Varyminio sezono atidarymas

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
mazyla

Re: Varyminio sezono atidarymas

Post by mazyla »

Nors Gedaso pasakyme yra kazkiek tiesos, bet pats nesu uztikrintas kad sauciau. Buvo man pernai panasi situacija, tiesa suviui situacija buvo nepalyginamai blogesne, atejo briedzio patele, net sautuvo nepakeliau.. Kol briedziu turime tiek nedaug Lietuvoj, nereiktu ju is viso medziot
Gedasas
Super Men
Super Men
Posts: 1592
Joined: 2006-Aug-10 15:25
Location: Pirčiupiai

Re: Varyminio sezono atidarymas

Post by Gedasas »

mazyla wrote:Nors Gedaso pasakyme yra kazkiek tiesos, bet pats nesu uztikrintas kad sauciau. Buvo man pernai panasi situacija, tiesa suviui situacija buvo nepalyginamai blogesne, atejo briedzio patele, net sautuvo nepakeliau.. Kol briedziu turime tiek nedaug Lietuvoj, nereiktu ju is viso medziot
mes jau senai karviu nemedziojam, cia tas pats, kaip ir su kitom patelem..., jei bus miske nors vienas patinas, jis apseklint gali daug pateliu... . Suprantu, jei suviui padaryt trukde suvio kampas, ar per toli, ar dar kazkas..., tiksliau neisitikines ka sauni ir ar suvis bus sekmingas, tada be jokiu kalbu reikia nuo suvio susilaikyt
User avatar
danielius
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 87
Joined: 2007-Jun-06 14:21
Location: Vilnius

Re: Varyminio sezono atidarymas

Post by danielius »

Idomi diskusija isivyravo. Nepritariu Gedasui, kodel zmogus negali tik medzioti, medzioti, tai nebutinai sauti. Tu ir tavo klubas medziojima prilygina nusovimui...labai pasenes poziuris. Tu vaziuoji dirbti i medziokle, gerokai situacija pasikeitusi, Tomas nuvaziavo pailseti, o jis tikrai ji nusoves nebutu dziaugesis...Medziokle- ne darbas, o poilsis ir gera nuotaika. Negalima, tiesiog protu nesuvokiama kaip galima pykti ant medziotojo, kuris savo noru nesove, na tiesiog nenorejo sauti.....absurdiski poziuriai.
Nenoriu nieko taikyti Gedasui ir jo klubui, bet jau teko su panasiu ir kaip bebutu keista, su dzukisku poziuriu ir man tokiu susidurti Varenos rajone....
Ka cia ir pasakysi...
Tvarka turi buti, tik jau ne zmogiskumo klausime ? Pasirinkimo laisve...gerbtina!
Dziaukites, kita karta kitam, o gal net tau atbegs, galesi nesigaileti...tai irgi bus tavo pasirinkimas (kalbu antrajam asmeniui, bet ne tau Gedasai) Nei plauko nei tauko, megaukimes medziokle, kolegos :idd20:
As medžiotojas, bet ne šaulys.
Gedasas
Super Men
Super Men
Posts: 1592
Joined: 2006-Aug-10 15:25
Location: Pirčiupiai

Re: Varyminio sezono atidarymas

Post by Gedasas »

na gal pas danieliu burelyje kita tvarka, bet pas mus, tipo pasenusiu paziuru kluba zveriu kiekvienais metais daugeja, daugeja ir medziotoju , norinciu pas mus istot, todel, kad aplinkiniai bureliai viska iskala per tykojimines medziokles, o pas mus tykojimines grieztai kontroliuojamos, mes neverciam zveriu be reikalo, bet jei susirenkam medziot , tai ir medziojam.
P.S. tiesiog issakiau savo nuomone ir ji netaikoma kazkam asmeniskai , o jei kam kils noras pakritikuot negraziais pasisakymais, tai prasom man i PM
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Varyminio sezono atidarymas

Post by Strelcius »

na vat znakomas buvo atidaryme. zmogeliui jau apie 50 metu. sako atejo elnio patele, nu tokia diiiidziule diiiiiiiidziule! sako stovi man gal 30 metru, ausim karpo, varovu klauso, nu sako fantastiskas padariukas, uzrikau, nubaidziau, nenorejau saut. nors nuvertes yra ne viena. ir as ji supratau 100%
dovanok Gedasai, rasei apie tykojimu limitavima ar pan. o ka varymines bet kada pas jus vyksta? ar medziokle tykojant nera visa galva aukstesne uz varymine zveriu atrankos ir visais kitais poziuriais? ar ne to siekiame?
isilipu i boksta ir as nusprendziu ka medziosiu, ar ozi ar serna, o gal lapina. tas pat ir varant.
sedejau vakar vishkej. atejo stambi ozka su jaunikliu, nu sakau jamu maziuka, bet tas eme ir nukucino pakrumem, nespejau. mama liko, nes vat uzejo man durnumas jos neliest, o butent jaunikli. ateisiu kita karta ir paimsiu ta jaunikli. nors jau normaliai nemedziojau daugiau kaip 2 menesius.
pamanyk isvarytas is medziokles, nu ir atmosfera pas jumi... :( arba kazka ne taip supratau ar tu susakei
jei visi tik SAUDYTUME, nebutu fotokonkurso...........
Lietuvis
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Varyminio sezono atidarymas

Post by marcco »

gera dikusija :good:
mano kvaila galva taip: jei vaziuoji medziot- medziok ir idek visas pastangas, kad ta zveri, kuri medzioji sumedziotum (zinoma neperzengiant saugos, etikos ir kitu viesu, ar savo paties nusistatytu taisykliu) o jei vaziuoji pabut gamtoj, pafotkint ir jei bus labai puiki proga- sumedziot, tai gaunasi beveik nesamone :( tikros medziokles, su jauduliu, laimikio troskimu ir t.t. tada jau nesigaus, nes jei ilsies ir relaksuoji, tai nemedzioji.. cia is asmenines praktikos :pardon: is kitos puses- ben jau pas mus dauguma varyminiu tokios ir buna- poilsis, bendravimas, pasivaiksciojimas ir tiek.. jei butu taip, kad kolektyvas nusprestu, kad REIKIA kazka sumedziot, gal kitaip ir atrodytu.. pvz as jau keleta metu per varymines nesaunu stirnu.. nu tiesiog nenoriu.. :oops: kiekviena kart pries medziokle galvoju, kad sausiu, o vat jau eigoj kazkaip sautuvas ir nepakyla- per daug paprasta.. :roll: ir del to jokiu priekaistu nesu isgirdes, nes tikrai neinam i medziokle kaip i kazkokia baudziamaja akcija ir neprivalom sumedziot kazkoki kieki. patiko kaip kazkas rase- 30 licensiju nereiskia, kad TURIM sumedziot 30 stirnu, o tik, kad GALIM sumedziot 30 stirnu.. :)
p.s bet siemet per varymine tai jau tikrai sumedziosiu bent viena stirna :oops: o paskui gal vel porai metu atsalsiu :D
Žemaitis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 582
Joined: 2007-Jan-19 10:34
Location: Žemaitija

Re: Varyminio sezono atidarymas

Post by Žemaitis »

Jeigu chėbra nutarė sumedžioti briedį ir visi stengiasi tai padaryti, tai kaip ir negerai būtų tyčia jį pralaeisti pro linija. Jeigu nežadi šauti, tai įspėk draugus iš anksto ir nestok ant linijos o eik varyt, ar su fotoaparatu stovėk šalia kito medžiotojo .Stirnos yra visai kitas reikalas. Daug kas jų nešaudo ir nesuka dėl to nei sau nei kitiems galvos.
Gedasas
Super Men
Super Men
Posts: 1592
Joined: 2006-Aug-10 15:25
Location: Pirčiupiai

Re: Varyminio sezono atidarymas

Post by Gedasas »

nu va , idomi tema atsirado, moderai gal ja perkels kur :)
tai va ... apie bites... :)
su ozkom ir oziais kita kalba, as ir kelis kartus nesoviau del tu paciu priezasciu, bet kalba eina ne apie mesininkavima, o apie pagarba kitiems medziotojams, isivaizduokit, jei nutarta sumedziot briedi, vadinasi kolektyvas tam skiria laika, laksto po plotus, ji seka, varovai ji varo su tikslu sumedzioti ir manau neetiska medziotoju atzvilgiu staiga persigalvot ir jo nesumedziot. Jei taip elgtusi kiekvienas medziotojas, tai bardelis butu, ziema surandi sernus, per gilu sniega klampoji per du kvartalus visas slapias, o sernai prebega pro medziotoja, kuriam ta diena nera nuotaikos ka nors sumedziot. Dar karta pabreziu, cia kalba neina apie saudyma viska is eiles, o kalbame apie tai, ar galime sauti kada norime ar turime laikytis kolektyvo, tuo labiau , kad daugelis su tais zmonemis medzioja ne vienus metus (as 17 m.)O kas man primeta mesininkavima, tai yra visiskai neteisus
tomasss
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 659
Joined: 2007-Mar-01 13:11

Re: Varyminio sezono atidarymas

Post by tomasss »

aš negalvojau kad jo nešausiu nors aš buvau prieš briedžio šovimą bet kai visi nutarė jį sumedžiot nutariau kad šausiu ir aš todėl ir stovėjau su karabinu bet kai išlindo per optiką pažiūrėjau nu :pardon: nu negaliu tai kas dabar man daryt :sorry: gal butų visai kita situacija jei jis būtų pro mane bėgęs tada gal ir kitaip atrodę dabar išlindo ir stvi žiūri į kaliegą :shock: didelėm akym nieko neitardamas :pardon: negalėjau nors pagal visą situacija būt labai gerai kad aš jį bučiau sumedžiojęs nes pasirodo buvo patelė su 2 jaunikliais kaip sakant kitam žiemot but geriau buvę :D ir but nereikėję kitus savaitgalius vėl kratyt didžiūjų miškų butume normaliai pradėję stinites gaudyt nors tiesa aš ir jų nelabai šaunu :oops:
Image
User avatar
DJ
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 955
Joined: 2006-Aug-08 09:23
Location: Vilnius - Varėna

Re: Varyminio sezono atidarymas

Post by DJ »

Pritariu Gedasui, susirenkam visi i medziokle medzioti. Kaip ir minejo Gedasas, reikia gerbt ir medziokles vadovo ir varovu pastangas isvaryt zveri, tai atsiliepia ypac stambiuju kanopiniu medziokleje, ju nemedziojame kiekviena medziokle, jos tikrai yra retos. Pries tokias medziokles, instruktazas visalaik (bent pas mus) buna 2 kart ilgesnis, pasakoma kad jei neisitikines, blogas matomumas, nepatogu ar dar kazkas - NESAUK. Turim netgi tokiu medziotoju kurie pasako "davai mane pastatykit kur sone, netoli masinu ar t.t., sorry bet susijaudinsiu, rankos dreba, akis blogai mato ar tiesiog nenoriu saut" ir niekas neturi pretenziju. Is dalies pritariu ir kitiems, aisku kiekvieno asmeninis reikalas saut ar ne, taciau buk malonus ir pasakyk tai vadui, jis ir spres, manau negalima del savo asmeniniu ambiciju vienam nusprest kad viso kolektyvo dienos pastangos nueis per niek. Netaikau niekam konkreciai tiesiog issakiau savo nuomone :)
tomasss
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 659
Joined: 2007-Mar-01 13:11

Re: Varyminio sezono atidarymas

Post by tomasss »

nemanau kad visas kplektyvas aukoja šeštadienį dėl to kad visą dieną varkt kad kažką pagaut manau kad kiekvienas važiuoja savo malonumo vedamas pamedžiot bent jau man tai malonu visą dieną pamedžiot ir man visai da lampačkį kad kažkas kažko nešauna :)
Image
mazyla

Re: Varyminio sezono atidarymas

Post by mazyla »

Tomai, kai sekanti karta ateis briedis ir tu nenoresi jo sumedziot, - sauk pusmetri virs galvos (tik svelniai nuspasuk nuleistuka, nes nutrauksi suvi :D ). Visi tie kurie atejo i medziokle kaip i darba "vargt" ir "ieskot" briedzio, kuri butinai reikia NUSAUTI, bus patenkinti, nes tu, - SOVEI :ROFL:
aisku, cia jumorui tokia mintis durna sove i galva :)
tomasss
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 659
Joined: 2007-Mar-01 13:11

Re: Varyminio sezono atidarymas

Post by tomasss »

gera mintis ale kaip tada mane turės vadint mazyla2 :ROFL: tiesa dėkui už linkėjimus perdavė tas kur antis medžiojot :idd20:
Image
Gedasas
Super Men
Super Men
Posts: 1592
Joined: 2006-Aug-10 15:25
Location: Pirčiupiai

Re: Varyminio sezono atidarymas

Post by Gedasas »

na juokas juokais :D , gal tada is vis geriau i medziokle sautuvo neimkit :D jamkit fotika ir visa diena varovu pabukit, kam jum tas saudymas i vargsus gyvulelius :D varyme zymiai daugiau kadru pagausit ir priza foto konkurse paimsit
:wink:
nerijus
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 164
Joined: 2006-Sep-14 21:39
Location: anyksciai

Re: Varyminio sezono atidarymas

Post by nerijus »

Na isiterpsiu ir as :oops: istikro kei einu stot i linija turbut visa laika galvoju kad sausiu, nes nezinau kaip iseis kas iseis, kita kart sauni ir pramazini, bet buna pamatai zveri ir kazkaip nesinori saut, o jai nesi isitikines, tai geriau ir nesauk, kaip sako rasytos ar nerasytos medziokles taisykles, bent jau as nesaunu jai nors kiek suabejoju.
svarbiausia nesinervuot ir gerai maitintis
Post Reply