojes dar viena lapute, veliau vyrai, o mes su laukiniu namo.
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Post by jura »

tau šiandien tikrai sekės,turėsi vakare darbo kol kailius nunersi :wink:
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Post by svetimas »

pavydziu jum geros medziokles ,o as visa savaitgali paradirbau :twisted: ir tolko patenkint savo hobi 0
nieko kita savaite medziosim 2 dienas pirma normali medziokle kita zuikiai jauciu dusia atsigaus :D
medzioklis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1238
Joined: 2006-Sep-06 12:13
Location: Trakai

Post by medzioklis »

medziotojas wrote:Rytoj lekiu į Marijampole, gal sestadieną pavyks ilgausi sumedžioti ?! :D
Ramunai kaip sekesi ilgaausius medzioti. Gal medziojai pas pati K. Peteli.
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Post by fukas »

Jis medžiojo kaimynystėj su G.Peteliu, K.Petelis kitam marijampolės gale :wink:
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Strelcius »

na va, paporinsiu ir as daba :)
praejusi ketvirtadieni Kauno rajone, Lietuvos zemes ukio universiteto plotuose, tiksliau Kamšos zoologiniame-botaniniame draustinyje salia Obelynes buvo organizuota medziokle prof. T.Ivanausko 124 metinems pamineti. na susirinko keli destytojai, ir apie 16 studentu. vadovavo gerb. dr. K.Petelis. medziokles tikslai buvo pagerbti T.Ivanauska, propaguoti kulturinga medziokle ir is Kamšos draustinio isvaryti sernus, kurie ten daro nemenka zala. na tas miskeliukas visas kaip geri 5 kvartalai, salia Nemuno slaitai....
apsigyveno bandele sernu ir pirdolina visa miska. uzklysdavo ir anksciau sernu, bet kuilekas vienas ilgai neuzsibudavo, iseidavo. buvo duotas isakymas sauti bet koki serna!

pries medziokle, Obelyneje uzmaciau voverioka

Image


oras tikrai nelepino, vejo gusiu metu medziai net nuo kelmo svyravo, visa laika purske ikiri dulksna. padarem 2 varymus, kazkas mate zuiki ir lygtai lapina prasove :)
nutarem dar varyma padaryti.....
o paskui pakeliui griztant dar viena :)
varovai kazkaip keistai nubludino, ne i ta puse nuvare :D o dar ir temti pradejo.... bet gavosi gerai. pas mane atliuoksejo ilgaausis! ir dar toks nemenkas!! imites kaip reik :good:

Image

dar varovai mate 6 stirnas paskutiniam varyme ir viskas.
na rezultatas prasauta lape ir mano sumedziotas zuikis. :)
sernu nepakelem, nors tikiu kad tuos kvartaliukus tikrai varem kur jie gulejo.... kur ten tokiu oru....
Lietuvis
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Post by medziotojas »

Ne zuikis, o visas kumelys !!! Kaip, ar tauku yra ? Nes kol kas nesiseka net normaliai pamatyti . :(
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Post by svetimas »

nu sveikiju su zuikiena :)
ateinanty sekmadieni ir mes bandysim ilgaausi gaudyt
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Strelcius »

medziotojas wrote:Ne zuikis, o visas kumelys !!! Kaip, ar tauku yra ? Nes kol kas nesiseka net normaliai pamatyti . :(
joa, gaila nepasveriau :) as irgi tik pirma kart siemet pamaciau zuiki medziokleje :D
tauku tai yra tikrai nemazai, na bet pernai daugiau buvo. sumedziojau pernai 2 tai pas abu buvo tikrai labai daug.
sitas sumedziotas yra patele, na tauku nemazai, nemazai

savaitgali bandysiu patraukti svecius i Zuvinto prieigas. i Kaledine zuikine.... matysim kas gausis :)
Lietuvis
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Post by medziotojas »

Šiandien buvo gryna kiškinė medžioklė.Rezultatas silpnas - vienas kiškutis. Rytoj fotkes sumesiu.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
dratas
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 247
Joined: 2006-Sep-05 14:22
Location: Rokiskis

Post by dratas »

Pavyko ir man kaledini nugnybti,tauku gan daug,bet ne taip kaip pernai
User avatar
sharakanas
Super Men
Super Men
Posts: 1988
Joined: 2006-Sep-19 23:09
Location: Birzai

Post by sharakanas »

mano kaledinis kiskiu medziokles laimikis :D
Image
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Post by svetimas »

sveikinu su sekminga medziokle nekasdien tenka nukalt 3 kiskius :)
Post Reply