Atsakymo rašymas


Šis klausimas skirtas apsisaugoti nuo automatizuotų formas užpildančių internetinių šiukšlių robotų.
Šypsenėlės
:) :( :D :lol: :ROFL: :cool: :Yahoo!: :x :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :o :shock: :crazy: %) :P :Rose: :Search: =@ :Bravo: :good: :bad: :sorry: :pardon: :beer: :no: :friends: O:-)
Rodyti daugiau šypsenėlių

BBKodas yra ĮJUNGTAS
[img] yra ĮJUNGTAS
[flash] yra IŠJUNGTAS
[url] yra ĮJUNGTAS
Šypsenėlės yra ĮJUNGTOS

Temos peržiūra

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: Nelaimingi atsitikimai medžioklėje

Re: Nelaimingi atsitikimai medžioklėje

Standartinė Juozas777 » 2019-Vas-27 11:01

Skraidantis bebras buvo ore šovė :icc04:

Re: Nelaimingi atsitikimai medžioklėje

Standartinė medziotojas » 2019-Vas-26 19:27

Eiliną kartą apšiko medžiotojų vardą :x Garantuoju kad šauta buvo į ledą ir dar pilnai dengta kulka, nes ekspansyvinė jau būtų subliuškusi atsitrenkusi į pirmą kliūtį


Berniuką sužalojusią kulką paleido medžiotojai


2019 02 26
Šaltinis: siauliai.policija.lrv.lt

Vasario 25-osios vakare Pakruojo rajone, Pamūšio kaime, vaikų globos namuose, palėpėje įrengtose patalpose, buvo sužalotas 11-metis berniukas. Atvykę medikai konstatavo, kad nukentėjusiojo nugaros apatinėje dalyje – šauta žaizda. Berniukas buvo išvežtas į ligoninę ir naktį operuotas, šiuo metu gydomas Šiaulių vaiko ir moters klinikos Intensyviosios terapijos skyriuje.

Apžiūrėję įvykio vietą,pareigūnai nustatė, kad iš lauko atskriejusi kulka perskrodė medinę namo sieną, kliudė stalą, kėdę ir ant jos sėdėjusį berniuką. Kambaryje buvo rasta ir sužalotąjį kliudžiusi kulka.
kede.jpg
Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnai dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo pradėjo ikiteisminį tyrimą ir ėmėsi aktyvių šūvį paleidusių asmenų paiešką. Pastebėję kilusį didžiulį šurmulį, vasario 26-osios ryte į policijos komisariatą atėjo du vietiniai gyventojai. 30-ties ir 46 metų vyrai prisipažino, kad yra medžiotojai ir naktį medžiojo bebrus. Deja, vienas į bebrą paleistas šūvis pataikė į globos namų sieną ir sužalojo berniuką. Pirminiais duomenimis, buvo pažeistos medžioklės taisyklės – vyrai medžiojo per arti gyvenamųjų namų.

Ikiteisminio tyrimo metu specialistai atliks balistinius tyrimus, kurių metu bus nustatyta, iš kurio medžiotojo ginklo buvo paleista kulka.

Re: Nelaimingi atsitikimai medžioklėje

Standartinė medziotojas » 2018-Lap-24 20:10

Medžioklės metu sunkiai sužalotas vyras: jam pašautas petys ir kaklas


www.DELFI.lt
2018 m. lapkričio 24 d.

Policijos departamentas informavo, kad ligoninėje atsidūrė sužalotas medžiotojas.
Nelaimėliui sužalotas petys ir kaklas.
Lapkričio 24 d., apie 15.40 val., į Vilkaviškio ligoninę iš Vilkaviškio r., Vygrelių k., pristatytas medžiotojas (gim. 1987 m.). Pasirodo, kad dėl šautinių žaizdų petyje bei kakle vyras buvo pervežtas į Kauno ligoninę.
Pirminiais duomenimis, vyriškis buvo sužalotas medžioklės metu.

Re: Nelaimingi atsitikimai medžioklėje

Standartinė medziotojas » 2018-Rgp-06 22:52

Netikėtai mirė grupės „Mexicano“ narys Mindaugas Remeikis

10854921_826690407390248_4175864301444891417_o-5b683ed53e1ff.jpg
Asmeninio albumo nuotr. / Grupės „Mexicano“ narys Mindaugas Remeikis (viduryje)


2018.08.06
Šaltinis: 15minSkaudi žinia pasiekė grupės „Mexicano“ gerbėjus – netikėtai mirė jos narys Mindaugas Remeikis. Muzikantui liepos pabaigoje suėjo 36-eri. Kaip 15min patvirtino dainininkė Aušrinė Gerikienė, nelaimė įvyko naktį į pirmadienį. Pasak jos, kol kas kalbėti apie mirties priežastis dar anksti, tačiau neatmetamos dvi versijos – Mindaugas žuvo naktinės medžioklės metu arba pats pasitraukė iš gyvenimo.
„Kalbėjausi su artimiausiais draugais, tai visi laukia ekspertizės. Kol kas tiriamos šios dvi versijos“, – 15min sakė A.Gerikienė. Atlikėja sako, kad M.Remeikis dažnai medžiodavo, šioje srityje nebuvo naujokas. Netikėtai mirė grupės „Mexicano“ narys Mindaugas Remeikis +2 Kaip skelbiama Policijos departamento suvestinėje, rugpjūčio 6 d. 00 val. 50 min. Marijampolės sav., Igliškėlių k., laukuose, prie šieno rulono, rastas vyro (g. 1982 m.) kūnas šautine žaizda krūtinėje. Prie kūno rastas graižtvinis šautuvas „Tikka T3“ su dviem šoviniais ir viena tuščia tūtele. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Nelaime patikėti negalėjo ir grupės „Patruliai“ narys Algirdas Radzevičius. Nors jiedu nebuvo labai artimi bičiuliai, vis susitikę koncertų užkulisiuose persimesdavo žodžiu.
„Jis buvo nuostabus žmogus. Esu šokiruotas dėl tokios nelaimės“, – 15min sakė atlikėjas. „Kelias į žvaigždes 2“ dalyvis Vilius Krivickas anksčiau kurį laiką dalyvavo grupės „Mexicano“ veikloje.
„Liūdna žinia, kiek girdėjau tai buvo nelaimingas atsitikimas medžioklėje. Mindaugas buvo labai muzikalus, energingas, linksmas, paprastas, geras žmogus ir draugas. Aktyvistas. Džiaugėsi gyvenimu. Visi prisiminimai su Mindaugu išliks šilti ir linksmi“, – 15min kalbėjo Vilius Krivickas. Grupė „Mexicano“ pradėjo savo veiklą 2006 metais. Grupė daug dirbo įrašų studijoje, ruošėsi griausmingam atėjimui į sceną.
Grupės gimtadieniu yra laikoma liepos 28 diena. Ši diena yra ir pagrindinio grupės atlikėjo – Mindaugo Remeikio gimimo diena.
Mindaugas Remeikis, išsiilgęs scenos, nusprendė įnešti kažką naujo į Lietuvos muzikinę padangę – taip gimė grupė „Mexicano“ su savo meksikietiškais ritmais.

Re: Nelaimingi atsitikimai medžioklėje

Standartinė medziotojas » 2018-Rgp-06 10:13

Rastas negyvas

2018.08.06
policija.lt

Rugpjūčio 6 d. 00 val. 50 min. Marijampolės sav., Igliškėlių k., laukuose, prie šieno rulono, rastas vyro (g. 1982 m.) lavonas šautine žaizda krūtinėje. Prie lavono rastas graižtvinis šautuvas „Tikka T3“ su dviem šoviniais ir viena tuščia tūtele.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Re: Nelaimingi atsitikimai medžioklėje

Standartinė medziotojas » 2018-Lie-01 15:49

lmzd.jpg

Re: Nelaimingi atsitikimai medžioklėje

Standartinė medziotojas » 2018-Bir-28 09:58

Vyrai medžiojo neblaivūs: vienas medžiotojas peršautas

policija.lt

Birželio 27 d. apie 24 val. Kelmės r., ties Užmedžių k., laukuose, medžioklės metu, neblaivus (0,58 prom.) medžiotojas (g. 1962 m.) iš teisėtai laikomo graižtvinio šautuvo „IZH 18MH“ sužalojo neblaivų (0,95 prom.) kitą medžiotoją (g. 1963 m.), kuris dėl šautinės žaizdos petyje paguldytas į Šiaulių ligoninę. Ginklas paimtas.

Re: Nelaimingi atsitikimai medžioklėje

Standartinė medziotojas » 2018-Bal-17 11:01

Rokiškio rajono miškuose vyras su tėvo šautuvu netyčia persišovė pilvą


Šaltinis: 15min
2018.04.16.

Sekmadienio rytą 8 val. 54 min. į Panevėžio ligoninę atvežtas ir paguldytas peršautas vyras, gimęs 1978 m.
Kaip praneša policija, nukentėjusysis tą pačią dieną Rokiškio rajone, Pagirės viensėdyje pasiėmė teisėtai laikomą tėvo lygiavamzdį šautuvą „IZH 26“. Tada ginklą nusinešė į mišką, ten su juo neatsargiai elgdamasis persišovė sau pilvą.
Ginklas paimtas. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Re: Nelaimingi atsitikimai medžioklėje

Standartinė medziotojas » 2018-Sau-23 08:17

Rusijoje šuo nušovė savo šeimininką


lrytas.lt
2018-01-22


Estų skalikai yra protingi ir žaismingi šunys, kurie nemėgsta būti palikti vieni.
Žaismingas šuo Rusijoje netyčia nušovė savo šeimininką.
Nelaimė įvyko, kai žaisdamas gyvūnas netyčia letena nuspaudė į medžiotojo kelį atremto šautuvo gaiduką. Nelaimės metu šautuvo galas buvo ant žemės, o vamzdis – nukreiptas į vyro pilvą. Neeilinis tragiškai pasibaigęs įvykis Rusijoje, Saratovo apskrityje, Krasnokutsko rajone, įvyko sekmadienį, sausio 21 dieną.
Kaip praneša Rusijos žiniasklaida, vietos gyventojas, 1953 metais gimęs Sergejus Terekhovas, tą rytą atvyko su pusbroliu pamedžioti. Iš savo automobilio „VAZ-2107“ bagažinės jis išleido du savo šunis, kurie pradėjo dūkti. Vienas gyvūnas prišoko prie šeimininko ir netyčia nuspaudė užtaisyto medžioklinio šautuvo „TOZ-34“ gaiduką. Kulka pataikė vyrui į pilvą ir jis krito ant sušalusios žemės.
Kartu buvęs S.Terekhovo pusbrolis nedelsiant iškvietė greitąją medicinos pagalbą. Medikai atvažiavo gana greitai, bet išgelbėti vyro gyvybės nepajėgė. Jis mirė pakeliui į ligoninę, praėjus mažiau nei valandai po nelaimės. Pranešama, kad nelaimės metu vyras buvo blaivas ir turėjo leidimą medžiokliniam ginklui.
Medžiotoją nušovė estų skalikų veislės šuo. Tai – labai protingi šunys. Jie mėgsta žmonių dėmesį ir nuliūsta palikti vieni. Kaip rašoma interneto svetainėje „Daily Mail“, estų skalikai buvo išveisti sovietmečių, kai komunistų valdžia liepė, kad kiekvienoje Sovietų Sąjungos respublikoje būtų savos veislės šunų.

Re: Nelaimingi atsitikimai medžioklėje

Standartinė medziotojas » 2017-Gru-24 10:54

Druskininkų savivaldybėje medžioklės metu sužalotas vyras


Vilma Danauskienė,
www.DELFI.lt
2017 m. gruodžio 23 d.


Šeštadienį, Kūčių išvakarėse, Druskininkų savivaldybės teritorijoje vykusios medžioklės metu sužalotas 56-erių metų druskininkietis. Medžioklė© Shutterstock Įvykis nutiko apie 14 valandą Leipalingio seniūnijoje, miške, kai vietos medžioklės būrelio nariai medžiojo žvėris. Pirminiais duomenimis, 63-ejų metų amžiaus medžiotojas šovė į lapę, bet šratai pataikė į kolegą. Sužeistasis, turimais duomenimis, operuojamas Druskininkų ligoninėje. Jam, pasak Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės spaudai Kristinos Janulevičienės, sužalotas kaklas ir smakras. „Pavojaus nukentėjusiojo gyvybei nėra“, - DELFI sakė policijos atstovė.
Pasak K. Janulevičienės, įvykio aplinkybes aiškinasi vietos policijos pareigūnai. Nelaimė įvyko tuo metu, kai Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamentas ką tik išplatino informaciją apie vykusios akcijos „Medžiok saugiai“ rezultatus. Penktadienį, gruodžio 22-ąją, Dzūkijos aplinkosaugininkai pranešė, jog nuo 2017 m. spalio 15 d. iki gruodžio 15 d. vykdė medžioklės taisyklių pažeidimų prevencijai skirtą aplinkosauginę akciją – „Medžiok saugiai“. Akcijos metu pareigūnai tikrino, ar medžiotojai racionaliai naudoja medžiojamųjų gyvūnų išteklius, atsakingai tvarko medžioklės dokumentus. „Akcijos metu didelis dėmesys buvo skiriamas saugaus elgesio medžioklėje reikalavimų laikymuisi“, - teigiama išplatintame pranešime. Akcijos metu Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento kontroliuojamoje teritorijoje įvykdytas 31 reidas, kurio metu patikrinti 297 medžiotojai, nustatyti trys medžioklę reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų pažeidimai. „Vykdant šią akciją fiksuoti ir kitų aplinkosauginių teisės aktų reikalavimų pažeidimai“, - rašoma pranešime, tačiau nedetalizuojama kokie.

Re: Nelaimingi atsitikimai medžioklėje

Standartinė medziotojas » 2017-Gru-02 18:47

Peršautas medžiotojas

Šeštadienio popietę per neatsargią medžioklę Sauslaukio kaimo miške sužalotas pusamžis vyriškis.
Gruodžio 2 d. apie 15 val. Šilalės r., Sauslaukio k., miške, medžioklės metu, medžiotojas (g. 1971 m.), šaudamas į šerną, peršovė netoliese buvusį kitą medžiotoją (g. 1967 m.), kuris dėl šautinės žaizdos kojoje vežamas į Klaipėdos ligoninę.
Policijos departamento atstovai šeštadienį operatyviai informavo, kad abu vyrai buvo blaivūs, jų turimi ginklai yra legalūs.
Nesėkmingos medžioklės aplinkybių tyrimas dar tęsiamas.

Re: Nelaimingi atsitikimai medžioklėje

Standartinė medziotojas » 2017-Gru-02 18:15

Vėl, berods Žemaitijoje, kažkas šratų gavo :(

Re: Nelaimingi atsitikimai medžioklėje

Standartinė medziotojas » 2017-Lap-26 11:39

Per medžioklę Telšių rajone – šūvis kolegai į galvą


lrytas.lt
Ričardas Vitkus
2017-11-26

Šaudamas į stirną medžiotojas sužalojo ir netoliese stovėjusį kitą medžiotoją.

Šeštadienį Telšių rajone Jucių kaimo miške vykusi medžioklė vos nesibaigė tragiškai.
Apie vidurdienį 28 metų medžiotojas iš 12 mm kalibro lygiavamzdžio šautuvo „TOZ 34R“ šaudamas į išbėgusį stirnos jauniklį sužalojo netoliese buvusį 59 metų medžiotoją.
Nukentėjusiajam prireikė gydytojų pagalbos. Medikai konstatavo, kad vyrui sužalota galva. Laimei patirta trauma nebuvo sunki – suteikus medicininę pagalbą medžiotojas buvo išleistas gydytis ambulatoriškai. Apie įvykį buvo pranešta policijai.
Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, padaryto neatsargiai elgiantis. Už tai baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų. Dėl išsiblaškymo ar neatsargumo medžiotojų kraujo praliejimu pasibaigusios medžioklės Lietuvoje – ne retenybė. Pernai lapkričio 5 dieną per Švenčionių rajone, Pabradės miške vykusią medžioklę buvo sužalotas 23 metų jaunuolis.
Kaltininku tapo į stirną taikęsis 39 metų medžiotojas.
Po šūvio vienas šratas pataikė į medį ir atšokęs rikošetu pataikė netoliese stovėjusį jaunuolį. Vaikinui buvo sužalota ranka. Pernai gruodžio 12 Švenčionių rajone per netoli Molių kaimo vykusią medžioklę 64 metų medžiotojo į stirną paleista kulka perskrodė gyvūną ir pataikė į toliau stovėjusį 48 medžiotoją. Sužalotas vyras dėl šautinės žaizdos pilve buvo paguldytas į ligoninę. Šiemet sausio 15 Joniškio rajone, Daukšių kaimo miškuose, vykusi medžioklė baigėsi tragiškai.
54 metų medžiotojas Alvydas Buškus peršovė savo kolegą 49 metų Arvydą Rakštį. Iš medžioklinio šautuvo paleisti šratai pataikė į šlaunis ir pažeidė stambiąsias kraujagysles. Sunkiai sužalotas medžiotojas ūmiai nukraujavo. Atskubėję greitosios pagalbos medikai sužalotajam niekuo nebegalėjo padėti – daug kraujo netekęs vyras jau buvo miręs. Pranešimą apie nelaimę gavę policijos pareigūnai nustatė, kad lemtingą šūvį paleidęs medžiotojas buvo girtas – 1,88 promilės alkoholio.

Re: Nelaimingi atsitikimai medžioklėje

Standartinė medziotojas » 2017-Lap-07 08:04

Prancūzijoje elnias mirtinai subadė medžiotojąBNS
2017 m. lapkričio 7 d.


Viename Prancūzijos nacionaliniame parke netoli Paryžiaus pirmadienį elnias mirtinai subadė 62 metų medžiotoją.
Nelaimė įvyko apie 10 val. vietos (11 val. Lietuvos) laiku Kompjenės nacionaliniame parke, esančiame apie 85 km į šiaurės rytus nuo sostinės.
Tas vyras buvo medžioklės varovas. Jį „užpuolė ir savo ragais subadė elnias“, sakė policijos atstovas.
Medžiotojas, kuris tuo metu ginklo neturėjo, mirė dėl vidinio kraujavimo, nespėjus atvykti pagalbos tarnyboms. Pasak policijos, tokios nelaimės regione „yra retos“.

Re: Nelaimingi atsitikimai medžioklėje

Standartinė medziotojas » 2017-Lap-06 16:00

Radviliškio rajone rastas medžioklėje dalyvavusio vyro kūnasŠiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė apie aptiktus tris negyvus asmenis.

Radviliškio rajone, Stalmokų kaime šeštadienį apie 9.30 val. miške, atviroje vietovėje, rastas medžioklėje dalyvavusio 83-ejų vyro kūnas be išorinių sužalojimų.