Paklydėliai

Viskas apie šunis.
Мой четвероногий "друг" - всё о собаках.
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Post by jura »

nenorėdamas,bet dar kartą nuliūdinsiu,esam netekę dar vienos jagutės,ji paėmė šernus ir nusivarė į liniją,po šūviu nei šerno,nei šuns,o kiek mes jos ieškojom...ir tik praėjus20metų pasakė linijoje stovėjas medžiotojas,kad kaimynas šaudamas šernus nušovė,sakė pakėlė už kojos ir numetė į krūmus...,o tada visi tylėjo... :cry: Gal geriau reikėjo nerašyt,JO LAIKA DINGUSIA MEDŽIOKLĖS METU RADOM PO 1,5METŲ :Yahoo!: Kaune į parodą atvedė pritaike kito šuns dokumentus
Last edited by jura on 2007-Feb-04 20:06, edited 1 time in total.
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
Gediminas
Varovas
Varovas
Posts: 29
Joined: 2006-Aug-06 20:54
Location: Kaunas

Post by Gediminas »

miskinuke wrote:Et... kazkaip nera ne vieno, kas nuteiktu optimistiskai... veisejai sako - toks mielas, grazus, jaukus, retokas ir medziotojam vertingas suo - neatgausit... Visa rajona iskabinejom skelbimais, isvaiskciojom vias sodybas, fermas, koloneles ir pan. - nieko - visiskai, lyg butu vejas nuputes....
Tikrai dar neverta nusiminti. Gal priklydo pas žmones, kurie skelbimų neskaito, nes neišeina iš namų, arba patraukė keliu keletą kilometrų tolyn. Jei paklius pas medžiotojus, suprantančius apie šunis, tikrai praneš į draugiją. Tada informuosime ir Jus. Tikėkimės geriausio, o blogiausią pagalvoti spėsime ir vėliau. Sėkmės ir kantrybės. G.
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Post by medziotojas »

Savo laikos neradau :( nors vazinejau apie puse metu link Moletu, kai kas sake kad mate panasu, o siaip labai panasi buvo parodyta per
"TR" bet ar mano, nezinau
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
miskinuke
Varovas
Varovas
Posts: 11
Joined: 2007-Feb-04 15:03
Location: Kaunas

Post by miskinuke »

Aciu uz reakcijas :Rose: i medziokles uki (Zuikineje) tetis lyg irgi pranese, nusaut ja nelabai kas ir galejo - kiskiu medziokleje dingo, varem laukus, vieni salia kitu, butume pastebeje, jei kas i mazyte butu soves (neisivaizduoju, kuo butu pasibaige tam medziotojui :evil: :evil: ). Na dar lauksim, bet su kiekviena diena vis maziau vilciu ir vis daugiau liudesio. Aciu uz pagalba :Yahoo!:
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Post by medziotojas »

Viltis durniu motina ! Bet, .....kas zino, a vdrug !!!
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Gediminas
Varovas
Varovas
Posts: 29
Joined: 2006-Aug-06 20:54
Location: Kaunas

Post by Gediminas »

medziotojas wrote:Savo laikos neradau :( nors vazinejau apie puse metu link Moletu, kai kas sake kad mate panasu, o siaip labai panasi buvo parodyta per
"TR" bet ar mano, nezinau
Reikėtų paprašyti laidos įrašo ir atidžiai peržiūrėti. Visko pasitaiko :( ...
miskinuke
Varovas
Varovas
Posts: 11
Joined: 2007-Feb-04 15:03
Location: Kaunas

Post by miskinuke »

ATSIRADO!!!!!!!!!! :Yahoo!: zmones perskaite skelbima rajoniniam laikrasty ir paskambino!!!!!!!!!!!!!!!! vakar namo grizo geroji namu dvasia ir sypsena!! Aciu visiems uz neabejinguma!
Gediminas
Varovas
Varovas
Posts: 29
Joined: 2006-Aug-06 20:54
Location: Kaunas

Post by Gediminas »

NUOŠIRDŽIAI vis džiaugiamės :Yahoo!:
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Post by medziotojas »

Aleksas skambino, rado kazka Vilniaus naujuose rajonuose, kazkoki paklydeli, tik nesupratau koki "barzoj" ar kaip ten. Vaziavau i plotus, tai nelabai uzsifiksavo kas per paklydelis.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Žemaitis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 582
Joined: 2007-Jan-19 10:34
Location: Žemaitija

Re: dingo sunys

Post by Žemaitis »

Pirmadienį drįžęs iš darbo radau iš voljero pasprukusią savo laiką. Vakare nuėjau pašerti ir tuo pačiu drąžinti į voljerą. Pašūkavau, pašūkavau o mano augintinio nėr :sorry: . Galvoju išlėkė palakstyt, vėliau grįš. Taip belaukiant atėjo šis rytas, o šuns nei kvapo, nei garso :sorry: Šyryt einu į vasarinę virtuvę iš rūsio parnešt morkų, atidarau duris ir tamsoj girdžiu: kažkas brazda :shock: O blyn: mano brisius išlenda iš spintos :D Areštuotas išbuvo nuo pirmadienio vakaro iki šio ryto ir nei lojo, nei staugė per tą laiką :shock: Tam buvo priežasčių: vasarinėj laikau šuns maistą o vandens ten irgi yra :) Taigi šyryt man džiaugsmo buvo daugiau nei augintiniui :Yahoo!:
User avatar
masas
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 314
Joined: 2007-Oct-07 15:19
Location: Radviliskis

Re: dingo sunys

Post by masas »

:sorry: kaip istrint mano pranesima, niekaip nesugebu
Last edited by masas on 2008-Jan-01 23:32, edited 2 times in total.
Kuo giliau i miska - tuo skaidresne
Gedasas
Super Men
Super Men
Posts: 1592
Joined: 2006-Aug-10 15:25
Location: Pirčiupiai

Re: dingo sunys

Post by Gedasas »

musu klube pries kelis metus vienas kolega turejo laikina... dirbo jis tik ant sernu, kucukus jame uz ausu ir lauke, kol chaziajinas ateis..., medziojom kelis metus be vargo. Ateinam prie kvartalo, varovai pradeda varyt ir jei tas laikinas bega is paskos varovu, tai sernu tame kvartale ten nera, o jei tik paleidi nuo pavadzio ir suo nuruko i miska, lauk suviu. Ant stirnu buvo nulis emociju. Suns seimininka pradejo kviest kiti bureliai ... ir nepraejo nei pusmetis, kai jis ryte prie suns budos vietoj sunio rado rasteli, kad uzsiauginsi kita :x , po tokiu ciudu visi buvo apake..., bandem ieskot, bet be rezultatu, aisku, kad kazkas nusiziurejo... tipo geras suo, reikia nufyzdint... :evil: tiesiog zodziu truksta :evil: cia gi jobana litva :evil: ilgai cia niekas nesikeis ir tokie bajeriai itariu dar ilgai bus :evil: , po siai dienai gero suns neturim :x
Žemaitis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 582
Joined: 2007-Jan-19 10:34
Location: Žemaitija

Re: dingo sunys

Post by Žemaitis »

Tais laikais, kai lapes ar uso kailis kainavo 200 rubliu (kas dabar 2000 lt) mano znakomui du kartus buvo pavoge is voljero foksus (viena pavoge, paugino kita ir ta pavoge). Kai pirma pavoge, padare ralinama voljera.Tai suskiai nupjove spyna. :evil:
Žemaitis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 582
Joined: 2007-Jan-19 10:34
Location: Žemaitija

Re: dingo sunys

Post by Žemaitis »

Tiesa, kai pirmadieni dingo mano sabakinis, man irgi toptelejo mintis :rupuzes bus pavoge :evil: Nes maniskis uzuodes medziotoja puola pro atviras dureles i vidu ir vezkis kur nori :(
Gedasas
Super Men
Super Men
Posts: 1592
Joined: 2006-Aug-10 15:25
Location: Pirčiupiai

Re: dingo sunys

Post by Gedasas »

senai senai mes vilka auginom nuo mazens..., tai nepraejo ir du metai, kai jo ryte voljera tuscia radom :cry: , kazkur buvau retro temoj jo foto imetes
Post Reply