Atsakymo rašymas


Šis klausimas skirtas apsisaugoti nuo automatizuotų formas užpildančių internetinių šiukšlių robotų.
Šypsenėlės
:) :( :D :lol: :ROFL: :cool: :Yahoo!: :x :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :o :shock: :crazy: %) :P :Rose: :Search: =@ :Bravo: :good: :bad: :sorry: :pardon: :beer: :no: :friends: O:-)
Rodyti daugiau šypsenėlių

BBKodas yra ĮJUNGTAS
[img] yra ĮJUNGTAS
[flash] yra IŠJUNGTAS
[url] yra ĮJUNGTAS
Šypsenėlės yra ĮJUNGTOS

Temos peržiūra

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: Keturkojės aukos keliuose

Re: Keturkojės aukos keliuose

Standartinė medziotojas » 2019-Bal-17 20:43

Vairuotojai perspėja: dėl netikėtos kliūties kelyje – spūstys2019-04-17
Kauno.diena.lt inf.
briedas.jpg
Vairuotojai perspėja: dėl netikėtos kliūties kelyje – spūstys "Facebook" grupės "Kur stovi policija Kaune" nuotr.

Trečiadienio rytą vairuotojai Kaune pasidalijo informacija apie kelyje atsiradusią netikėtą kliūtį. Dėl jos važiuojantiems link Vilniaus teko strigti spūstyje. Apie 8 val. ryto portalą kauno.diena.lt pasiekė informacija apie negyvą briedį, kuris, galima manyti, buvo kliudytas transporto priemonės. Gyvūną vairuotojai pastebėjo važiuojant iš Kauno į Vilnių, ties nusukimu į Ateities plentą. Pasak važiavusių netoliese, dėl šios kliūties susidarė eismo spūstis, todėl patariama kol kas svarstyti apie alternatyvų maršrutą. Portalas primena, kad radus nugaišusį laukinį ar ūkinį gyvūną, reikia pranešti pasirinktai instancijai: teritorinei Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybai, Aplinkos apsaugos agentūros darbuotojams, medžioklės plotų naudotojams, medžiotojų būreliui arba tiesiog informuoti pareigūnus Bendruoju pagalbos telefonu 112.

Re: Keturkojės aukos keliuose

Standartinė medziotojas » 2019-Bal-05 21:43

Dukra pazvanyjo, sako sekančiam kaime stirniokas nespėjo su motkele peršokti kelio ...
56320406_278975729689486_452033728672169984_n.jpg

Re: Keturkojės aukos keliuose

Standartinė medziotojas » 2019-Kov-25 10:34

Jopapa, savitgalį mano kaime briedį numušė, beveik toje pačioje vietoje kaip kažkada anksčiau... 2 mašinkos sulamdytos :( Tik keista kad per suvestines nepraėjo :pardon:

Re: Keturkojės aukos keliuose

Standartinė medziotojas » 2019-Sau-29 04:24

Panevėžio rajone du automobiliai susidūrė su tuo pačiu elniu

Tomo Markelevičiaus
15min
eln.jpg
Avarijos vietoje Tomas Markelevičius


Pirmadienio vakarą Panevėžio rajone įvyko avarija. Jos metu žmonės nenukentėjo. Incidentas įvyko kelyje Panevėžys-Šiauliai. Šiaulių kryptimi važiavęs „Peugeot“ vairuotojas staiga pajuto smūgį į automobilio šoną. Išlipęs jis pastebėjo, kad į jo automobilį trenkėsi iš laukų atbėgęs ir kelią kirtęs elnias. Paaiškėjo, kad iš karto po smūgio į „Peugeot“ elnias nuskriejo ant kito, Panevėžio kryptimi važiavusio automobilio. Gyvūnas krito tiesiai ant „Renault“ stiklo.
Per avariją žmonės nenukentėjo, tačiau apgadinti buvo abu automobiliai. Itin smarkiai suniokotas „Renault“. Į įvykio vietą atskubėjo policijos pareigūnai. Taip pat pat pasirodė ir medžiotojai, kurie pasirūpino per avariją kritusiu maždaug septynerių metų amžiaus elniu.

Re: Keturkojės aukos keliuose

Standartinė medziotojas » 2018-Gru-19 22:30

Ūkininkai jau nukentėjo nuo stumbrų, dabar įspėjami ir vairuotojai

agroeta.lt
2018.12.19

(Kėdainiai, gruodžio 19 d.) Stumbrų kaimenė, migruojanti Kėdainių ir Panevėžio rajonuose, kelia pavojų važiuojantiesiems magistraliniu keliu A8. Lietuvos automobilių kelių direkcija jau informavo, kad stumbrai migruoja šalia šios magistralės, todėl vairuotojai turėtų būti itin atidūs.

„Šalia magistralinio kelio A8 Panevėžys–Aristava–Sitkūnai ruožo nuo 53 iki 54 km, ties Aristava, migruoja stumbrų banda, gyvūnai gali išbėgti ir į kelią, todėl vairuotojų prašome būti dėmesingus“, – informavo direkcija.
stumbrai.jpg
Ne vienas susidūrimas su briedžiu arba arkliu jau yra pasibaigę tragiškai, tad eismo įvykis, kai priešais automobilį išdygsta stumbras, mirties kelyje rizika gerokai padidėja.

Šie žinduoliai, kurių šiuo metu Lietuvoje priskaičiuojama arti 190, jau ir taip sukelia daug rūpesčių ūkininkams. Vien Kėdainių rajone pernai stumbrai pridarė žalos už 159,5 tūkst. eurų.

Re: Keturkojės aukos keliuose

Standartinė medziotojas » 2018-Gru-10 11:14

Penktadienio vakaro betonkės auka. Sakė variklis beveik salone įlindes buvo :( mašinka beveik netaisoma...

Kuiliokas jau kapitališkai "kvepentis", po lupimo rankos 2 dienas "kvepėjo" :crazy:
IMG_6276.JPG

Re: Keturkojės aukos keliuose

Standartinė medziotojas » 2018-Gru-05 22:32

Lietuvos kelių policijos draugiškame reide – dėmesys transporto priemonių susidūrimams su laukiniais gyvūnaisam.lt
2018 12 05Antradienį Aplinkos apsaugos departamentas prisijungė prie Lietuvos kelių policijos organizuoto draugiško reido, kuriuo buvo siekiama atkreipti dėmesį į pastaruoju metu padažnėjusius automobilių susidūrimus su laukiniais gyvūnais.

„Pastaraisiais metais stambių kanopinių elninių gyvūnų populiacija padidėjo apie 20–25 procentus. Be to, kasmet vyksta pavasarinė ir rudeninė gyvūnų migracijos, kurios dažnai tampa nelaimingų susidūrimų su laukiniais gyvūnais priežastimi. Vien šiemet šalies keliuose susidūrimų su laukiniais gyvūnais padaugėjo apie 40 procentų, o per lapkričio mėnesį Aplinkos apsaugos departamentas gavo 777 pranešimus dėl įvykių su laukiniais gyvūnais, iš kurių 666 pranešimai buvo apie laukinių gyvūnų susidūrimus su transporto priemone,“ – teigia draugiškame reide dalyvavęs Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Vilniaus valdybos Vilniaus gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Sigitas Mikėnas.

Per dvi valandas draugiškame reide, vykusiame Minkso plente, apsilankė bemaž pusšimtis eismo dalyvių. Atvykusieji taip pat galėjo pasitikrinti savo vairavimo istoriją, pasitarti dėl dažniausiai pasitaikančių situacijų keliuose, sužinoti apie Kelių eismo taisyklių naujoves ir saugaus eismo aktualijas. Daugiausia atvykusių asmenų buvo pavyzdingi, Kelių eismo taisyklių reikalavimų nepažeidžiantys vairuotojai.

„Jei nutiktų taip, kad priešais automobilį įžengtų žvėris, nereikėtų bandyti jo nuvyti garsiniu signalu ar šviesomis. Tai gyvūnui gali sukelti išgąstį ir jis gali pradėti elgtis nenuspėjamai. Pasitaiko ir taip, kad kelyje pasirodo ne vienas, bet būrelis žvėrių – tokiu atveju svarbu nepanikuoti, sustoti ir įjungus avarines šviesas palaukti, kol gyvūnai pasišalins,“ – perspėja Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininkas Vytautas Grašys.

Jei gyvūnas liko stovėti kelyje ar pastebėjote, kad jis yra sužeistas, reikėtų apie tai informuoti atsakingus pareigūnus, bendruoju pagalbos telefonu 112.

Re: Keturkojės aukos keliuose

Standartinė medziotojas » 2018-Lap-18 00:03

Kelyje iš Panevėžio į Vilnių „Toyota“ susidūrė su elniu

Tomo Markelevičiaus
Šaltinis: 15min

Šeštadienio vakarą Panevėžio rajone, magistralėje Panevėžys-Vilnius susidūrė automobilis ir elnias. Per avariją žmonės nenukentėjo. Incidentas įvyko toje vietoje, kur magistralės nuo laukų neskiria metalinė tvora. Šioje vietoje stovi apie laukinius žvėris įspėjantis kelio ženklas. Būtent ženklo galiojimo zonoje „Toyota“ vairuotojas ir susidūrė su jam iš kairės pusės į važiuojamąją dalį išbėgusiu gyvūnu.
avar.jpg
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Avarijos vietoje

Išvengti susidūrimo jau buvo per vėlu, tad gyvūnas krito ant variklio gaubto bei priekinio stiklo. Per avariją „Toyota“ apgadintas gana smarkiai, tačiau du automobiliu važiavę žmonės sužeidimų nepatyrė. Nebevažiuojantis „Toyota“ išgabentas techninės pagalbos automobiliu, o per susidūrimą kritusį maždaug ketverių metų elnią išsivežė medžiotojai.

Re: Keturkojės aukos keliuose

Standartinė medziotojas » 2018-Lap-06 22:01

Tauragės rajone avariją sukėlė į kelią išbėgusi stirna

Etaplius.lt

Vakar, lapkričio 5 d., fiksuotas eismo įvykis Tauragės rajone.

Kaip pranešė Kelių policijos tarnyba, po vidurdienio, apie12.20 val., Šiauriškių kaime, kelyje Stragutė–Eržvilkas–Bebirvai, 33 metų moteris, vairuodama automobilį „Renault Mégane Scénic“, kelio vingyje įbėgus stirnai, pradėjo stabdyti, tačiau esant šlapiai kelio dangai, automobilis slydo ir, nuvažiavęs nuo kelio, apvirto ant šono.

Nukentėjo 5 metų keleivis, jis paguldytas į ligoninę.

Re: Keturkojės aukos keliuose

Standartinė medziotojas » 2018-Spa-31 22:19

:shock: Kupiškėnai jau vėl šernų turiKupiškio rajone autobusas susidūrė su šernų banda
avar.jpg
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr. / Avarijos vietoje
Šaltinis: 15min


Antradienio vakarą Kupiškio rajone avariją patyrė autobusas. Įvykio metu žmonės nenukentėjo, tačiau krito penki šernai. Incidentas įvyko kelyje Kupiškis-Panevėžys, nuo Kupiškio nutolus vos keletą kilometrų. Iš Rokiškio į Panevėžį važiavęs užsakytas autobusas susidūrė su į kelią išbėgusią šernų banda. Autobusą vairavęs vyras nespėjo išvengti susidūrimo su laukiniais gyvūnais, tačiau jam pavyko išlaikyti transporto priemonę ant kelio.
Per avariją žmonės nenukentėjo ir atsipirko tik išgąsčiu. Tuo metu penkiems šernams avarija baigėsi tragiškai. Partrenktus ir kritusius gyvūnus atvyko paimti medžiotojai. Incidento metu buvo apgadinta priekinė autobuso dalis.
Avariniu režimu autobusas pasiekė netoli esančią degalinę. Čia keleiviai buvo persodinti į atvykusį kitą autobusą.

Re: Keturkojės aukos keliuose

Standartinė medziotojas » 2018-Spa-30 07:48

Panevėžio rajone SAAB susidūrė su elniu


Tomo Markelevičiaus
Šaltinis: 15min


Sekmadienio vakarą Panevėžio rajone susidūrė automobilis ir elnias. Per avariją žmonės nenukentėjo, tačiau gyvūnas krito. Automobilio ir laukinio gyvūno susidūrimas įvyko kelyje Panevėžys-Krekenava. SAAB automobilį vairavęs vaikinas pasakojo, kad elnias į kelią šoko iš kairės pusės. Vairuotojas dar bandė stabdyti, tačiau smūgio į gyvūną išvengti nepavyko. Partrenktas elnias liko gulėti ant asfalto. Gyvūnas krito vietoje.
Untitled.jpg

Per avariją žmonės nenukentėjo. SAAB vairuotojas buvo blaivus, turėjo teisę vairuoti. Gana nedaug apgadintas ir automobilis – išdužo žibintas, sulankstytas variklio gaubtas, sulūžo buferis ir apdaila.
Gyvūnas nevirto ant stiklo, nes tuomet avarija žmonėms galėjo baigtis kur kas liūdniau.

Re: Keturkojės aukos keliuose

Standartinė medziotojas » 2018-Rgs-13 12:49

Policija vairuotojus įspėja saugotis laukinių gyvūnų


2018-09-12
BNS inf.


Kelių policija vairuotojus įspėja saugotis susidūrimų su laukiniais gyvūnais. Vien antradienį tokių eismo įvykių buvo 12, nukentėjo trys žmonės, praneša Kelių policijos tarnyba.
„Prašome vairuotojų ne tik laikytis leistino važiavimo greičio, bet pasirinkti saugų važiavimo greitį, kelyje būti atidiems, saugotis laukinių gyvūnų, ypač važiuojant užmiesčio keliais anksti ryte, sutemus, esant blogam matomumui“, – rašo Kelių policija.
Apie 6 valandą antradienį Raseinių rajone, magistraliniame kelyje Vilnius–Kaunas–Klaipėda, 41 metų Latvijos piliečio vairuojamas automobilis „Audi A6“ partrenkė į kelią netikėtai įbėgusį briedį. Įvykio metu vairuotojas buvo sužeistas ir dėl daugybinių sužalojimų paguldytas į ligoninę, briedis nugaišo.
20.45 val. Utenos rajone, magistraliniame kelyje Kaunas –Zarasai–Daugpilis, 45 metų vyro vairuojamas automobilis BMW irgi susidūrė su netikėtai į kelią įbėgusiu briedžiu. Įvykio metu buvo sužeisti ir į ligoninę pristatyti automobilio vairuotojas ir kartu važiavusi 42 metų keleivė. Vairuotojas paguldytas į ligoninę, keleivė gydoma ambulatoriškai, briedis nugaišo.

Re: Keturkojės aukos keliuose

Standartinė medzioklis » 2018-Rgs-11 15:51

šatas rašė:aš vakar nakty janota jamiau su auto
Tai kas is auto liko :)

Re: Keturkojės aukos keliuose

Standartinė šatas » 2018-Rgs-11 14:24

aš vakar nakty janota jamiau su auto