Kiškių medžioklė

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
User avatar
petiune
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1304
Joined: 2008-Feb-29 17:05
Location: kaunas

Re: Kiškių medžioklė

Post by petiune »

nu man skaniau serno nera. :good: kiskis taip paivairinimui. :roll:
User avatar
Darius74
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 328
Joined: 2009-May-20 21:36
Location: Vilnius

Re: Kiškių medžioklė

Post by Darius74 »

Sio sezono mano pirmieji. sumedziota Utenos raj, sveciuose pas Sakaleli :friends:
Viso sumedzioti 6 zuikiai.
Last edited by Darius74 on 2010-Dec-20 15:10, edited 1 time in total.
Magus
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 82
Joined: 2009-Jul-24 15:39
Location: Vilnius

Re: Kiškių medžioklė

Post by Magus »

Šeštadienio kiškių medžioklė pas Fuką kalendoriuje buvo įrašyta jau seniai ir niekas negalėjo sutrukdyti joje dalyvauti - net ir Kalėdinis įmonės balius, vykęs išvakarėse kitam Lietuvos gale... %)
8.30 val. pradėjo rinktis šauni (kaip visada) medžiotojų kompanija - viso 31 medžiotojas, 1 prijaučiantis varovas ir mano su Fuku sabakinai. 9 val. instruktažas ir skelbiama Kalėdinės zuikių medžioklės pradžia :Yahoo!:.
Pirmasis užėjimas, vykęs visai šalia susirinkimo vietos ir, oro sąlygos leido prognozuoti, kad zuikiai tupės laukų pakraščiuose arba krūmeliuose. Bingo - pirmas varymas ir pirmas zuikis sumedžiotas bebandąs nešti kudašių iš krūmų.
Kuklus mano kaip medžiotojo stažas :oops: , bet tiek zuikių paliktų ženklų laukuose dar neteko matyti - pripėduota, prikakaliota, prigraužta ir t.t. :twisted: - sabakinas blaškėsi į visas puses ir puškavo apsvaigęs nuo šviežių kvapų :crazy:
O zuikių tikrai buvo kone kiekvienam gojelį - visi turėjo progą juos pamatyti, kai kas uodegas pakedinti, o kai kas ir sumedžioti :Search:
Įspūdingas buvo 2 "suvalkietiškas" katilas - apsupome nediduką miškelį ir visi ramiai lūkuriavo iki iš miškelio pradėjo šuoliuoti silpnesnių nervų žvairiai. Žiūriu po dešinę - o gi ilgaausių cieli du lekia - tik vienas toks stambokas sakyčiau.... Bet pala, sureguliuoju smegeninėj optiką ir pasirodo, kad artimesnis išties buvo zuikys, o tolėliau per pusnis puškavo stirna :crazy:. Dar po akimirkos iš sustabarėjusių žolynų tiesiai priešais mane per 20 m. išlekia dar vienas - nieko nelaukdamas =@ ir žvairys minkštai nugula į pusnį net nespėjęs padaryti kulversčio... Ką gi, pirmas zuikys gyvenime :Yahoo!: - nepatikėjau iki nepasibaigė šis užėjimas ir zaicevo neatnešė ištikimasis šuo :friends:
Dar buvo padaryti du puskatiliai, o medžioklė buvo baigta, nes "snigo kaip iš kibiro". Ką gi, po šaunios medžioklės tradiciškai visi susirinko namuke, kur jau laukė ant laužo išvirta nerealiai skanaus skonio stirnienos sriubytė, galutinai atstačiusi visas ląstelės, kurias buvau sudeginęs per kontoros balių :good: .
Reziumė: 11 zuikių, 1 lapė ir neišdildomi įspūdžiai :beer:
Didelis dėkui Fukui už kvietimą ir jo šeimynai už šiltą prėmimą :friends:
Su pagarba,
Magus
User avatar
Darius74
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 328
Joined: 2009-May-20 21:36
Location: Vilnius

Re: Kiškių medžioklė

Post by Darius74 »

Sveikinu Magus su pirmu zuikiu :beer: . O tauku daug buvo?
As kai pirma zuiki paemiau, tai net nezinojau, kur tu tauku ieskot :D :D :D . Paiteisinau sau, kad naktis jau, as po medziokles pavarges :cool: , apsieisiu ir be tauku :D .
Kita kart gudresnis buvau :roll: , zuikio tauku visada yra namie. Draugu uosvenes ausies skausma gydem. Sako, gal ir padejo :D
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Kiškių medžioklė

Post by Strelcius »

uosvienei tai ir lapes tinka :D
Lietuvis
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Kiškių medžioklė

Post by fukas »

ir pipiras uošvienei ausin labai padeda :D
arz
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 688
Joined: 2010-Mar-29 17:54
Location: Vilnius

Re: Kiškių medžioklė

Post by arz »

Darius74 wrote:Sveikinu Magus su pirmu zuikiu :beer: . O tauku daug buvo?
As kai pirma zuiki paemiau, tai net nezinojau, kur tu tauku ieskot :D :D :D
Aha. Pasidalinkite apie zuikio taukus: kur, kas, kaip? Man ta pati sutasion. Tiesa mano pirmasis dabar kaba nurengtas ir sušalęs.
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Kiškių medžioklė

Post by 30-06 »

arz wrote:
Aha. Pasidalinkite apie zuikio taukus: kur, kas, kaip?
:) Ner ten ka daug pasakot.Islupi vidurius ir is pilvo ertmes susirenki vidinius taukus.Daugiausiai ju buna aplink inkstus.Po to,dedi juos i nedideli inda.Ta inda dedi i kita,didesni,inda su vandeniu ir kaitini.Istirpusius taukus susipili i saugojimui skirta indeli.Viskas :wink: .
Didziausia klaida tirpdyti ant keptuves.Paruduoja, ir dazniausiai buna netinkami naudoti.
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
arz
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 688
Joined: 2010-Mar-29 17:54
Location: Vilnius

Re: Kiškių medžioklė

Post by arz »

Ačiū :good: Panašiai ir įsivaizdavau kad jie "bazuojasi" šalia inkstų. Teko anksčiau triušieną ruošti, tai panašiai.
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Kiškių medžioklė

Post by Strelcius »

tik reiktu kuo smulkiau supjaustyt pries lydant, pagreiteja procesas :wink:
Lietuvis
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Kiškių medžioklė

Post by marcco »

Man kiškių medžioklės sezonas dar nesibaigė, o jums? :D
20110304-IMG_9858_RR_1000_95.jpg
User avatar
EIWIS
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 731
Joined: 2007-Dec-06 16:43
Location: Varena

Re: Kiškių medžioklė

Post by EIWIS »

Nuostabu :good: ant dekstopo jau kabo pas mane, tikiuosi savininkas foto nesupyks? :oops: :beer: :friends:
User avatar
šatas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 958
Joined: 2008-May-12 18:26

Re: Kiškių medžioklė

Post by šatas »

Marco :good: ,drasiai ant kitų metų kalendoriaus.
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Re: Kiškių medžioklė

Post by jura »

čia kiškioks musiau tas pats,kur vilkus padėjo skaičiuoti :D va tas tai tikrai būt suinteresuotas duomenis iškraipyti :)
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Kiškių medžioklė

Post by marcco »

jura wrote:čia kiškioks musiau tas pats,kur vilkus padėjo skaičiuoti :D va tas tai tikrai būt suinteresuotas duomenis iškraipyti :)
šiaip jis tuo momentu buva suinteresuots sava (o gal kaimyna) pačią pamylėt :D su tuo tikslu vaikės ją ratu po mišką kaip gers skaliks :twisted: pravda ta moteriškaite kiek mačiau irgi nesistengė bais greitai bėgt :lol:
Post Reply