Atsakymo rašymas


Šis klausimas skirtas apsisaugoti nuo automatizuotų formas užpildančių internetinių šiukšlių robotų.
Šypsenėlės
:) :( :D :lol: :ROFL: :cool: :Yahoo!: :x :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :o :shock: :crazy: %) :P :Rose: :Search: =@ :Bravo: :good: :bad: :sorry: :pardon: :beer: :no: :friends: O:-)
Rodyti daugiau šypsenėlių

BBKodas yra ĮJUNGTAS
[img] yra ĮJUNGTAS
[flash] yra IŠJUNGTAS
[url] yra ĮJUNGTAS
Šypsenėlės yra ĮJUNGTOS

Temos peržiūra

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: Kiškių medžioklė

Re: Kiškių medžioklė

Standartinė medziotojas » 2020-Sau-14 18:12

Matyt kiškai šiais metais atidedami :(

Re: Kiškių medžioklė

Standartinė medziotojas » 2019-Gru-19 21:09

Įdomu šiemiet sulauksime Suvalkijoje zuikinės, ar reiks per purvus klampoti :(
IMG_4941.JPG

Re: Kiškių medžioklė

Standartinė medziotojas » 2016-Gru-19 14:24

Drūtas zuikis :good:

Re: Kiškių medžioklė

Standartinė Sakalelis » 2016-Gru-19 13:22

Jamiau sestadieni ir as zuiki :) Tauku neperdaugiausiai :oops:
Zuikis.jpeg

Re: Kiškių medžioklė

Standartinė Bumpt » 2015-Rgs-10 16:48

Gal turit kas kontaktus kur Lenkijoje organizuoja kiskiu medziokles? Aciu

Re: Kiškių medžioklė

Standartinė fukas » 2015-Bir-11 22:38

Artūrai paskutiniu metu girdžiu vos ne kas antrą dieną :evil:

Re: Kiškių medžioklė

Standartinė 30-06 » 2015-Bir-11 19:02

fukas rašė:aha labai jau tu ten juos pašviesi jeigu jie žino:
1. "čia mano žamė";
2. aš tau dar kartą sakau "čia mano žamė";
3. nepisk proto "čia mano žamė" ir arsiu/sėsiu iki pat miško/griovio krašto...
:D :ROFL: ......kazkur girdeta :D

Re: Kiškių medžioklė

Standartinė fukas » 2015-Bir-11 10:32

aha labai jau tu ten juos pašviesi jeigu jie žino:
1. "čia mano žamė";
2. aš tau dar kartą sakau "čia mano žamė";
3. nepisk proto "čia mano žamė" ir arsiu/sėsiu iki pat miško/griovio krašto...

Re: Kiškių medžioklė

Standartinė Zaibas » 2015-Bir-11 07:30

Taip mes visi vieningai pritariam, kad monokultūros yra blogis. Aš net neišskirčiau, kad blogis smulkiajai faunai, mano manymu, visai gyvūnijai visai bioįvairovei yra blogis. tik aš prieš šaukdamas, kad va viskas eina į monokultūras paklausčiau ką mes kiekvienas asmeniškai padarėm, kad būtų didesnė mozaika? klausimas o ką galime daryt? pabandysiu atsakyt keliais punktais:
1. Šviesti ūkinikus, kad yra ir išmokos už medingųjų augalų plotus/juostas 68eur/ha ; Ten kur šlapoka ir ūkininkui dažnai užmirksta, ar išąla, jis galėtų įveist tokius želdinius, o ir jų priežiūros beveik nereik.
2. patiems savo žemėje įveisti tokius laukus ar juostas.
3. būreliams-klubams išsinuomoti žemę ir vėlgis veisti tokius želdinius.
Na bet pagrindinis dalykas tai manau ūkininkų švietimas ir įkalbėjimas :)

Re: Kiškių medžioklė

Standartinė Strelcius » 2015-Bir-10 21:40

Pas mus plotuose buvo ir yra tokia situacija, kad atrodo kiskiams salygos kaip ir neblogos butu. Kaip Marcco raso laukas paseliu, siek tiek zolynu, vel laukas, vel zoles su krumeliais, griovys, juosta zoliu... bet kaip nera taip nera zvairiu. Dar turim pridet klimato siltejima, nes kiskiai labai nemegsta siltu slapiu ziemu, bei velniai zino ka, nes mes tikrai nezinom pagrindiniu dalyku kas ir kodel vyksta gamtoje
Labai patiko vieno zmogelio fraze apie medicina 'zmogus tik mano kad jis zino daug. Is tiesu tai jis dar beveik nieko nezino'

Re: Kiškių medžioklė

Standartinė fukas » 2015-Bir-10 16:30

tai va tie suvalkai ir medžioja tik tuose likučiuose :)

Re: Kiškių medžioklė

Standartinė 30-06 » 2015-Bir-10 14:40

:shock: Kazkokias marso planetas jus cia nupieset :D .Tai kur tie suvalkai medzioja????
Vadinasi mano plotuose yra kiskiu rojus :good: .Visokiu balu,pelkiu,krumynu,durpynu,karjeriuku,pagrioviuku kiek tik nori ir da daugiau :Bravo: .Ir tarp viso sito gerio atsirado daaaaaug nedideliu zemes ukio kulturu lauku.Kai pas jumi viskas kas smulkaus isstips as jum ekskursijas rengsiu :wink: .

Re: Kiškių medžioklė

Standartinė fukas » 2015-Bir-10 10:23

taip taip va būten itin išvystytas žemės ūkis regione yra peilis smulkiająjai faunai tame skaičiuje ir kiškiams.
Mono kultūros besitęsiančios tūkstantyje ha (kiškiui reikia per 200 skirtingų žolinių augalų, o tame dideliame lauke auga tik rapsas, kvietys, miežis ar dar kas nors bet jokios kitos žolytės ten nerasi), pesticidai herbicidai (na dar niekam nepridėjo sveikatos kokios nors chemijos purškimas kas 2 sav.), neariminė technologija (kiškiui reikia suverstos vagos arimo, priešingu atveju plyname lauke jį labai greitai užmato priešai, jis sušlampa ir vėjyje pakrato kojas), visų pelkučių, krūmynų, pagriovių nusausinimas, išvalymas sąlygoja, kad smulkiajai faunai visiškai nebeliko vietos saugiai vesti vaikus, ilsėtis ir galų gale užspeistiems plėšrūno spėti pasislėpti. Mano plotuose ūkininkai šiai dienai, kaip Marcco ir minėjo, išnaudoja kiekvieną žemės arą, šiais metais plotuose "krito" paskutiniai brūzgynai :(, pelkės laukuose taip pat visos jau nusausintos, šiuo metu ūkininkui ar bendrovei išnuomoti žemę be didesnio vargo gali bet koks pilietis bisididžiuodamas esąs žemės savininku ir visiškai nesvarbu kokios būklės ta žemė, jau kitą dieną ten įvažiuoja galinga technika ir anksčiau buvusio brūzgyno net žymės nelieka nes šakų krūvas sučipsuoaj į biokurą :( Kas atsimena kas neatsimena, bet kaip gailiai mes šnekėjome apie visuotinį sodybų tuštėjimo metą ir melioraciją, kuri nusausino pelkės, ištiesino upelių vagas ir tapo pražūtimi daugubei faunos, deja šiuo metu situacija "Déjà vu". Matyt kažkada vėl susiprotėsime ir džaaugsimės, kad viduryje lauko klesti užakusio drenažo sukurta pelkė su jos tilvikais, melioracijos griovio pakraštyje auga laukinė obelis/kriaušė ir blindė ir kaimyninius sklypus skirs ne gps kordinatės, bet erškėtrožių gyvatvorė :oops:

Re: Kiškių medžioklė

Standartinė hunter330 » 2015-Bir-10 07:13

Praudų Mariau rašai, aplink Pasvalį jau paskutinius krūmelius grioveliuose, sodybas senas ir tas nuo žemės nunešt baigia...

Re: Kiškių medžioklė

Standartinė marcco » 2015-Bir-10 06:52

Visi suprantam apie ką kalbam, bet kalbam skirtingai :) Nemanau, kad kažkuriam iš jūsų reikia pasakoti kaip atrodo tie rajonai, kur išvystytas intensyvus žemės ūkis. Joniškis, Pakruojis, Pasvalys, Marijampolė. Nėra ten nei pelkutės, nei šabakštyno, o ir paskutiniai krūmeliai sparčiai naikinami. Pakelės, lauko keliukai - viskas švariai iššienauta, kad neduokdie kokia piktžolės sėkla neišliktų, elektros stulpai apariami iki pat stulpo, seni pavieniai medžiai (te kur jie dar išlikę) irgi iki pat šaknų. Griovių vidur lauko agrariniuose rajonuose vienetai - masyvai po kelis šimtus ha be jokio griovelio vidury. Vienas kultūras keičia kitos, be jokių "pereinamųjų juostų", ba jose želia kenkėjai - piktžolės. Tai va tokie laukai vėlaus rudens, žiemos, ar ankstyvo pavasario laikotarpiu zuikiui, kurapkai yra kaip dykuma. Zuikis bent turi ką valgyt, ale menkai randa kur pasislėpt, kur pirmą vadą išvest. Burbam ant gandrų, suopių, lapių bet problema ne tik jų skaičiuje, o ir besikeičiančiose sąlygose nuo plėšrūnų slėptis. Čia ne siaubo filmo scenarijus, o tik tendencija kiek paryškintom spalvom. Einama prie to, kad kuo laukus būtų galima apdirbt kuo galingesne technika ir kuo mažesnėm sąnaudom - visgi tai šiuo metu Lietuvoje (ypač minėtuose regionuose) nebe gyvenimo būdas, o vienas iš pelningiausiu verslų. Vilniaus kraštui iki to vaizdo dar kaip iki mėnulio, o gal ir nebus to niekad - ne tas reljefas, ne tie žemės našumai. Reikia zuikiams ne didelių šabakštynų plotų, o salelių, nedickų krūmelių, medžių juostų ir pan., o to nenašiose žemėse kol kas netrūksta.
p.s. kas liečia kiškių skaičių, tai jau senai nustojau jį prognozuot pagal tai ką matau vasarą.. :)