Barsukas

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
Briedis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 877
Joined: 2006-Aug-02 11:58
Location: Vilnius

Barsukas

Post by Briedis »

Visa vasara "auginausi" barsuka :) vakar nusprendziau, kad, matyt, jau laikas jo taukus lydyt, nes su tokiais orais barsukas neprognozuojamas (gali netiketai ilyst urvan ir uzmigt iki pavasario). Kadangi nuo vasaros pradzios ji ganiau, tai puikiai zinojau kur anas slankioja ir kur jo takai isvaikscioti, tai salia perspektyviausio (kaip man atrode) tako ir pritupiau :) ilgai laukt nereikejo. barsukas isejo ieskotis vakarienes ir pakliuvo i taikikli =@ (foto veliau).
Tiesa, kaip moteris: nuoga gražiausia
User avatar
saras1
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 99
Joined: 2010-Jun-20 18:04
Location: Ukmerge

Re: Barsukas

Post by saras1 »

Sveikinimai :beer:
Medžioklė-tai mano religija!
User avatar
Medeinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1004
Joined: 2007-Nov-27 09:40
Location: Kaunas. Tverai.

Re: Barsukas

Post by Medeinis »

Briedis pergudravo barsuką :D Sveikinu :beer: Ale jų pastebimai padaugėję.. Ašai žinau pas save mažiausiai keturis barsukynus, bet kažkaip dar nesiryžtu į tokius giluminius leist savo šuns. O tokiose medžioklėse vienas ar dviese vargu ar ką padarysi - reik daug darbo jėgos %)
50km - ne vingis...
medžioklė be šuns - ne medžioklė.
Briedis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 877
Joined: 2006-Aug-02 11:58
Location: Vilnius

Re: Barsukas

Post by Briedis »

Medeinis wrote:Briedis pergudravo barsuką :D Sveikinu :beer: Ale jų pastebimai padaugėję.. Ašai žinau pas save mažiausiai keturis barsukynus, bet kažkaip dar nesiryžtu į tokius giluminius leist savo šuns. O tokiose medžioklėse vienas ar dviese vargu ar ką padarysi - reik daug darbo jėgos %)
tiek ten to darbo.. patykojai, nusitaikei, =@
zinoma, reik zinot kur anas megsta slampinet :) o jei su sunim urve barsuka imt, tai darbo idet reikia
Tiesa, kaip moteris: nuoga gražiausia
User avatar
Medeinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1004
Joined: 2007-Nov-27 09:40
Location: Kaunas. Tverai.

Re: Barsukas

Post by Medeinis »

Yra keletas naujų video, kaip švedai medžioja barsukus. Štai vienas jų: http://www.youtube.com/watch?v=UOt_3gsg ... u_in_order
Prisižiūri tokių tai atrodo lengva juos medžiot :cool: Kaip pastebėjau, ten urvai negilūs, spėju dėl kitokio dirvožemio - daug akmens, tai sunku barsukams raustis giliai. O medžiot juos, manau, tikrai lengviau tokiom sąlygom - urvai negiliai, nėra kelių aukštų urvų sistemos. prakasei per porą kastuvukų ir jau ranka pasiekiami :icc08:
50km - ne vingis...
medžioklė be šuns - ne medžioklė.
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Barsukas

Post by medziotojas »

Vienas šmikis anksčiau vis lankydavosi kakarūzų vogt, reiks padabot ir ... taukai kaip sakant nepamaišys. O jų tikrai padaugėję ir dabar turėtų intensyviai maitintis, šalčiai artėja.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Hunter13
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 406
Joined: 2006-Nov-09 12:13

Re: Barsukas

Post by Hunter13 »

Ja ja, mano symet sumedzioto barsuko taukai jau gelbeja vaikam sveikatai.... Gal reiks jamt da viena, nes bais taukai greit baigsis takiais tempais.....
Dievas sukure zmones skirtingus. Koltas juos sulygino.
User avatar
saras1
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 99
Joined: 2010-Jun-20 18:04
Location: Ukmerge

Re: Barsukas

Post by saras1 »

Na pasigirsiu ir as, vakar nuvaziavom sernu padabot :icc08: atsisedu sau i boksta dar pries 7 gerokai, grazus oras, vejelis minimalus, na vienu zodziu pasaka.. :c16: Na po truputi temsta ir girdziu vis kazkas krumuose slampineja, bet nelenda,,, na galvoju gal usurekai, nes ten pastoviai jie buna :c18: sedziu toliau ir tik staiga apie 8h triokst triokst ir eina pamiske link jaukyklos (pirma mintis, kuilys :c29: ) sirdela drebet pradeja iskart, laukiu jau drabavyku un peti pridejis laukiu kol lys laukan, jau tikrai galvojau kad islys :) o jis aplink apejo ir atejo i miska uz nugaros tokiu budu uzejo ant mano pedu ir uzuodes dejo miskan, ka sedziu sau liudesy :cry: Jau su ta mintim, kad nieks neateis mynkau tel, bet vis girdziu kazkas vel slampineja aplink. Klausant atejo laikas judet namo, tai sakau nueisiu paziuret jaukykla tai beeinant isvydau barsuka, baltasnukis sedejo ir lapnoja kviecius, nu as ilgai nelaukes prisitaikiau ir bumt =@
Attachments
DSC03136.JPG
DSC03134.JPG
DSC03135.JPG
Medžioklė-tai mano religija!
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Barsukas

Post by GRIZLEY »

nu tai pabendraujam apie barsukus ,atejo laikas ir maniskiam jagui rimtai pabendraut su barsuku ale kad pas mus ju nera,praeitais metais buvo ilindusi i urva kur barsukas su mokanciu suniu,bet taip jis ten ir liko sau laimingas gyvent,neletem mes juo ,gal is forumieciu kas labai megsta barsukus gaudyt tai neatsisakiciau i svecius atvazuot padet viena kita iskast :oops:
Kas globoja, tas ir medžioja
User avatar
Medeinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1004
Joined: 2007-Nov-27 09:40
Location: Kaunas. Tverai.

Re: Barsukas

Post by Medeinis »

Šaras wrote:Na pasigirsiu ir as
Sveikinu su šiuo laimikiu :beer:
50km - ne vingis...
medžioklė be šuns - ne medžioklė.
User avatar
Medeinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1004
Joined: 2007-Nov-27 09:40
Location: Kaunas. Tverai.

Re: Barsukas

Post by Medeinis »

GRIZLEY wrote:nu tai pabendraujam apie barsukus ,atejo laikas ir maniskiam jagui rimtai pabendraut su barsuku ale kad pas mus ju nera,praeitais metais buvo ilindusi i urva kur barsukas su mokanciu suniu,bet taip jis ten ir liko sau laimingas gyvent,neletem mes juo ,gal is forumieciu kas labai megsta barsukus gaudyt tai neatsisakiciau i svecius atvazuot padet viena kita iskast :oops:
Kiek laiko tavo jagui? Ar barsuką bent bandymuose jis matęs? :) Kokia patirtis su kitais plėšrūnais? Maniškis pirmąsyk kai susidūrė su barsuku, tai įvyko ne urve, o ant žemės, tankiuose krūmuose, tai tąkart atšokęs nuo jo lojo per 15metrų - labai jau atsargiai. :) Bet kai va neseniai bebraudami su kolega netikėtai užtikom barsuką urve, tai net nustebau, kaip drąsiai, o kai atkasėm ir aršiai dirbo su barsuku :crazy: Su mielu noru sudalyvaučiau tokioj medžioklėj, žinau ir daugiau entuziastų, tačiau reikia "apsiuostinėt" pirmiausiai :D Mano plotuose žinomi urvai iš pažiūros gilūs, smėlynuose - greičiausiai giluminiai ir yra, tad neprošal būtų patyręs tokiose medžioklėse medžiotojas šalia. Nes aš pats dar visai žalias su tais barsukais. Man net baimė dėl šuns, kai žinai, kad jis vos ne 3m gylyje kaunasi ir tu ne kažką gali padėt jam. O atsitikti gali ir labai skaudžių dalykų :cry: Bepigu švedams - barsukai pėdos gylyje gyvena.. Visada esant reikalui padėsi savo šuniuj :idd26:
Dar gal paminėsiu, jei rimtai galvot apie tokią medžioklę pas mane, tai iš Vilniaus iki manęs apie 300km. Važiuotum dėl barsuko? :)
50km - ne vingis...
medžioklė be šuns - ne medžioklė.
User avatar
saras1
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 99
Joined: 2010-Jun-20 18:04
Location: Ukmerge

Re: Barsukas

Post by saras1 »

Stai kaip nuvirta kaukole atrodo :)
Attachments
kaukola.jpg
Medžioklė-tai mano religija!
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Barsukas

Post by GRIZLEY »

dela byla tak,atvazuoja sian is ryto vienas senas medziotojas sako varom urvu ieskot ,as su labai dideliu noru pasirasau ,nuvazuojam i viena urva ,jo jagas jama kazka po zeme maniske kartais nubega padet ,bet greit grizta ,girdysi lojimas bet labai giliai apie 3 metrus ,greitai gaudom sunys vazuojam kitur ,ten nulis,apvazuojam dar kelias vietas bet ir ten nulis ,ruosiames jau namo ,kai sako nu dar paskutine vieta paziurim jai ten nieko tai ablomas,nuvazuojam ,jo suo pradeda luot urve,maniske prirista, islipa jo dzeizeris visas apkalbasintas,nu galvoju reikia leist savyske,paleidziu ,girdziu dirba,aga gerai,nustatom vieta kur kast,ir pradedam kast ,iskasem gili maximumk metra mano suflys praluzta i skyle,kaip tik tarp barso ir suniu,bet dar nebuvau isitikines kad ten barsas,uzkasau skyle kur lojo sunys ir pradedu su fanariku apziurinet kita skyle,tik bac barsas iskisa nosi,blia issigandes jamu lopeta galvoju per galvele bi8ski pakast jam kaip jis greitai pasisuka ir pasislepia ,matosi tik jo letenom metantis smelys,nu ka kariavom su juo apie valanda .bet galu gale pajamem .fotkes ikelsiu rytoj ,nes einu operuot nors ir nedideles zaizdas bet siaubingai atrodancias zaizdas sawo mazuliai Dikesi
Kas globoja, tas ir medžioja
rikoschetas
Naujokas
Posts: 9
Joined: 2010-Sep-23 21:32

Re: Barsukas

Post by rikoschetas »

Jo jeigu butu entuziastu su sunim kazkur tai urvu atrastume ar pas mane ar pas medeini tai butu smagu,kad kas duotu daugiau mum praktiniu ziniu :)
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Barsukas

Post by GRIZLEY »

Entuziastu paliubomu butu
Kas globoja, tas ir medžioja
Post Reply