Urviniai šunys

Viskas apie šunis.
Мой четвероногий "друг" - всё о собаках.
wingas777
Administratorius
Administratorius
Posts: 396
Joined: 2009-Jul-31 11:03
Location: Panevezys(Chicago)-Birzai-Zarasai

Re: Šerno medžioklė

Post by wingas777 »

DJ wrote:paskaiciau cia jusu rasliavas ir pagalvojau:
"Ble o as tai spanieli nusipirkau :sorry: "

:D
:good: normaliokas :Bravo: :beer:
laikas praleistas medžioklėje neįskaičiuojamas į gyvenimo trukmę
wingas777
Administratorius
Administratorius
Posts: 396
Joined: 2009-Jul-31 11:03
Location: Panevezys(Chicago)-Birzai-Zarasai

Re: Šerno medžioklė

Post by wingas777 »

Siūlau nebesivelti į beprasmiškas diskusijas ir plūstis,nes galim greitai pavirsti į visiems gerai žinomą "vaikų darželį",kuriame įžeist,sutrypt ir su šū..is sumaišyt yra normalu.Reziume-kiekvienam savi marškiniai arčiau kūno...Taip kad vyručiai-skelbiam paliaubas :beer:
laikas praleistas medžioklėje neįskaičiuojamas į gyvenimo trukmę
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Šerno medžioklė

Post by 30-06 »

Medeinis wrote: o jūs senoliai gyvenat nekokiais prisiminimais iš savo patirties.
:D Jo joooo.....gyvenam :lol: ,tik ne prisiminimais o patirtim besivadovaudami :wink: ,kas ryskiai ir atskiria tamsta nuo musu.Sakiau jau nebesvelsiu i sitas durnystes ....ale.... nu nieks taip neuzp...sa kaip,kad "progresyvaus","siuolaikisko","perspektyvaus" ir "naujoviskai mastancio bei viska pakeisiancio :twisted: " jaunimo (kazkodel nekenciu sito zodzio,beje kaip ir "senimo",bet geresnio nerandu :oops:)....aiii.... gal vietoj "jaunimo" naudosiu "piemenu"....taigi....nieks taip neuzp....sa kaip,kad piemenu issisokimai :evil: .Brangusis,ar tu bent zinai kam bandai pirst savo nuomone???Diskusija to nepavadinsi nes tavo kalboje nera zodziu "gal","jeigu","ar galetu buti","manyciau","man atrodo" ir t.t.,o yra tik begale bekompromisiu teiginiu.O tai jau atvira arogancija :shock: .O ant arogancijos mes skersai dejom septyniolika su puse karto :oops: . Senelis ,kuris beveik visa gyvenima dirbo kinologu ekspertu,tau ne autoritetas,bet va kazkoks Urvinis is Hunter.lt baisus zinovas.Komedija ir tiek.Matem jau ir tamstos isdarkytus urvus.Tie veiksmai zinoma is didelio zinojimo ir patirties :twisted: .Beje,medziokles taisykles skelbia,kad atkasus urva privalu ji uztaisyti.Po jusu darbo ji uztaisyti galetu nebent buldozeris :crazy: .Puikiai pamenu ir arogantiska atsakyma i atsargu pasiteiravima ar butina buvo sitaip niokot urvus.Mes nors ir nukriose seniai,bet dar si bei ta pamenam :D
Ne tame esme.Buvau kadais ir as padarkes tuos urvus.Is klaidu ir mokomes.Tik protingas mokosi is svetimu klaidu, o kvailys ir is savu nepasimoko.O siaip paemus, vyruti ,suns dresuroje kaip ir kamasutroje,mazai ka bepakeisi.Nebent...... tam tikroje pozoje, inkises pimpala, pyrstelsi ne du bet tris kartus.Teatleidzia man damos :oops: :oops: .Nusistoveje dalykai,senai,ir ilgiems metams.Ka tu cia naujo nori israst?Bent viena pavyzdi.....prasau.Ka tu cia bandai ipirst mums ,kad nemokejom mokyt savo sunu :twisted: .Ar tu juos matei??Savo pirmaji foksa,reikalui esant, valdydavau veido mimika,galvos judesiais ir zvilgsniu.Pagyruniskai skamba???Sutinku.Laimei dar yra nuo senatves nemirusiu liudininku.
Be pykciu :beer: .Sava nuomone -gerai.Kitu patirties nepaisymas-bukumas.
Gal kada dievas suves,galesim pasisneket akis i aki.Patikek,kas liecia urvine medziokle ir urvinius sunis,ju galimybes vienoje ar kitoje veikloje, Senelis,Jura ar netgi as,tikrai turesim ka pasakyt :beer: .
P.S Strelcius.Paskutiniai penki zodziai uzskaitomi :D
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
User avatar
petiune
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1304
Joined: 2008-Feb-29 17:05
Location: kaunas

Re: Šerno medžioklė

Post by petiune »

( jagui dar pusmetrines kojos neuzaugo kaip paukstsuniui). strelciau nu ka as tau galiu pasakyt :) :) maciau ir tava suni ir mariaus..nei vienas is ju man nepadare ispudzio anciu medzioklei..o va maniskis aisku jis is balos gal ir netrauks ir salta rudieni vandieni ilgai neisbus.bet yra vienas bet- pernai sumedziota virs 100anciu apie 70 suns deka surasta.ir gal kokia pora nebe.tai as nezinau ka cia gali ir pasakyt..nera jau jagai toke beviltiski,kas pas mane antys medziojo tas mate suns darba.ir aplamai viskas priklauso nuo seimininku ,kaip uzsiimsi ta ir turesi..as asmeniskai turiu medzioklni universalu protinga ir tuo paciu svelnu suni.kuris saugo namus ir mane ..o tu turi tik paukstini :D
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Re: Šerno medžioklė

Post by jura »

liaudis,davai nuimam gazą :cool: rišam tą temą,viską susidėliojam savo makaulėse į vietas ir tikiuos padiskutuosim kada gyvai :beer:
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
User avatar
Medeinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1004
Joined: 2007-Nov-27 09:40
Location: Kaunas. Tverai.

Re: Šerno medžioklė

Post by Medeinis »

30-06 wrote:Drisiu priminti :oops: ,kad jagdterjeras yra urvinis suo.Cia tik pas gudrasiknius lietuvius jis patapo "universaliu".Zinia,-kuo universalesnis daiktas,tuo maziau is jo naudos.Panasiai kaip,kad is pigiu "made in china" prekiu.Kaina maza bet ir naudos jokios :twisted: . O,kad jagai yra sunys su nestabilia psichika,pripazista net ir ju isvedejai vokieciai :pardon:
Tamstos eksperto ankstesnis pranešimas... Nežinojimas - ne bėda, bet jei sunku pripažint... tai gėda. Trumpai pasakysiu tamstai, ką vokiečiuose turi mokėti jagdterjeras, kad galėtų susilaukt palikuonių: 1. paklusnumo testas. 2. anties aportavimas iš vandens. 3. zuikio pėdsakas. 4. urvas. Manau, nereik aiškint, kokio lygio tie bandymai. Taip kad, nusišneki net nejausdamas, kad lietuviai sugalvojo iš jago universalą padaryt. Ir išvis, ne lietuviai, o litovcai, tokie kaip tu taip manė ir tebemano. Pofik, tegu mano toliau - man tai kas. Bet prašau nors neskleisti melo.
Tam kartui tiek tamstai turiu pasakyt. O po paskutinio tavo posto matyt, kad nevertas tu nė tų penkių minučių, kurias čia sugaišau rašydamas. Valdyk nervus.. senatvėj dar prisireiks. saugiai grįžk iš Londono.. girdėjau riaušės ten...
50km - ne vingis...
medžioklė be šuns - ne medžioklė.
User avatar
Medeinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1004
Joined: 2007-Nov-27 09:40
Location: Kaunas. Tverai.

Re: Šerno medžioklė

Post by Medeinis »

Tema apvalyta, perkelta ten, kur ji labiau tinka. Galima tęsti diskusiją, nes diskutuot yra apie ką :)
Strelcius wrote:as va tik mastau Medeini kodel tu emei ir prisitaikei viska sau? :D
laikai pasikeite? niekas nepasikeite, jagui dar pusmetrines kojos neuzaugo kaip paukstsuniui. atsakyk tu man kiek jagas atnes zasu is balos? apie pauksciu medziokles su jagais brolyti ir aplamai apie pauksciu medziokles gal tu geriau neberasyk :wink:
va taip ramiai dabar pasedek ir pamastyk kas per skaicius yra ~60% (!!!!). tai yra psichikos BROKAS!!!! vokieciai ta daro uztai tu pas juos toj jutubei ir matai kitokius jagus. kas tuo uzsiima LT ir ar dar tokia medziokline veisle yra? as greit nesukrapstau berasydamas :)
beje visas tas brokas suejo i trecias salis uz gera.
Žinau, kad elitiniai vokiečių jagai sunkiai iš ten išvažiuoja, nes ir kainuoja lietuviui nežmoniškai daug, o be to vokiečiai bet kam savo šunų nepardavinėja. Bet... kai kam gal atrodo, kad va jaunas medžiotojas aiškina apie seniai žinomus dalykus, bet ble, kolegos, atsiprašau.. man ką, vardais ir pavardėm vardint, kas parsivežė jagus iš vokiečių?? galiu, nes žinau ne vieną.. matyt, jūs nežinot. Nežinau, ar jie patenka tarp tų šunų iš 60% psichiškai brokuotų , bet tie šunys dalyvauja užsieny kraujesekių bandymuose ir laimi diplomus. Tai faktai ir rimčiausi mano argumentai šioje diskusijoje, kad jagas ne tik erzintis skirtas. Ir Strelciau, aš nekalbu čia apie savo jagą. Tu irgi rašyt moki, bet skaityt nixuja. Ginu jagdterjero veislę, o ne savo Trulį. Kartoju: visą veislę, kurią bandoma sumenkinti.
Pagarba Seneliui, bet ar jisai žino, kas tas urvinis iš hunter.lt..? Ką ir kiek jis padarė vardan jagdterjerų veislės populiarinimo ir jos kokybės gerinimo? Ar jums žinoma, kad urvinis betarpiškai bendrauja su aukščiausiais vokiečių teisėjais ir veislės išradėjais? Ar reiškia jums ką nors tas faktas, kad tie vokiečiai teisėjavo parodoj Lietuvoje, ir kad mano minėti atvežtiniai šunys, pačių vokiečių vertinimais, niekuo arba mažai kuo nusileidžia elitiniams veislėms atstovams? Remiuosi faktais, todėl mažai kur naudoju "manau" "aš galvoju", kaip vienas veikėjas pasigedo...
Apie paukščių medžioklę išvis nieko nerašiau, nesuprantu, ką norėjei pasakyt. Niekur neteigiau, kad jagas geresnis už tą paukščių medžioklėj, ar geresnis už aną pėdsekystėj. Kalbu, kad jagdterjerai geba atlikti tai, ko medžiotojas nori, ko išmoki, kam paruošia. O frazė "tai kas tinka viskam - tas netinka nieka"... reklamos aukų prasimanymas...
50km - ne vingis...
medžioklė be šuns - ne medžioklė.
wingas777
Administratorius
Administratorius
Posts: 396
Joined: 2009-Jul-31 11:03
Location: Panevezys(Chicago)-Birzai-Zarasai

Re: Urviniai šunys

Post by wingas777 »

Nu ble,Medeini-kiek dar reikia kam nors ką nors įrodinėti???Pas mane irgi jagas-na ir kas?Galbūt man jis pats pačiausias pagal mano iškeltus kriterijus0tau(ko gero)jis būtų žemas lygis :pardon: Siūlau NEESKALUOTI tos temos taip aršiai ir įkyriai,nes tikrai tuoj pavirsim į "vaikų darželį"-kur vieni kitus drabsto viskuo(manau,jog daug kas iš forumiečių suprato apie ką aš čia) :friends: :beer:
laikas praleistas medžioklėje neįskaičiuojamas į gyvenimo trukmę
User avatar
DJ
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 955
Joined: 2006-Aug-08 09:23
Location: Vilnius - Varėna

Re: Urviniai šunys

Post by DJ »

wingas777 wrote:Nu ble,Medeini-kiek dar reikia kam nors ką nors įrodinėti???Pas mane irgi jagas-na ir kas?Galbūt man jis pats pačiausias pagal mano iškeltus kriterijus0tau(ko gero)jis būtų žemas lygis :pardon: Siūlau NEESKALUOTI tos temos taip aršiai ir įkyriai,nes tikrai tuoj pavirsim į "vaikų darželį"-kur vieni kitus drabsto viskuo(manau,jog daug kas iš forumiečių suprato apie ką aš čia) :friends: :beer:
:good: pritariu, man irgi jagas buvo ir bus urvinis, dar kazkiek varyminems, nors kai daugiau sniego tai jau verciau namie palikt :)
o siaip labai norint tai ir katina galima ismokyt sio to ir po to visiems akis draskyt koks jis geras ir pan :)
Tik medžiotoju tapes žmogus išsiskyrė iš kitų gyvūnų (G.Klark)
senelis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 523
Joined: 2006-Nov-23 13:21
Location: SIAULIAI

Re: Urviniai šunys

Post by senelis »

Bukim viena syk protingi atrodo kad aš blogu nepavadinau nei vieno šuns ,o iš turėtu 5 jagų tik viena kalytė traukė čempijonų link ,kuri per savo jagiška charakteri ir žuvo man jie NEPATINKA ir aš niekada jų nerekomenduosiu medžiotojui,MEDEINI prisimink klimatines sąlygas Vokietijoje ir pas mus aš labai pritariu DJ pasakymui kad ir katiną galima išmokyti lot na, o dėl hunterio aš pasakiau kad ten visi norintis buti gudručiais ir dėl to man nepatinka ką aš padariau kad pagerėtų jagų kokybė ogi nieko nes jagus kuravo Adolfas Kuzavinis, jei pačiam tai ką nors sako ,na o kad Lietuvoj visiškai apleistas vaikų auklėjimas ir jie negali normaliai diskutuoti tai čia a.a.akivaizdu daugiau aš šios temos neliesiu , teisingiau su anukais nesiginčysiu ir savo kvailų patarimų jiems nebepiršiu
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Urviniai šunys

Post by fukas »

DJ wrote:
o siaip labai norint tai ir katina galima ismokyt sio to ir po to visiems akis draskyt koks jis geras ir pan :)
DJ užskaitau ir "likinu":good: :lol: kažkaip šitoje durnoje diskusijoje tu pataikai taikliausiai :D :friends:
User avatar
DJ
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 955
Joined: 2006-Aug-08 09:23
Location: Vilnius - Varėna

Re: Urviniai šunys

Post by DJ »

[quote="fukas]

DJ užskaitau ir "likinu":good: :lol: kažkaip šitoje durnoje diskusijoje tu pataikai taikliausiai :D :friends:[/quote]

:friends: nera cia ko pataikyt, tiesiog sakau, visiems jo bobikas yra graziausias ir geriausias, cia jau sena tiesa, o del to gincytis tai beviltiska :pardon:
Tik medžiotoju tapes žmogus išsiskyrė iš kitų gyvūnų (G.Klark)
User avatar
saras1
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 99
Joined: 2010-Jun-20 18:04
Location: Ukmerge

Mano bobikas gražiausias !!!

Post by saras1 »

Sveiki :) turiu klausimeli fokstu turetojams. Kaip prisijaukinti foksiuka kuriam jau metai laiko, gal kas siaip kokiu patarimu turit apie foksus, dresura ir t.t.
Medžioklė-tai mano religija!
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Mano bobikas gražiausias !!!

Post by medziotojas »

Foksus forume augina (-o) Darius 74, 30-06, GRIZLEY tik neseniai įsigyjo. Matyt jie ką nors galės patarti :pardon:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
saras1
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 99
Joined: 2010-Jun-20 18:04
Location: Ukmerge

Re: Mano bobikas gražiausias !!!

Post by saras1 »

dekui Ramai :)
Medžioklė-tai mano religija!
Post Reply