Asociacija medžiotojų teisėms ginti

Atsakymo rašymas


Šis klausimas skirtas apsisaugoti nuo automatizuotų formas užpildančių internetinių šiukšlių robotų.
Šypsenėlės
:) :( :D :lol: :ROFL: :cool: :Yahoo!: :x :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :o :shock: :crazy: %) :P :Rose: :Search: =@ :Bravo: :good: :bad: :sorry: :pardon: :beer: :no: :friends: O:-)
Rodyti daugiau šypsenėlių

BBKodas yra ĮJUNGTAS
[img] yra ĮJUNGTAS
[flash] yra IŠJUNGTAS
[url] yra ĮJUNGTAS
Šypsenėlės yra ĮJUNGTOS

Temos peržiūra
   

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: Asociacija medžiotojų teisėms ginti

Re: Asociacija medžiotojų teisėms ginti

Gedasas » 2010-Rgs-23 22:15

wingas777 rašė:Nes musu tautai visa laika patiko ir patiks,kai atsiprasant mus visus rurina,o mes tik galvytem palinksim ir gyvenimas teka kaip tekejes toliau sava vaga...O GAILA...
na nevisai lietuviai jau taip pasiduoda valdziai.. jie su ja kovoja mokesciu nemokejimu, vokeliais atlyginima moka, iesko budu kaip valdzia apifist, nes kitaip ji apifis tave :) cia jau ne vieni jauni energingi norejo partijas, klubus asociacijas kurt, kadangi tas lietuvoj madinga, sukuria nesukuria, bet nieks dar neiveike aparato, kruis sukasi savo ratu, net brazauskiene pradejo klibint, kadangi ji neteko paramos

Re: Asociacija medžiotojų teisėms ginti

wingas777 » 2010-Rgs-23 20:39

Ko gero si gera ideja,kaip ir visos geros idejos turi savo likima.O likimas,numanau koks sios idejos...Mes tokie jau esam,lietuviai-butu gerai padaryt-bet nieks nepadaro,butu gerai sukilti pries istatymus,sistema-nieks nesukyla...Paimkim kaip pavyzdi prancuzus-blogai,streikuojam.Nepatinka ar per mazai-streikuojam...O mes,lietuviai?Ka mes darom???O gi nieko-pamurmam panosej,viena kita zodi garsiau pasakom ir viskas.Klausimas kodel mes tokie?Atsakymas-nebuvom,nesam ir ko gero nebusim...Nes musu tautai visa laika patiko ir patiks,kai atsiprasant mus visus rurina,o mes tik galvytem palinksim ir gyvenimas teka kaip tekejes toliau sava vaga...O GAILA...

Re: Asociacija medžiotojų teisėms ginti

Tadzis » 2010-Rgs-23 20:02

Nera ko laukti, niekas jokiom asociacijom nesuteikia tiek galios, kaip iskalbingas ju nariu skaicius ir palaikymas, o neskelbiant ne iaks uz tos asociacijos stovi, nei kokia strategija ir programa, manau to masinio palaikymo kaip ir nereiketu tiketis

Re: Asociacija medžiotojų teisėms ginti

pyfpafz » 2010-Rgs-23 19:55

Ot lietuviai... Jei niekas nieko nedaro - jiems BLOGAI, jei daro - irgi BLOGAI, o patys daryti nieko nenori.
LMŽD neveikli, tai faltas. Gerb. T.Ivanauskas ją įkurė prieš 90m, tai jei pamatytų į ką ji pavirto tai turbūt karste apsiverstų (ramybės jam). Nieko keisto, kad per tiek metų ir išsigimė.
Taip kolkas tai žodžiai, manau, kad lietuvaičiai tik darbais patikės. Laukite...

Re: Asociacija medžiotojų teisėms ginti

Briedis » 2010-Rgs-23 15:45

paoponuosiu Marius1971 nuomonei. Tavo mintys teisingos (deja), bet jei nieks nieko nedarys, tai dar blogiau. tai gi, linkiu iniciatyviems, kad ju iniciatyvos (jei jos teigiamos) duotu teigiamu vaisiu :beer:

Re: Asociacija medžiotojų teisėms ginti

Marius1971 » 2010-Rgs-23 15:05

Išsakysiu aš sava kuklią nuomonę.
Mano asmeninė patirtis rodo, kad organizacijos įkurtos Lietuvoje su laiku mutuoja į klanus, partijas, kolchozus ir brolijas su frakcijomis ir draugų draugais ir giminėmis su jų naudos siekimu ir vidinėmis aferomis.
Mūsų tautinis mentalitetas yra per skystas būti vieningiems ir siekti bendro tikslo.
TRYS LIETUVIAI- PENKIOS PARTIJOS!!!
Tegyvuoja keturių bokštų šachmatų klubas ir NAUJIEJI VASIUKAI!!!
GERIAUSIAS LIETUVIS YRA LIETUVIS KITO LIETUVIO LĖKŠTĖJE, PAGARDINTAS SUKTUMO PRIEKONIAIS IR MELO DRUSKA!!!
:friends:

Re: Asociacija medžiotojų teisėms ginti

Briedis » 2010-Rgs-23 12:47

beje - si tema nevisai pataiko i skyrelio tema. turintys teise redaguoti puslapi - "mataite na us" :crazy:

Re: Asociacija medžiotojų teisėms ginti

Briedis » 2010-Rgs-23 12:45

pyfpafz rašė:Nu tai mislykit kuom kas pamačyt galėsit.
Pvz: bus reikalingas www svetainė.
ir as neiskenciau :D

kalusi kuom pamacyt galesim? hmmm... kad zinot kuom pamacyt, reik zinot kame pamacyt ;) visi matome tik tamstos issakyta nuomene ir tik galime spelioti ar tai, ka sakai yra tiesa, ar eilinis erzelio sukelimas.
nepagalvok, kad tamsta meginu izeist ar sumenkint. jokiu budu! tiesiog destau savo nuomone.
nezinome nei busimos organizacijos tikslu, siekiu, trumpiau sakant "programos". tai ir nezinome kame moznetu pamacyt. savo klientams visada sakau, kad pirma parodytu "popierius" arba nuodugniai viska papasakotu, o tada jau sprendziu kuo galiu pagelbet ir ar isvis galiu pagelbet.
man LABAI nepatinka tamstos siekiamos sukurti organizacijos deklaruojamas tikslas nuversti LMŽD vadovaujancius asmenis. tai butu labai panasu, jei tu ateitum i kazkieno miegamaji ir isstumtum is lovos vyruka, o pats pamyletum jo zmona. tokiam tikslui nei as, nei, manau, nei vienas protingas zmogus nepritars. o jei jau yra toks noras, nes nepatinka LMŽD vadovybe, tuomet vienas kelias - buti sios organizacijos nariu ir teisetom priemonem (ka leidzia istatai ir istatymai) siekti sio tikslo.

reziumuojant - pateik issamia informacija, tuomet ziuresim.

be to, nereikia pamirsti, kad kiekviena iniciatyva yra baudziama. nepaisant to, dziugu, kad kazkas imasi iniciatyvos, kad naujos taisykles, kriomis nepatenkinti daugelis medziotoju (tarp ju ir as), butu priimtinos daugumai.

Re: Asociacija medžiotojų teisėms ginti

fukas » 2010-Rgs-22 22:33

pyfpafz rašė:Jaučiu, kad kažkam masonais ir konspiracinėm teorijom pakvipo!? :lol:
visos šios organizacijos atsirando nuo rimtų žmonių :D Na o mano abejonė paremta ištrauka iš seno gero rusų multiko "maištininkai žuvo, tegyvuoja Drakonas..."

Re: Asociacija medžiotojų teisėms ginti

Strelcius » 2010-Rgs-22 22:22

pyfpafz rašė:Jaučiu, kad kažkam masonais ir konspiracinėm teorijom pakvipo!? :lol:
kas cia tau juokingo? kur tie rimti zmones buna kai reikia sprendimus priimti? ar cia tipo tokia taktika: palaukim kol kas nors nutiks, o va tada JAMAM. turim ne viena organizacija, na ir? nuo dar vienos bus geriau. nesisaipes prasom projekta ir "rimtus" dedes i dienos sviesa, tada gali buti vystoma kokia nors diskusija, o dabar visa tai yra tik turgaus bobu pletku lygio. rimti nerimti, darom nedarom....

Re: Asociacija medžiotojų teisėms ginti

arz » 2010-Rgs-22 22:15

Kai kažkas atsitinka, visuomet atsiranda rimti žmonės. Tik gaila, kad atsiranda kai kažkas atsitinka.

Re: Asociacija medžiotojų teisėms ginti

pyfpafz » 2010-Rgs-22 22:15

Jaučiu, kad kažkam masonais ir konspiracinėm teorijom pakvipo!? :lol:

Re: Asociacija medžiotojų teisėms ginti

fukas » 2010-Rgs-22 21:45

va va man lygiai tokia pati mintis buvo kilusi su tais "RIMTAIS" žmonėmis, ir LMŽD ir AA ir visur kitur turim labai "RIMTŲ" žmonių, deja turim ką turim :twisted:

Re: Asociacija medžiotojų teisėms ginti

medziotojas » 2010-Rgs-22 21:24

pyfpafz rašė:Tai va kolegos, šiandien vyko pokalbis su kelias rimtais žmonėmis.
O turinys to pokalbio buvo tas, kad pribrendo jau laikas kurti institutą kuris atstovautų MEDŽIOTOJŲ TEISES.
Čia tikrai ne šeip kelių apsisnarglėjusių medžiotojų pasapaliojimai,
o tikrai rimtos
diskusijos ir ketinimai.
Aišku neužteks vien tik moralinio palaikymo, turėsim ir patys į tą asociaciją stoti, nes niekas kitas mūsų teisių neapgins kaip mes patys.
Yra rimtas šios idėjos palaikymas ir juristų bei lobistų pusės.

Tai va, pašnekėjau ir aš su keliais rimtais žmonėmis. Ar nebus tik taip - čia, ateitį sukūrus " Asociacija" ji neišsigims ir neperaugs į įtakingų ir turtingų žmonių organizaciją (dabar turinčią slaptų kėtinimų, kuriuos realizuos susikūrus organizacijai ateityje) ir eiliniai skurdukai bus privesti "padžiauti" šaunykus ant "vagio" :twisted:

Re: Asociacija medžiotojų teisėms ginti

arz » 2010-Rgs-22 21:08

O man 5domu būtų išgirsti laidoje "Medžiotojo dienoraštis" LMŽD veikėjo nuomonę apie naujas aisykles ir apie medžiotojų interesų gynimą. :cool:

Į viršų