Atsakymo rašymas


Šis klausimas skirtas apsisaugoti nuo automatizuotų formas užpildančių internetinių šiukšlių robotų.
Šypsenėlės
:) :( :D :lol: :ROFL: :cool: :Yahoo!: :x :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :o :shock: :crazy: %) :P :Rose: :Search: =@ :Bravo: :good: :bad: :sorry: :pardon: :beer: :no: :friends: O:-)
Rodyti daugiau šypsenėlių

BBKodas yra ĮJUNGTAS
[img] yra ĮJUNGTAS
[flash] yra IŠJUNGTAS
[url] yra ĮJUNGTAS
Šypsenėlės yra ĮJUNGTOS

Temos peržiūra

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: Medžioklės kasdienybė

Re: Medžioklės kasdienybė

Standartinė 30-06 » 2019-Lap-26 14:35

:D Bliamba,pamaciau aprasyma su tiek "bombu" tekste, tai jau sakiau sunkvezimis zveriu bus priverstas :pardon:

Re: Medžioklės kasdienybė

Standartinė medziotojas » 2019-Lap-25 20:35

Šeštadienį išlindus anksti ryte į balkoną, orelis buvo žvarbokas :( , tačiau vis tiek nusprendžiau vykti miškan.
Rinkimasis 8 val. , kol kas susirinko NET 9 medžiokliai ir 1 varovukas...
Ne perdaugiausiai :( Tačiau yra kaip yra, bandom medžioti devyniese, nes kiti matyt išsigando šaltuko ir stipraus šalto vėjo :twisted:
Varovų nėr, varysim paeiliui. Traukiam numerus ir man tenka garbingas Nr. 1 varymui !
Na ką darysi, bandysiu skaudančias kojas "pramankštinti...
Varom atsodintą jaunuolyną su varovuku dviese. Kai sodino mišką, tai tokius pylimus padarė, kad neapsiužiūrėjus kur statai koją, galėjai pargriūti ar ją išsisukti. Jau besibaigiant varymui, pokštelėjo šūvis =@
Susirinkus paaiškėja kad stirnikė metėsi į kairę flango pusę ir dingo žolėse. Į paiešką leidžiame senuką kurscharą ir po kiek laiko išgirstame lojimą ! Yra ! Na pirmas varymas kaip ir pasisekė :pardon: Vyrai sako, dar pilnai neužėjus dešnės flangui, iš jaunuolyno kudašių išnešė dar 5 laibakojės.
Na kadangi mūsų nedaug, tai jamam mažesnius krūmelius.
2 varymas - tuščias ...
3 Varymas - tuščias ...
Nusprendžiam tokiame vėjyje nepietauti lauke, o lėkti į namelį, nes vėjas košė kiaurai per visus drabužius, o tokiam ore net ir buterbrodą iš rankų išpūstų :twisted:
Atsigavę ir užkramtę, kylam į kitų plotų galą, bandysim krūmynus jamti vėl.
Tenka stoti flange, kur laibakojęs stengiasi prasmukti iš varymo.
=@ =@ =@ kaimynas iš dešnės... Kū ten jamė, nespėjau pamatyti.
Varymui įpusėjus, matau arimo vaga atskuodžia rudoji ! Pamato mano keliamą kauptuką ir metasi į šoną. . =@ Rudoji užmeta užupakalį ir skuodia toliau... =@ Tačiau kulką smingą prieš rudają į arimą :pardon:
Mazyla :Search: :pardon:
Praeina kelios minutės ir matau atliuoksinčią stirnelę ... =@ =@ Prigulė... Pertaisau kauptuką ir laukiu toliau. Praeina dar kokia puse min. ir matau atliuoksintį būrelį "ožkyčių" , tarp jų ir kelios jauniklės. Pirmas 2 praleidžiu, jamų 3-ią =@ =@ ... Chren... mymo :pardon: Skubiai persitaisau - =@ =@ jaunilkliui ... Matau dingsta žolėse - YRA ! :Yahoo!: , vėl taisausi, bet "arsenale" liko tik kulipkos :pardon: "Ožkos"persimeta per kelią ir sustoja šalia krūmų ... =@ =@ Mimo :( Liko vienas šovinys ... Kol persitaisinėju akies krašteliu pamatau kad iš žolių pakyla jauniklis ir liuokteli link krūmų, kur sustoja ... Reik bandyti - =@ Chren... Mimo :(
O ožkos vis stoviniuoja kitoje kelio pusėjelyg kažko laukdamos. Karštligiškai kišeniuose ieškau amunicijos, a jos :pardon: Pasirodo viską iššaudžiau :(
Na pasisekė laibakojėm, kad "nepritrupinau" į kišenes daugiau šovinių :twisted:
Varymas baigėsi ir einam su kitais medžiotojais žiūrėti kur dingo jauniklis. Vyrai praeina per žoles, bet nusprendžiam kad "senukas" :c01: jei žeista ar kritusi, turėtų rasti, nes "senukas" beveik niekada nepavedė paieškose :twisted:
Tačiau dienos trumpos, nusprendžiam paiešką atidėti po medžioklės pabaigos.
Mūsų nedaug, tai varinčių ratas apsisuko ir varyti eilė vėl man :( :pardon:
Nusprendžiam jamti briedinį varymą, gal kos jauniklis briedokas ar elniokas pasipainios "ant taikiklio" :pardon:
Užeidami pamatom 2 stirnikes, kurios iš pievos metasi į kaimynų plotus.
Varom, pelkynas, briedų kakučių pilnas miškas, na gal bus kas nors :twisted:
Jau netoli varymo pabaigos, man iš kairės krūmynai sutraška ir matau kaip atgal į varymą metasi elnio patelka... Dar kiek paėjus pasigirsta vienišas =@
Na vis šis tas, matyt stirnos...
Tačiau pasirodo varymui besibaigiant į liniją atbėgo rudoji, o šaulys su "kombainu" sumaišė nuleistukus ir iššovė "karabaso" kulka :pardon:
Kadangi jau vietoje, tai nusprendžiam jamti gretutinį kvartalą su didele pelke, sakom mažu kas nors bus čia...
Varom. Kadangi laukiam stambaus kalibro žvėrių, tai susidedu kulipkas. Sėdžiu geroje vietoje, čia žvėrių mėgstama prabėgimo vieta. Varymui įpusėjus pasigirsta iš kairės lengvas traškesiukas. Pasuku galvą ir matau atbėgančias 2 stirnas. Jos pamato mane ir sustoja prie medžių, matau tik galvas, korpusus dengia stori medžiai. Stengiuosi nejudėti, tačiau jos metasi į šoną... Šauti palanki pozicija - atvira vieta, tačiau kaip tik toje pusėje stovi kitas medžiotojas... Praleidžiu už linijos ir =@ =@ Chren ... :Search:
Varymas baigiasi. Renkamės prie mašinų, o ten nusprendžiam pavaryti dar mažą pelkutę pakeliui į namelį. Tačiau ir ten tuščia, nors arimas visas nupėduotas.
Susirinkus perduodu laimikį važiuojantiems į namelį, o mes 3 su keturkoju lekiam paieškot jauniklio.
Atvykus į vietą, bandom.
IMG_20191123_152422.jpg
Sabakinas gana greit aptinka stirnikės sumedžiojimo vietą, bandom nukreipti kitra linkme, sabakinas pajama sliedą, nubėga pėdsaku, tačiau pabėgęs apie 300 m. praranda susidomėjimą ir grįžta atgal. Vadinasi irgi mazinau :pardon:
Išbėgus jam ant kelio, užuodžia prabėgusių per kelią pėdsakus ir metasi tenai šniukštinėti. Pirmyn, atgal, pirmyn - atgal ir neria į krūmus... Pasigirsta keli amtelėjimai ... :shock:
Tačiau matom kaip vėl išneria ant kelio ir bėga atgal prie mašinų.
Psio ! Lekiam į lupyklą, medžioklės romantika pasibaigė, teks raitotis rankoves :pardon:

Re: Medžioklės kasdienybė

Standartinė andrysa » 2019-Lap-18 19:33

Tarp kitko, Ramai atpazysti ta su medaliu :D

Re: Medžioklės kasdienybė

Standartinė andrysa » 2019-Lap-18 19:32

Dekui :beer:

Re: Medžioklės kasdienybė

Standartinė 30-06 » 2019-Lap-18 11:18

:) Smagi varyminiu pradzia.Sveikinu Andrysa su laimikiais. :idd20:

Re: Medžioklės kasdienybė

Standartinė medziotojas » 2019-Lap-18 04:19

Na smagiai Andriuk "kartu" pamedžiojjau :beer:

Re: Medžioklės kasdienybė

Standartinė andrysa » 2019-Lap-17 17:18

Medziokle vyko lapkricio 3 diena. Iki pietu buvo nutarta medzioti viename miske, po pietu kitame tyliuoju varymu. Pirmaji miska nutarem varyti netradiciskai, apstojant ji visa aplink, o i miska leisti tik 5 medziotojus su lygiavamzdziais. Man pakliuva vieta, pro kuria tikrai bega zverys i upes pakranciu krumynus. Dar neprasidejus varymui, atbega lape, bet su kolega ja pramaziname :oops: Nepraejus nei 5 minutem isgirstu miske traskesy ir matau pamiske beganty didely serna. Per otika suprantu kad ten kuilys, tad nusprendziu jy sumedzioti =@ Sernas krenta vietoje. Veliau dar atbega stirna, bet ir ja mazinu :oops: Pasibaigus varymui skubu prie serno, ir tik priejas suprantu, kad tai tikrai ne eilinis sumedziotas sernas, o mano kolkas didziausias sumedziotas sernas. Kaip veliau paaiskejo, iltys 20 cm.
IMG_20191103_113545.jpg
Taigi, pirmame miske sumedziotas sernas, stirna ir 2 zuikiai.
Po pietu lekiam i antraji miska, ir meginam pirmaji karta daryti tyluji varyma. Viso tyliojo varymo metu man pavyksta pamatyti tik stirnina ir stirna, kuri mane pamato greiciau nei as ja. Suviu zymiai maziau nei ryte, tad rezultatu geru nesitikiu. Bet po to paaiskeja, kad sumedziotas selekcinis antrametis elnias ir 2 stirnos. Tad kaip pirmam kartui visai neblogai, lyginant su tuo kad varovai neisvare puse misko :x Per sios dienos medziokle sumedziota- elnias, sernas, 3 stirnos ir 2 zuikiai. Mane isrenka medziokles karaliumi :Yahoo!:
IMG_20191103_161730.jpg
Sekanti medziokle sestadieni. Sursirenka 21 medziotojas, 7 varovai ir suo. Pirmas varymas be suviu :shock: Antrame 1 suvis, mazintas zuikis :x Jau sis tas. 3 varyme tenka eiti i tarpine linija (sukas). Einu toliausiai, ten dar neteko stoveti. Pasirenku vieta ant perejimo is eglyno i lapuotyna, uz kurio nemazas griovys. Iki jo matomumas neblogas. Dar neprasidejus palaukeja "snaiperiai" paleidzia apie 10 =@ :shock: Pirma mintis pagrindine linija uzstodama pabaide elnius, jie metesi begti i kita miska, kur ju lauke "snaiperiai" :twisted: Suviams nurimus sonia tarp pagrindines linijos ir manes isgirstu kelis trakstelejimus. Suprantu, kad kazkas vaiksto griovyje. Pradedu save griauzti, kad reikejo eiti iki pat jo. Nu bet yra kaip yra. Sedziu ant kedutes ir save keikiu, kai visai salia griovio isnyra elnio patele ir vel dingsta i ta pacia puse. Suprantu kad ji visvien islys, tad keliu sautuva ir laukiu. Ir nepraejus nei pusei minutes, ji vel islenda. Prisitaikau ir =@ Matau kad kliuvo. Patele perbega linija, paskui ja 2 jaunikliai. Toleliau isgirstu kelis stiprius traskejimus ir viliuosi kad tai paskutiniai jos judesiai. Pasibaigus varymui skubu i suvio vieta. :Yahoo!: Kraujo kai su laistytuvu prilaistyta, Pasekes apie 100 m. randu patele gulint netoli griovo.
IMG_20191109_113549.jpg
Aciu Dievui ne griovy, nes istempti butu buve daug reikalu. Varovu pagalba, patele pakraunama i masina ir judam pietauti. Pietu metu paaiskeja, kad snaiperiai sumedziojo 1 elnio patele.
Sekantis varymas nuo snaiperiu i pries tai buvuse pagrindine linija. Kazko labai nesitikiu, nes elniai jau isbege, o sernai tam gale nelabai laikosi. Ipusejus varymui sukose nuaidi 4 =@ po to dar 3 =@ . Praejus gal 10 min. matau kaip 1 nuo manes kolega i kazka taikosi, bet nesauna. Ir taip gal pora minuciu. Po to nuaidi =@ ir kitas kolega bando taikytis, bet tuoj nuleidzia sautuva. Neilgai trukus toleliau pasigirsta dar vienas =@ ir vel matau kaip vel kolegos i kazka taikosi, tik dabar suvi paleidzia gretimas kolega, ir elnias verciasi per linija, kolega greitai persitaiso, o kitas elnias skrenda per linija, kolega - =@ Ir antras elnias krenta. Po varymo paaiskeja, kad musu linijoj sumedzioti 4 elniai, ir snaiperiai dar viena sumedziojo. Nusprendziam, kad siai dienai gana. Tad sios medziokles laimikis- 6 elnio pateles ir 1 jauniklis.
IMG_20191109_154936.jpg
IMG_20191109_155410.jpg
Vakar i medzioke susirinko 22 medziotojai, 6 varovai ir suo. Medziokle vyko nedideliuose miskeliuose, esanciuose netoli vienas nuo kito. Tad varant viena miskely, is kito zverys jau spedavo pabegti i kitus salia esancius miskus. Del to nusprendem vienu metu apstoti visus miskelius. Deja, dar bevaziuojant uzstoti, apie 40 elniu banda pasisalino i kaimynu plotus :idd01: Prasidejus varymui is visu pusiu aidejo suviai, jausmas kaip kare. Pats prasoviau 2 lapes ir stirna, bet treciai lapei nepasiseke :twisted: Reziume sumedziota 2 stirnos, 1 stirnos jauniklis ir lape. Man vel teko garbe buti medziokles karaliumi :Yahoo!:
IMG_20191116_141303.jpg

Re: Medžioklės kasdienybė

Standartinė medziotojas » 2019-Lap-17 10:27

Vakar, po ilgos pertraukos pagaliau išvykau į medžioklę.
Susirinko 14 medžioklių, 6 varinčiai.
Rinkomės ne prie medžioklės namelio, nes "vilkinis" kvartalas šalia jo, o jį ir turėjome pirmą varyti, todėl susirinkome plotų viduryje, kad nekeltume triukšmo.
9 ryto jau stovėjome linijoje, kažkas netoli treštelėjo, bet nurimo... Gal pasigirdo ?!
Po 20 min. prmas =@ po kelių sekundžių antras =@ Kelių minučių pertrauką ir vėl =@ =@ =@ =@ =@ =@ =@ =@ =@ =@ =@ ...
Šūvių jau neskaičiuoju...
Vadinasi jama šernus !
Vilkų neužtikome, tačiau šernam kudlos buvo pakedentos :twisted: 2 pajamti, dar keli apšaudyti ir nerasti :pardon: O traškėjo ten - briedžio patelka.
Ilgas laukimas kol partemps laimikį ir planuojamas kitas varymas, kuriame kažkada buvo sumedžioti pilkiai gąnę šernų bandą.
Tame varyme išvaromas tik kažkoks nususes šunėkas, kuris matyt "daro" tvarką tam rajone. Bet matomai neilgai :twisted: pilkių skanėstas be antkalio ilgai ten nesiautės.
Trečias varymukas. Šalia namelio.
IMG_20191116_122703.jpg
Ten tikėjomės bent šiokio tokio laimikio, tačiau stirnos metėsi atgal per varovus ir briedė išsprūdo per flangą. Kažkas traškėjo man flange, tačiau ...
Pėtūs ....
Kylam pasisotnę į plotų vidurį, gal ten bus ...
4 varymukas. Mane, kaip invalidą, palieka saugoti mašinų, o vyrai apstoja.
Varovai pradeda ir neužilgo pasigirsta pirmas =@ ... Paskui kitas, dar vienas ... Negi vėl kriuksius aptikome :shock: :shock: Kaimynas drioksteli iš "haubicos" , vos neapkurtau. Atsisukęs matau kaip stirna neša mėsas tolyn...
Nepataikė...
Ir čia išgirstu slėnio apačioje traškesį ... Sekundės... ir matau atšuoliuojančias 2 stirnikes. Kol bėgo per krūmynus, gerai mačiau ir jau sakiau kai išbėgs įlaukymę, - jamsiu... Aga... kai išbėgo į laukymę, pamačiau aukštuose badyliuose tik ausis ir nugaras :pardon: Iš mandagumo paleidau šūvį, bet ir tas buvo kulka, matyt ilga pertrauka medžioklėse neigimai veikia - ne tą gaiduką nuspaudžiau... :pardon:
Šiame varymuke stirneles gerokai pagasdinome :twisted:
Mežioklė po šito varymo man jau baigta, reik vykt anksčiau namą, o vyriokai planuoja dar vieną varymuką.

Re: Medžioklės kasdienybė

Standartinė hunter330 » 2019-Lap-16 15:30

Šiandien medžiojom miškeliuose, tai sumedžiota 7 stirnelės ir man pasisekė kiškelį nabagėlį sumedžiot . :) [attachment=0]IMG_20191116_123125_BURST003.jpg[/attachment]
Prikabinti failai
IMG_20191116_123125_BURST003.jpg

Re: Medžioklės kasdienybė

Standartinė šatas » 2019-Rgs-15 08:56

Kodėl gi ne,vieta tinkama ir graži

Re: Medžioklės kasdienybė

Standartinė hunter330 » 2019-Rgs-14 17:50

Atsisėdau pamedituot, mažum kas išlys... [attachment=0]IMG_20190914_174651.jpg[/attachment]
Prikabinti failai
IMG_20190914_174651.jpg

Re: Medžioklės kasdienybė

Standartinė andrysa » 2019-Sau-05 23:07

Siandien i medziokle susirinko 16 medziotoju, 8 varovai ir 2 sunys, Padare, 6 varymus, ju metu sumedziojom 2 sernus ir lape. Man pasizymeti neteko, bet zveriu prisiziurejau i valias :Yahoo!:
IMG_20190105_151704.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=aLL2mr1ca3o
https://www.youtube.com/watch?v=Qs4H9juSXZg

Re: Medžioklės kasdienybė

Standartinė medziotojas » 2018-Gru-16 15:01

Vakar į medžioklę susirinko NET 11 medžiotojų !

Kažkaip išteko garbė suvadovauti medžioklei :roll: Pasitarėm tarpusavyje ir nusprendėm kad reiktų pabandyt pajamt vilkus, nes miškas verkia kruvinom ašarom :cry: :evil: Žvėrių beveik - 0 !

Jamam pirmą vilkinį kvartalą, kur kartais tenka po pilkį sumedžioti. Deja :pardon: vilkai išėjo šonu per užšalusį melioracijos griovį :Search: Pritrūko flangui medžiotojų. Varyme buvo 1 stirninas, kuris medžiotojui pozavo kelias min. 15 m. atstumu.

Bandom daryti varymuką tarp kaimų, gal ten pasiseks :twisted: Užvažiavau paskutinis, palikau mašinką ir einu link upelio flanguoti. Joparasate ir čia vilkų paryčiais prabėgta, nes pėdos vos vos lengvai apsnigtos :(
Photo0062.jpg
Pagal pėdsakus, tai matyt, kad bus kaimiečių, vilkė motkelė su jaunikliu, matyta.

Sėdu ant kėdutės, dar net šaunyko neužtaisau, kai matau kairiu akies krašteliu kažką judant arimuose... Jopapa... Rudoji iš nugaros į varymą atbėgo :twisted: Zvaniju varovams - pradėkite ! Užtaisau karamultuką ir sėdėdamas :idd08: galvoju apie pilkius ...
Pyst ! Vėl per arimus matau skuodžiančią atgal lapę :shock: Pakol pasikeičiu šovinius vamzdyje, rudoji spėja gerokai nubėgti... =@ =@ Chren... Mima :pardon: Varyme buvo 2 rudosios ir kelios stirnos, bet tos prabėgos per neužstotas vietas :twisted:

Pėtūs ! Perkandam sutoję tiesiog ant kelio, pageriam šiltos - kas gerbatkos, kas kavkės ir nusprendžiam pajamti šalia esantį lauką su pavieniais krūmeliais, gal čia pasiseks kokią stirnikę pajamti. Plotas didelis, tai nuspresta leisti tik 2 varovus ir šunis.
Sustatau medžiotojus į galimas prabėgimo vietas, tačiau kai kurie skeptiškai į tai reguoja - tipo kasčia bėgs :crazy: O pasirodo, kai kai baigėsi varymas, sustačiau teisingai :twisted:

Įpusėjus varymui matau atbėgančią stirną, leidžiu "Polevo" kulkelę, bet iki jos tolokai, kulka nedalekia - toloka :pardon:
Photo0065.jpg

Zvaniju varovam - jus dar varote ? Sako tai jūs sutojote kitaip nei mes varome ! Sakau eikite link mūsų, mes laukiame. Akurat, pasirodo dar stirnų kuopelė, kaip sakė karabinieriai tarp jų ir vienas ožiokas, puikiai matėsi per optiką kūšiukas. Šį kart nesirįžtu šauti ir leidžiu bėgti į flangą. Ten pasigirsta keletas šūvių. Zvanija flanginis - sako pora stirnikių turiu :Yahoo!: O prieš tai buvo nedavolnas, kad ale chrenovoj vietoje pastačiau :twisted:
Photo0067.jpg
Krauname laimikį ir judam link lupyklos, opakeliui bandom daryti dar paguodosvarymuką. Tačiau pasirodo ten visu pajėgumu pjauna mišką ir žvėriukų tam kvartale nerasta :pardon:

Pagerbimas, lupimas ir lupyklos tvarkymas, visi pasiskirstom darbais.

Tai tiek...

Re: Medžioklės kasdienybė

Standartinė medziotojas » 2018-Gru-10 11:06

Šeštadienį oras buvo bjaurus, tai nusprendėme medžioti sekmą dieną.

Susirinko net 12 medžioklių, bet už tai buvo ir 4 varinčiai.

Bandėm daryti kraštinį plotų kvartalą, nes ten daugiausia vilkai laikosi. Važiuojant per mišką jokių takų žvėrelių, išskyrus vienišos strnikės ir vieno elnioko pėdų, nematėm, o tame kampe būdavo šernų "autostrados", briedžių kiekvienam kvartale (ne veltui klubo vėliavoje briedžio siluetas), stirnų pulkai... :( Dabar abejose kvartaluose radom po 1 stirną ir gausias vilkų "autostradas". Pėdsakai švieži, naktiniai. Tačiau pilkių pagaut neišėjo :pardon:
Vyrai pėdsakus užfiksavo ir matyt siūs į apskaitos centrą. O tuo labiau, kad miškus jau beveik savaitę šukuoja milicija ir kareiviai - išėjo žmogus miškan ir atia :P Nei šunes, nei šukavimas nepadėjo... Kol kas :pardon:

Nutariam važiuoti link "betonkės", kur penktadienio vakare nelaimėlis šerną, nežinia iš kur tam kampe atsiradusį, sau ant kapoto užsivertė. Reik patikrintį tą kampą, geriau jau sumedžiot šernecus, negu jie ant mašynų mėtysis. Darom varymą vienoj betonkės pusėj - kelios stirnos buvo, bet ... Rudoji skūrą padžiovė !

Darom kitą jau paskutinį varymą jau už betonkės. Einu į flangą, matau dideles vilko pėdas, apsidairau atidžiau, ogi pasirodo paskui elnią sekta. Stoviu giliam flange. Dar varymui neprasidėjus varovai užeidami pakelia 3 ar 4 stirnas - sunkiai matosi per šabakštynus, jos sėkmingai nutipena link medžiotojų. Pasigirsta šūviai... Matyt stirnas jama... Tačiau pasirodo buvo lapė ir stirnos, kurios sėkmingai išnešė kudašių,

Vien žodžiu tokių medžioklių seniai pas mus be buvo - 1 rudoji sumedžiota :(