Varyminio sezono atidarymas

Atsakymo rašymas


Šis klausimas skirtas apsisaugoti nuo automatizuotų formas užpildančių internetinių šiukšlių robotų.
Šypsenėlės
:) :( :D :lol: :ROFL: :cool: :Yahoo!: :x :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :o :shock: :crazy: %) :P :Rose: :Search: =@ :Bravo: :good: :bad: :sorry: :pardon: :beer: :no: :friends: O:-)
Rodyti daugiau šypsenėlių

BBKodas yra ĮJUNGTAS
[img] yra ĮJUNGTAS
[flash] yra IŠJUNGTAS
[url] yra ĮJUNGTAS
Šypsenėlės yra ĮJUNGTOS

Temos peržiūra
   

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: Varyminio sezono atidarymas

Re: Varyminio sezono atidarymas

medziotojas » 2018-Lap-05 11:40

Į varyminio sezono atidarymą susirinko 17 medžioklių. Rytinė rikiuotė, gimtadienininkų pagerbimas atminimo dovanėlėm, tylos minute pagerbėm išėjusius į amžinuosius medžioklės plotus, saugumo instruktažas ir pirmyn !
Pirmą varymą darėm dėl vilkų, nes kampiniame kvartale jų pastoviai būdavo. Jau įpusėjus varymui, varovai kažką klykavo, matyt pamatė kažką (buvo briedis), na kai liko iki pabaigos visai nedaug, pas mane atėjo stirna. Tačiau suabejojęs, kad nebūtų tai ragus numetęs strininas, šūvio neleidau. Varymas jau visai pabaigoje, kaip išgirstu šlamesį ir pamatau dar 2 stirnas... Ėeee... Kažko biski per didelės ir suprantu kad pas mane 2 elnės atėjo. O vamzdžiuose šratai, nes pilkių laukiu :pardon:
Elnės ausim pakarpo, pasuka link laukų pusės ir jau galvoju kad gausis šnipštas :( Kai jos nusisuka ir neskubėdamos atsuka užpakalius, persilaužiu karamultuką, karštligiškai susigraibau kišeniuje kulkelę ir keičiu apatiniame vazdyje užtaisą. Matau kad elnės iššoka į keliuką, o aš jau kaip ir laikau jas ant taikiklio... =@
Pirma elnė daro žvakę, ir abi šoka in mišką. Na jei jau pirmoji pašoko, tai vadinasi užtaikiau kažkur... Pagal požymius tai turėjo kliūti kažkur įvidurių sritį.
Susirenkame ir sprendžiam ką daryti. Nutariam apsupti ir pabandyti pavaryti, o su šuniuku jų pėdom paleidom medžiotoją. Dar neprasidėjus varymui, suskambina pėdsekys, sako gulėjo tavo elnė, bet pakilo ir neskubėdama nurisnojo link medžiotojų linijos. Žodžiu lakstė ji po kvartalą pirmyn atgal, kol pagaliau jau besibaigiant varymui pasigirdo dar vienas =@ Vadinasi vis dėl to surado.
Pasirodo elnė atgulė į griovį ir ale pasislėpė, tik galva kyšo ir stebi kas kur juda. Va čia ją ir pasiekė antras šūvis.
elne3.jpg
Ką gi, susitvarkom su laimikiu ir važiuojam į kitą plotų kampą. Darom ten varymą, tačiau tuščia :pardon: Nusprendžiam važiuoti už plento, bet davažiavę sekantį kvartalą, pamatom laukuose šernų "darbo" pėdsakus. Išlipes caras apžiūri ir pamatom pagal pėdsakus, kad šernus gano 2 vilkai.
Photo0035.jpg
Photo0037.jpg
Apsisprendžiam niekur toliau nevažiuoti, o "prakrėsti" ir šiuos krūmus. Mus kelis sunkiai vaikštančius siunčia kaip ir į flangą. Užeinant medžiotojai visai krūmų pakraštį pakelia 2 stirnas, tačios tos metasi link laukų pusės. Varymas tuščias, matys neseniai šernus išginė vilkai.
Medžioklė baigta ! Padaryti 4 varymai, 2 šūviai ir kažkaip patapau medžioklės karaliumi :)
elne2.jpg

Re: Varyminio sezono atidarymas

Tomazinas » 2018-Spa-28 11:55

Numatyta lapkricio 10 diena.

Re: Varyminio sezono atidarymas

hunter330 » 2018-Spa-21 12:39

Vakar gaudėm briedus ir pilkius, bet nei tų, nei tų nepagavom, nors pėdų pilna...

Re: Varyminio sezono atidarymas

medziotojas » 2018-Spa-21 09:00

Jei jau atsidarėte, tai papasakokit nors kaip sekėsi :twisted:

Re: Varyminio sezono atidarymas

medziotojas » 2018-Spa-10 22:51

Kadu kolegos planuojate pradėti varymines medžiokles ?

Re: Varyminio sezono atidarymas

medziotojas » 2018-Spa-10 10:34

Na kū, kitoj nedėlioj bandysim berods daryti varyminių atidarymą :Yahoo!: Šernų beveik nėra, už tai vilkų sočiai :twisted:

Re: Varyminio sezono atidarymas

šatas » 2017-Spa-31 20:58

vandens visur pilna

Re: Varyminio sezono atidarymas

30-06 » 2017-Spa-31 18:32

Ziuriu,kad miskas visai paskendes.Turbut smagu buvo varovams maudytis :pardon:

Re: Varyminio sezono atidarymas

medziotojas » 2017-Spa-31 09:56

DSC01677.jpg
DSC01678.jpg
DSC01683.jpg
DSC01686.jpg
DSC01689.jpg
DSC01704.jpg
DSC01730.jpg
DSC01734.jpg
DSC01749.jpg

Re: Varyminio sezono atidarymas

medziotojas » 2017-Spa-31 06:25

Atai ko nededi :twisted:

Re: Varyminio sezono atidarymas

šatas » 2017-Spa-30 16:44

:Search: nėr foto :( :(

Re: Varyminio sezono atidarymas

medziotojas » 2017-Spa-29 12:18

Vakar į medžioklę susirinko berods 22 medžiokliai - iš jų beveik 10 svečių :)

Buva 4 varymai. Pirmas, kol nelijo, pats geriausias - beveik visi gavo pramankštinti savo strielbas :twisted: Net aš iš :roll: mandagumo paleidau "bitę" įkandin nubėgančių šernų. Jei visi būtų pataikę, tai ir medžioklė būtų pasibaigusi :pardon:

Reziume - elniokas mazintas, šernai pakruvinti, 2 atgulė su lape, o kiti sėkmingai išnešė sveikas kudlas :pardon:

Adminas žadėjo foto pirmadienį atsiūsti :wink:

Re: Varyminio sezono atidarymas

medziotojas » 2017-Spa-22 07:00

Vakar vakare sutikau znajomą grįžtantį iš medžioklės, tai žmogelis patenkintas iki ausų - sako tikruose svečiuose pabuvau :good: simboliniai varymukai, o paskum sezono atidarymo šventė - šurpą, šašlas, ir visokios gėrybės ant stalo. Sako, pirmą rozą, tokioje medžioklėje buvau :Yahoo!:

Re: Varyminio sezono atidarymas

andrysa » 2017-Spa-21 20:55

Siandien atidarem varyminiu sezona ir mes. Padarem 3 varymus. Ju metu nuaidejo 2 suviai i lapina kuris isnese sveika kaily. Gryztant uzmatem zasu burely tai teko viena sumedzioti ir tapti medziokles karaliumi :cool: Zveriu varovai mate daug, bet visi gryzo pro varovus atgal.

Re: Varyminio sezono atidarymas

medziotojas » 2017-Spa-21 16:06

Na pasigirkite kaip kam sekėsi :twisted: Žiūriu fakjuboke prikėlė sumedžiotų žvėrių foto, o kiti baisiai piktinasi ir nervuojasi :ROFL:

Į viršų