Atsakymo rašymas


Šis klausimas skirtas apsisaugoti nuo automatizuotų formas užpildančių internetinių šiukšlių robotų.
Šypsenėlės
:) :( :D :lol: :ROFL: :cool: :Yahoo!: :x :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :o :shock: :crazy: %) :P :Rose: :Search: =@ :Bravo: :good: :bad: :sorry: :pardon: :beer: :no: :friends: O:-)
Rodyti daugiau šypsenėlių

BBKodas yra ĮJUNGTAS
[img] yra ĮJUNGTAS
[flash] yra IŠJUNGTAS
[url] yra ĮJUNGTAS
Šypsenėlės yra ĮJUNGTOS

Temos peržiūra

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: Naktinio matymo prietaisai

Re: Naktinio matymo prietaisai

Standartinė andrysa » 2018-Vas-26 23:42

Linui pasiulyk :ROFL:

Re: Naktinio matymo prietaisai

Standartinė svetimas » 2018-Vas-26 16:53

Sveiki
Klientas uzsake termometra Pulsar Helion XP50 ir paskui apsigalvojo pirkt , tai gal kam reik ? padaryciau super kaina taippat galiu israsyti saskaita
+370 65040574

Re: Naktinio matymo prietaisai

Standartinė medziotojas » 2017-Lap-09 07:06

Re: Naktinio matymo prietaisai

Standartinė medziotojas » 2017-Rgs-17 14:30

Gal kas naudoja tokį ? Kokie atsiliepimai ? Yra proga papigiai įsigyti :pardon:

https://www.optics-trade.eu/en/pulsar-d ... m_store=au

Re: Naktinio matymo prietaisai

Standartinė šatas » 2015-Rgs-17 21:02

:beer: :beer: :beer: tep Minde čia, Lytva

Re: Naktinio matymo prietaisai

Standartinė svetimas » 2015-Rgs-17 01:41

labai paprasta, moka muzikai ar moka ginklininkai, kas duos daugiau to ir tiesa. musu medziotoju ar gamtininku nuomuone sudo verta

Re: Naktinio matymo prietaisai

Standartinė medziotojas » 2015-Rgs-16 09:46

Problema slypi ne naktiniuose, o tame, kad pradėjus medžioti daugiau žvėrių, gali sumažėti maisto pilkiams, o esant maisto trūkumui, padaugės vilkų daromos žalos gyvūliams, o jau po visko lazda atsisuks į BV kitu galu - reiks didinti sumedžiojimo kvotas vilkams. Mano logika tokia :pardon:

Re: Naktinio matymo prietaisai

Standartinė 30-06 » 2015-Rgs-15 18:07

:icc07: Tai,kad nieko naujo neperskaiciau :pardon: .Tiesiog apibendrintos musu visu diskusijos.Pamineti svarbiausi, simtus kartu isdiskutuoti, argumentai ir tiek.Na ,visumoj tai as tam straipsniui pritariu :wink:
P.S Man regis,kad iniciatyvesnes asabos turetu pradeti kurti "Baltijos lietuvis" organizacija.Labai rimtai gresia isnykimas sitai veislei.Musu, aukstai sedintys besmegeniai subinlaiziai savo noru isileidzia azijini mara :twisted: .Patikekit ,per daugel metu praleistu uz musu sienu, aiskiai pamaciau ir perpratau kokio ziauraus patogeniskumo sitas virusas :bad: .

Re: Naktinio matymo prietaisai

Standartinė marcco » 2015-Rgs-15 08:49

Re: Naktinio matymo prietaisai

Standartinė medzioklis » 2015-Kov-27 14:09

Mokslininkai į žmogaus akis įšvirkštė skysčio, kuris leidžia matyti naktį


Šaltinis: 15min.lt


Biochemijos srityje dirbantys mokslininkai iš JAV išsiaiškino, kaip į žmogaus akis įdiegti naktinį matymą, kuris leistų žmogui visiškoje tamsoje objektus matyti 50 metrų atstumu keletą valandų.
Svarbiausiais elementas šiame eksperimente buvo šviesai jautri medžiaga – chlorinas e6(Ce6), kuri gaunama iš jūros gyvių ir iki šiol ilgą laiką buvo naudota vėžio gydymo tyrimuose, skelbia Sciencealert.com.

Clorinas e6 efektyvus gydant naktinį aklumą ir gali pagerinti akių sutrikimus turinčių žmonių matomumą prieblandoje.
Žmogus su išvirkštu chlorinu e6 žmones miške tiksliai atpažino 100 proc.atvejų, o kiti tyrimo dalyviai – tik kas trečią kartą.
Mokslininkų komanda „Science for The Masses“, kuri save vadina „bioprogramišiais“, sugalvojo, kaip panaudoję šią medžiagą dar galėtų pagerinti matomumą tamsoje.

Idėjos ištakos kilo dar iš 2012 m. patento, kuriame skelbiama, kad kai žmogaus akyje panaudojamas Ce6 mišinys, insulinas ir fiziologinis tirpalas, tinklainė jį sugers ir padidins matomumą prieblandoje.

Patente taip pat minima, kad vietoje insulino gali būti naudojamas chemikalas dimetlisulfoksidas (DMSO). „Science For The Masses“ komanda sumanė panaudoti juos abu ir tokiu būdu padidinti tirpalo pralaidumą.

Eksperimentą atliko vienas mokslininkų komandos narių Gabrielis Licina.

Prieš dalyvaujant tyrime jo akys buvo išvalytos fiziologiniu tirpalu. Vėliau per pipetę į akis buvo įlašintas chlorino e6 medžiagų mišinys,o ant akių uždėtos linzės, kurios sumažino tikimybę į akis patekti šviesai. Akys nuo šviesos iki testo papildomai buvo saugomos saulės akiniais.
Tuomet G. Licina ir keturi kontroliniai tyrimo dalyviai buvo nuvesti į tamsią aplinką. Praėjus maždaug valandai G.Licina visiškoje tamsoje ėmė matyti už dešimties metrų esančių objektų kontūrus. Ilgainiui matymo atstumas padidėjo iki 50 metrų. Jis gebėjo identifikuoti skaičius, raides ir kitus simbolius visiškoje tamsoje.

Vėliau G. Licina ir kiti tyrimo dalyviai naktį buvo nuvesti į mišką ir turėjo identifikuoti už 50 metrų esančius žmones. Žmogus su išvirkštu chlorinu e6 žmones tiksliai atpažino 100 proc.atvejų, o kiti tyrimo dalyviai – tik kas trečią kartą.

„Bioprogramišiai“ pripažįsta, kad reikia atlikti dar daug bandymų, tačiau gera žinia ta, jog ši technologija yra saugi – ji ne kartą buvo patikrinta kituose tyrimuose, o bandyme naudotos medžiagos yra nebrangios.

Re: Naktinio matymo prietaisai

Standartinė medziotojas » 2015-Kov-08 21:21

Straipsninis daikčiukas :pardon:

Re: Naktinio matymo prietaisai

Standartinė gintas07 » 2015-Kov-08 17:35

Sveiki, Gal kas nors ką nors žinote apie tokį daikčiuką. Kiek su juo gali naktį matyti, kiek atlaiko džiaulių žodžiu ar tiktų ant karabino dėti. http://www.atncorp.com/x-sight-night-vi ... cope-5-18x
Iš anksto dėkoju už atsakymus ir paaiškinimus.

Re: Naktinio matymo prietaisai

Standartinė Maras » 2014-Rgs-05 10:20

Varovas32 ir aš tokį komplektą žiūrinėjau, tik pasak Modės 1+ kartai gal brangokas...
3+ galima už 6 pajamti, bet vėl pasikartosiu, kad norisi apie 2. O kaip Yukon ar verta?

Re: Naktinio matymo prietaisai

Standartinė mode » 2014-Rgp-28 23:08

na iš amerikos parsisiusti problematiška, nes jie draudžia

Re: Naktinio matymo prietaisai

Standartinė Varovas32 » 2014-Rgp-28 22:53

Na as nezadu tom kainom pirkt sei dienai cia pigiausei rades
http://www.ebay.co.uk/itm/Armasight-Spa ... 1180897575