Atsakymo rašymas


Šis klausimas skirtas apsisaugoti nuo automatizuotų formas užpildančių internetinių šiukšlių robotų.
Šypsenėlės
:) :( :D :lol: :ROFL: :cool: :Yahoo!: :x :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :o :shock: :crazy: %) :P :Rose: :Search: =@ :Bravo: :good: :bad: :sorry: :pardon: :beer: :no: :friends: O:-)
Rodyti daugiau šypsenėlių

BBKodas yra ĮJUNGTAS
[img] yra ĮJUNGTAS
[flash] yra IŠJUNGTAS
[url] yra ĮJUNGTAS
Šypsenėlės yra ĮJUNGTOS

Temos peržiūra

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Standartinė marcco » 2012-Kov-27 15:12

medziotojas rašė:Na gerai, o ką galit pasakyti apie galinį kumpį ir palendricas ir etc. sudėtas kibiran ? Paprastai, bet koks sumedžiotas gyvis, jau važiuoja namų link išdorotas ir pasidalintas. Kū reik tadu sakyt pareigūnams :twisted:
vava, aš irgi norėjau dar į produkciją pasigilint..
nebūtinai kumpis, tai gali būti ir sumuštiniai su bebrienos dešra :twisted:
o kaip dėl kito tavo turto? pvz oro gaiviklis tavo automobilyje - iš kur pareigūnui žinot, kad jis nepavogtas :D
p.s. puikiai suprantu, kad tokių kalbų varinėjimas nepadeda pareigūnams gaudyt brakadielų, ale vistik kaip te sako bukim biedni, bet teisingi- įstatymai galioja visiems. pareigūnams irgi.. o žinot savo teises kartais gali pasirodyti laaaabai pravartu..

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Standartinė medziotojas » 2012-Kov-27 14:40

Na gerai, o ką galit pasakyti apie galinį kumpį ir palendricas ir etc. sudėtas kibiran ? Paprastai, bet koks sumedžiotas gyvis, jau važiuoja namų link išdorotas ir pasidalintas. Kū reik tadu sakyt pareigūnams :twisted:

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Standartinė 30-06 » 2012-Kov-27 14:12

fukas rašė:būsi iškviestas aplinkybių aiškinimuisi ne gatvėje, o kabinete.
:lol: Taip turetu buti,bet taip trikrai nebuna.Butum tempiamas i nuovada su "ikalciais".Paleistas, ikalcius sunaikintum :roll: .
fukas rašė: Asmeniškai aš manau, kad LT teisės aktuose turėtų atsirasti nuostata, kad visi žvėrys ir paukščiai turėtų būti vežami su tam tikromis žymomis apie jų teisėtą sumedžiojimą (kai kuriose šalyse prie sumedžioto žvėries jau jo sumedžiojimo vietoje prisegama/pririšama atitinkamo dokumento šaknelė). Ypač tai aktualu būtų licenzijuojamų žvėrių medžioklėse- nes pagal dabartinį reglamentavimą ožys gali važiuoti bagažinėje be jokių dokumentų ir laukti sustabdys- nesustabdys. Sustabdė medžioklės vadovas greitai pildo licenziją ir viskas spalvota ir gražu, nesustabdė medžioklės vadovas lenkia kampą.
Tai ir as apie ta pati :wink:

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Standartinė fukas » 2012-Kov-27 14:01

1. Pataikauti ir vizginti uodegos visiškai nereikia, reikia dalykiškai pasikalbėti, ir viskas :friends: tu esi doras pilietis ir sąžiningas pilietis, pareigūnas yra tiesiog pareigūnas atliekantis savo darbines funkcijas;

2. Parodei vairuotojo pažymėjimą ir tavo tapatybė nustatyta, valio tu važiuoji sau ramus namo (jeigu tas šernas iš tikrųjų nesubrakodielintas, jeigu subrakodielintas važiuoji namo nelabai ramus ir galvoji kaip čia jau reiks išsivartyti :D), o pareigūnas irgi sau ramiai tęsia tarnybą nes arba jis pasitikrino duomenų bazėje tavo asmenį ir pamatęs kad esi doras pilietis patikėjęs tavimi susitikimą užmiršo, arba jis taip pat pasitikrino duomenų bazėje tavo asmenį ir jam kilusį įtarimą perduos aiškintis tyrėjui arba kitai institucijai, o va tu identifikuotas kaip vienas arba kitas asmuo būsi iškviestas aplinkybių aiškinimuisi ne gatvėje, o kabinete.

3. Apie įstatymų netobulumą mes nediskutuojam. Nors galėtume ir padiskutuoti. Asmeniškai aš manau, kad LT teisės aktuose turėtų atsirasti nuostata, kad visi žvėrys ir paukščiai turėtų būti vežami su tam tikromis žymomis apie jų teisėtą sumedžiojimą (kai kuriose šalyse prie sumedžioto žvėries jau jo sumedžiojimo vietoje prisegama/pririšama atitinkamo dokumento šaknelė). Ypač tai aktualu būtų licenzijuojamų žvėrių medžioklėse- nes pagal dabartinį reglamentavimą ožys gali važiuoti bagažinėje be jokių dokumentų ir laukti sustabdys- nesustabdys. Sustabdė medžioklės vadovas greitai pildo licenziją ir viskas spalvota ir gražu, nesustabdė medžioklės vadovas lenkia kampą.

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Standartinė 30-06 » 2012-Kov-27 12:49

marcco rašė: viskas ko reikia, tai skaityti kas parašyta:

jeigu administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens asmenybė negali būti nustatyta pažeidimo vietoje.
vienok lieku prie savo nuomonės- taip, popieriaus nėr, o kur parašyta, kad turi būti? :twisted:
:) Nu paskaitem kas parasyta ir kas is to???Parodau vairuotojo pazymejima ir tapatybe jau nustatyta.Ar tai jau reiskia,kad to serno nesubrakadielinau?? :crazy: .Yra parasyta,kad sumedziojus zveri popieriai turi buti uzpildyti medziokles plotu vienete.Tai kas is to pildymo jei po jo tu veziesi zveri isvis be medziokles lapo???Kad tas sernas sumedziotas teisetai irodo tik tvarkingai uzpildytas medziokles lapas.Vat ir butum laikinai sulaikytas kol kas nors to lapo neatveztu.Todel manau,kad istatymai yra visiskai netobuli ir palieka vietos ivairioms interpretacijoms.Asmeniskai as vengciau pakliut i dviprasmiska situacija ir nelabai rizikuociau vazinetis nakti po Vilniu su sernu bagazineje ir be medziokles lapo. O pataikauti ir vizginti uodega pries kiekviena menta irgi neturiu jokio noro.

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Standartinė 30-06 » 2012-Kov-27 12:34

jura rašė:keletą kartų teko būt sustabdytam policijos, vežant laimikį už plotų ribos,beveik visad reikalavo parodyt kelionės lapą ir tikrino kas jame įrašyta :cool: kažkaip visad lapą turėdavau :) ,priešingu atveju galvoju ,kad tikrai nepalinkėtu gero kelio :( :no: teisūs jie būt ar neteisūs,bet kelionė GARANTUOTAI užtruktu :cool:
:) Butent.

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Standartinė marcco » 2012-Kov-27 12:02

30-06 rašė:
fukas rašė: taip pat kiti Lietuvos Respublikos įstatymų tam įgalioti asmenys,
:twisted: Vadinasi gali tave sulaikyti ir policija.Isitikines 100% kaip viskas vyktu ant kelio jei tik tam mentui kiltu bent maziausias itarimas.Iskart butu paprasyta dokumento irodancio,kad tas sernas sumedziotas teisetai.Popieriaus ner-vaziuojam i skyriu aplinkybiu issiaiskinimui.
viskas ko reikia, tai skaityti kas parašyta:

jeigu administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens asmenybė negali būti nustatyta pažeidimo vietoje.
vienok lieku prie savo nuomonės- taip, popieriaus nėr, o kur parašyta, kad turi būti? :twisted:

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Standartinė jura » 2012-Kov-27 11:59

keletą kartų teko būt sustabdytam policijos, vežant laimikį už plotų ribos,beveik visad reikalavo parodyt kelionės lapą ir tikrino kas jame įrašyta :cool: kažkaip visad lapą turėdavau :) ,priešingu atveju galvoju ,kad tikrai nepalinkėtu gero kelio :( :no: teisūs jie būt ar neteisūs,bet kelionė GARANTUOTAI užtruktu :cool:

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Standartinė šatas » 2012-Kov-27 11:53

Artūrai,žinai kiek fukas kalakutų yra išvežęs,ir nei kar neikliuvo :D :D

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Standartinė fukas » 2012-Kov-27 11:45

O aš 100 proc. įsitikinęs, kad viskas vyksta daug paprasčiau ir niekam niekas neužkliūna jeigu išlipęs iš auto nepradedi šnekėti nesamonių arba lipti ant "ragų", priešingu atveju mes apie tokius sulaikymus jau būtume seniai išgirdę :D juk medžioja 30 000 medžiotojų, 2010 metais buvo sumedžiota virš 41 000 vnt. šernų ir nejaugi visi juos vežėsi "tvarkingai" su visais važtaraščiais, higienos pasais, medžioklės lapais arba jų kopijomis patvirtintomis notaro ir t.t. :)

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Standartinė 30-06 » 2012-Kov-27 11:29

fukas rašė: taip pat kiti Lietuvos Respublikos įstatymų tam įgalioti asmenys,
:twisted: Vadinasi gali tave sulaikyti ir policija.Isitikines 100% kaip viskas vyktu ant kelio jei tik tam mentui kiltu bent maziausias itarimas.Iskart butu paprasyta dokumento irodancio,kad tas sernas sumedziotas teisetai.Popieriaus ner-vaziuojam i skyriu aplinkybiu issiaiskinimui.Nevaziuoji ir "kacialini" savo teises,-cia pat gauni i kaili ir esi apkaltinamas pasipriesinimu policijos pareigunams tarnybos metu :twisted: .Tu vienas,jie maziausiai dviese ir liudija i viena duda.Po keliu valandu nervu gadinimo irodytum,kad to serno nesubrakadielinai ir paryciais,visas svytintis is laimes :evil: vaziuotum namo :wink: .

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Standartinė fukas » 2012-Kov-27 09:44

italjanec rašė:
fukas rašė: versija labai paprasta- nieko nesi pažeidęs, pasilabini su pareigūnais ir važiuoji sau ramus namo.
As zinau, kad nieko nepazeidziau, nes visu norai, istatymai ispildyti ir visiem sumoketa. Bet policijos patrulis turi savo instrukcijas kurias tuoj pritaikys siam atvejui ir sulaikys kaip itariamaji. Bandymas pasisalint is vietos uztrauks atsakomybe pagal kitus istatymus. Vienu zodziu...
chebryte baikim ieškoti kirminų subinėj jeigų jų ten nėra :crazy: taip beieškant, mane stovintį prie šerno džipo bagažinėje, galima apkaltinti ir JAV prezidento Kenedžio nužudymu naudojant orinį šautuvą...
Taip pat skirkim kas yra įtariamasis, kaltinamasis, pažeidėjas ir t.t. Tai labai skirtingos sąvokos ir dar labiau skiriasi procesinė jų padėtis.

ATPK 263 str.
.....
Pažeidus transporto priemonių naudojimo taisykles, eismo tvarkos apsaugos ir saugumo taisykles, krovinių išsaugojimo transporte užtikrinimo taisykles, priešgaisrinės apsaugos taisykles, sanitarines higienines ir sanitarines priešepidemines taisykles transporte, keleivių ir bagažo vežimo taisykles, tam įgaliotas pareigūnas gali administracinėn atsakomybėn traukiamą asmenį pristatyti į policiją, jeigu šis neturi asmenį paliudijančių dokumentų ir nėra liudytojų, galinčių pateikti reikalingus duomenis apie jį.
Padarius miško pažeidimus arba pažeidus medžioklės taisykles, žvejybos ir žuvų išteklių išsaugojimo taisykles, administracinėn atsakomybėn traukiamą asmenį į policiją arba savivaldybės seniūnijos kaimo vietovėje patalpas protokolui surašyti gali pristatyti valstybiniai miškų pareigūnai, aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnai, Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos žuvininkystės kontrolės pareigūnai, taip pat kiti Lietuvos Respublikos įstatymų tam įgalioti asmenys, jeigu administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens asmenybė negali būti nustatyta pažeidimo vietoje.
Administracinėn atsakomybėn traukiamas asmuo turi būti pristatomas kiek galima greičiau.
Pristatytas į šiame straipsnyje nurodytas vietas asmuo negali būti laikomas ilgiau kaip tris valandas.

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Standartinė italjanec » 2012-Kov-27 09:24

fukas rašė: versija labai paprasta- nieko nesi pažeidęs, pasilabini su pareigūnais ir važiuoji sau ramus namo.
As zinau, kad nieko nepazeidziau, nes visu norai, istatymai ispildyti ir visiem sumoketa. Bet policijos patrulis turi savo instrukcijas kurias tuoj pritaikys siam atvejui ir sulaikys kaip itariamaji. Bandymas pasisalint is vietos uztrauks atsakomybe pagal kitus istatymus. Vienu zodziu...

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Standartinė DJ » 2012-Kov-26 14:09

Ispanas rašė:laba diena
klausymas Varenos gyventojams: kiek legalu yra nuvykti pasaudyti i "senaja savartyna" (pasienieciu saudykla)? ir jeigu ten vykti, ar reikia kam pranesti apie tai? :oops:
aciu
pries pora metu gavau velniu as ten :D
vienu zodziu teoriskai turi pranest pasienieciams kad nori ten papleskint, siaip priklauso ant kokio pataikysi, vienas uzsimanys dar kokio popierizmo, kitas tiesiog pasakys kada ten ju treniruotes ir pasizymes kazkur kad tu ten busi. beje susirinkt reik gilzes ir taikinius, nes jie pyksta kai jiems tokio "gerio" palieka, aisku kalbos apie bonkiu saudyma negali but, tai tiek :)

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Standartinė Ispanas » 2012-Kov-26 13:26

laba diena
klausymas Varenos gyventojams: kiek legalu yra nuvykti pasaudyti i "senaja savartyna" (pasienieciu saudykla)? ir jeigu ten vykti, ar reikia kam pranesti apie tai? :oops:
aciu