ĮVAIRIOS INTERNETO NUORODOS

Atsakymo rašymas


Šis klausimas skirtas apsisaugoti nuo automatizuotų formas užpildančių internetinių šiukšlių robotų.
Šypsenėlės
:) :( :D :lol: :ROFL: :cool: :Yahoo!: :x :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :o :shock: :crazy: %) :P :Rose: :Search: =@ :Bravo: :good: :bad: :sorry: :pardon: :beer: :no: :friends: O:-)
Rodyti daugiau šypsenėlių

BBKodas yra ĮJUNGTAS
[img] yra ĮJUNGTAS
[flash] yra IŠJUNGTAS
[url] yra ĮJUNGTAS
Šypsenėlės yra ĮJUNGTOS

Temos peržiūra
   

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: ĮVAIRIOS INTERNETO NUORODOS

Re: ĮVAIRIOS INTERNETO NUORODOS

Lemūras » 2017-Lap-28 17:20

:)

Kas dėl kompo išvalymo, tai jei pagal intstrukciją sunkoka, galima išsivalyt su CCleaner - išvalo Windows šiukšles, progamų šiukšles ir registro klaidas. Nemokamoj versijoj šiek tiek ribotai, bet geras dalykas tas CCleaner, galima ir pačias programas išsitrint, dublikatus susirast ir ištrint ir pan. Yra disko valytojas ir disko analizatorius, reikia tiktai netingėt pasinagrinėt viską, kaip ir kas. Aš naudoju jį, sykį į mėnesį išsivalau

Čia atsisiuntimo nuoroda https://www.piriform.com/ccleaner/download

Trumpa instrukcija :)

Paveikslėlis

Re: ĮVAIRIOS INTERNETO NUORODOS

medziotojas » 2017-Lap-25 06:16

Kažkaip man kaip silpnam kompiuterastui sunku susigaudyti kas ir kaip :pardon:

Re: ĮVAIRIOS INTERNETO NUORODOS

Lemūras » 2017-Lap-24 22:10

http://www.dimexpro.eu - IT sprendimai Jūsų namams ir verslui. Patarimai - kompiuterio problemos, kompiuterio valymas, Windows 10, 8 ir 7 įdiegimas ir atstatymas. Nemokamos bei naudingos programos

Neblogas toks visai puslapis, daug naudingos info, kaip išsispręsti pačiam kai kurias PC problemas, kokius driverius susidiegti, kaip išsivalyti kompą nuo nereikalingų failų, programų ir šiukšlių visokių (pats dariausi pagal instrukciją, rado nemažai registre prilindusių, likusių visokių nereikalingų ir programų, ir liekanų visokių). Windows 10, 8 ir 7 įdiegimas ir atstatymas, antivirusinių programų sarašas yra, driverių sarašas, nemokamų visokių naudingų programų pateikia, pateikia ir iš kur atsisiusti galima daug ką, su paaiškinimais kaip ir ką daryti

Re: ĮVAIRIOS INTERNETO NUORODOS

Lemūras » 2017-Spa-25 09:16

PDF dokumentų tvarkymas - konvertavimas word, exel, jpg į pdf, pdf į word, exel, jpg. PDF redagavimas, parašai, kompresinimas pdf, pdf dokumentų redagavimas ir daug kitų gerų galimybių
https://smallpdf.com/

Re: ĮVAIRIOS INTERNETO NUORODOS

Lemūras » 2017-Rgs-23 19:40

Elektroninės valiutos, tokios kaip „Bitcoin“ ar „Ethereum“, pasaulyje sukėlė tikrą aukso karštligę – tik šį kartą auksas kasamas ne fiziškai šachtose, o naudojant kompiuterinę techniką, kuri elektrą ir skaičiavimo galią verčia virtualių valiutų vienetais. Pasaulyje ir Lietuvoje pasigirsta skambių istorijų apie naujus milijonierius, todėl 15min ryžosi eksperimentui – pabandyti iš to uždirbti: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/f ... 662-851826

Re: ĮVAIRIOS INTERNETO NUORODOS

Lemūras » 2017-Rgs-19 10:27

Importuoti maisto produktai Lietuvoje – prastesnės kokybės nei Vakaruose

Tai, kas iki šiol kalbėta puse lūpų, tapo faktu – tie patys maisto produktai Lietuvoje ir Vokietijoje skiriasi sudėtimi, skoniu, spalva ir konsistencija. Tai įrodantį tyrimą antradienį pristatė Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT). „Tai, kad Vokietijoje ta pati kava kvapesnė, o šokoladas skanesnis, buvo tik gandai. O dabar tai įrodėme“, – pareiškė žemės ūkio ministras Bronius Markauskas spaudos konferencijoje.

Tyrimą atlikusio VMVT atstovės Loretos Mačytės, jau ne pirmą mėnesį stebima situacija su maisto produktų skirtumu Lietuvoje ir Vokietijoje. Pradžioje bandyta lyginti produktų ženklinimą internete, tačiau to nepakako. Todėl tyrimas buvo padarytas jau su realiais produktais, įsigyjant juos Berlyne ir Vilniuje. Lietuviškuose analoguose pasirodė esą daugiau dažiklių, sakė ji.

„Formaliai teisiškai – visi šie produktai atitinka jiems keliamus sudėties ir ženklinimo reikalavimus. Tačiau tai, kad beveik 70 proc. analizuotų produktų buvo nustatyti skirtumai, rodo, kad šis klausimas privalo būti ir toliau nagrinėjamas, o tyrimai plečiami“, – sako Darius Remeika, VMVT direktorius.

https://www.15min.lt/verslas/naujiena/b ... 663-855068

Re: ĮVAIRIOS INTERNETO NUORODOS

Lemūras » 2017-Rgp-02 19:53

20 klausimų ir atsakymų apie Holokaustą

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/20 ... usta/69274

Re: ĮVAIRIOS INTERNETO NUORODOS

Lemūras » 2017-Lie-26 15:12

„Kaspersky Lab“ pristatė nemokamą antivirusinės programos versiją, kurią tikisi iki metų platinti visame pasaulyje, rašo „Deutsche Welle“

Nemokama antivirusinė programą „Kaspersky Free“ nuo liepos 25-osios jau platinama JAV, Kanadoje ir kai kuriose Azijos ir Ramiojo vandenyno regiono valstybėse. Nuo rugsėjo ji bus siūloma Turkijoje, Indijoje, Honkonge, Artimųjų Rytų, Afrikos ir Lotynų Amerikos šalyse, o nuo spalio – Europos valstybėse, Japonijoje ir Pietų Korėjoje. Iki metų pabaigos planuojame aprėpti visą pasaulį, savo tinklaraštyje paskelbė „Kaspersky Lab“ vadovas Jevgenijus Kasperskis.

„Pasiūlydami nemokamą antivirusinę programą nepretenduojame į kažkurią tai rinkos dalį. Mūsų tikslas – interneto saugumo stiprinimas ir technologijų plėtra“, – pabrėžė J.Kasperskis. Jo žodžiais, nemokama programa nekonkuruos su komercinėmis antivirusinėmis programomis, kurių galimybės – gerokai platesnės. Nemokamos programos funkcijos bus „tik pačios svarbiausios: bylų, elektroninio pašto ir tinklapių apsauga bei karantinas, automatinis atsinaujinimas“, ir ji užtikrins „būtiniausią apsaugą nuo kibernetinių nusikaltėlių“.

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/p ... -57-831438

Re: ĮVAIRIOS INTERNETO NUORODOS

Lemūras » 2017-Lie-25 12:03

Repelentas nuo šernų ,,Šerno baimė"

„Šerno baimė“ – tai priemonė, galinti apsaugoti pasėlius ir kitas kultūras
net iki 85% nuo laukinių gyvūnų daromos žalos. Tai paniką šernams
sukeliantis vilko kvapas, kuris veikia šernus instinktyviai

Daugiau nei 6 km. perimetrui („tvorai“) reikia 1 litro (1.5 ml. kas 10
metrų).

https://skelbimaialio.lt/repelentas-nuo ... rno-baime/

Re: ĮVAIRIOS INTERNETO NUORODOS

Lemūras » 2017-Lie-22 12:13

Skaudžios pamokos valdžiai: kaip dėl asmeninių ambicijų nesusimauti ir neprarasti valstybės?

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/medijos- ... d=73772450

Re: ĮVAIRIOS INTERNETO NUORODOS

Tomazinas » 2017-Lie-04 21:57

Re: ĮVAIRIOS INTERNETO NUORODOS

Lemūras » 2017-Bir-24 16:09

Procentų skaičiuoklė
Coliai į cm
Atstumai tarp miestų
Kalkuliatorius
Mendelejevo periodinė elementų lentelė
Farenheitas į Celsijų
Aritmetinis vidurkis
Mokslinis skaičiuotuvas
Greičio matuokliai Lietuvoje
PVM apskaičiavimas ir išskaičiavimas
Lietuvos miestų skambinimo kodai
Interneto greičio matuoklė
LT mobiliojo ryšio operatorių kodai

http://www.tavoskaiciuotuvas.lt

Re: ĮVAIRIOS INTERNETO NUORODOS

Lemūras » 2017-Geg-06 20:45

Atletas, sporte uždirbęs daugiau už Michaelą Jordaną

II a. Romos imperijoje gyveno Gajus Apulėjus Dioklas. Jis buvo puikus vadeliotojas ir, dalyvaudamas vežimų lenktynėse, susikrovė 35 863 120 sestercijų turtą, kurio ekvivalentas mūsų laikais – 15 milijardų JAV dolerių!

Antikinis superatletas gimė dabartinės Portugalijos teritorijoje 104 m. Jis pradėjo dalyvauti lenktynėse sulaukęs aštuoniolikos, o po kelerių metų atvyko į Romą. Sostinėje prasidėjo akinanti karjera, sukrovusi milžiniškus turtus, atnešusi šlovę ir pripažinimą visoje imperijoje

Visi II a. supersportininko uždirbti pinigai – per 24 metus lenktynių laimėti prizai. Gajaus Apulėjaus Dioklo nefinansavo rėmėjai, o apie šiuolaikinės rinkodaros gudrybes romėnai nieko nenutuokė. Per savo karjerą jis dalyvavo 4257 lenktynėse: 1462 baigė pirmas, daugumą likusių 1438 – antras. „Visų vadeliotojų čempionas“ ir „Circus Maximus“ žvaigždė yra bene daugiausia aprašytas antikinis atletas.

Garsiojo lenktynininko atlygis viršijo turtingiausiųjų imperijos provincijų gubernatorių gaunamas pajamas net penkis kartus. Jis galėjo savo lėšomis tiekti grūdus bet kuriam Romos miestui ištisus metus arba du mėnesius mokėti algas visiems imperatoriškosios kariuomenės eiliniams.

https://www.15min.lt/sportas/naujiena/k ... -26-790658

Re: ĮVAIRIOS INTERNETO NUORODOS

Lemūras » 2017-Bal-24 06:51

Re: ĮVAIRIOS INTERNETO NUORODOS

medziotojas » 2015-Rgp-10 14:54

2015 Rugpjūčio mėn. 7 d.

„Windows 10“ vartotojams vėliau gali tekti susimokėti

Susigundžiusiems nauja ir nemokama „Microsoft“ operacine sistema „Windows 10“ ateityje gali tekti susimokėti. Taip teigia informacinių technologijų specialistas Marius Pareščius.

Kompanija „Microsoft“, liepos 29 d. pristačiusi „Windows 10“, vartotojams, naudojantiems „Windows 7“ bei „Windows 8“, šiuo metu siūlo nemokamai atnaujinti savo operacinę sistemą.

„Metus–dvejus visą tai gausime nemokamai, o po to operacinių sistemų atnaujinimai, tų pačių „Word“, „Excel“ ir kitų „Office“ paketų metinė eksploatacija, taps mokama. Ji bus paremta prenumeratos principu“ , – LRT RADIJO laidoje „60 minučių“ sako informacinių technologijų specialistas M. Pareščius.

Anot „Microsoft“, „Windows 10“ bus paskutinė šios programos versija. Tačiau IT ekspertas aiškina, kad šiuo metu yra pereinama prie kitokio pardavimo modelio.

„Visame pasaulyje pereinama nuo dėžučių versijos, kai vartotojas nusiperka prekę tik vieną kartą, prie prenumeratos modelio. Toks modelis leis gauti pastovias ir gana dideles pajamas kiekvienais metais. Nebeliks tokio būdo, kad tiesiog įsidiegiau ir užmiršau“, – dėsto M. Pareščius.

Sąlygos – beveik pusšimtis puslapių

Ne paslaptis, kad, prieš diegiant operacinę sistemą, dauguma vartotojų neskaito programinės įrangos licencijos sąlygų. „Naujosiose atnaujinimo sąlygose yra numatyti tokie dalykai, kaip vartotojo elgsenos sekimas. Tai reiškia, kad viską, ką jūs parašysite, ką pasakysite virtualiam asistentui „Cortana“, bus kaupiama ir perduodama „Microsoft“, – teigia M. Pareščius. Norinčiajam sužinoti visas sąlygas, skaitant teks praleisti nemažai laiko, mat jos užima 45 puslapius.

„Microsoft“ teigimu, vartotojo elgsenos sekimas bus naudojamas trims dalykams: iš anksto paruošti ir taip tobulinti operacinės sistemos siūlomas paslaugas, siųsti vartotojams privačias akcijas ir pritaikyti tikslinei rinkodarai, kuri kartais reikalauja informacijos pasidalinimo su trečiąja šalimi.

Kompanija mini, kad ji skirs kiekvienam vartotojui unikalų rinkodaros ID ir nebus kaupiama tai, ką vartotojas rašys elektroniniu paštu, pavaizduos nuotraukose, darys video skambučiais, saugos dokumentuose ir pan.

Apie 1,5 mlrd. žmonių naudoja „Windows“ kiekvieną dieną.

LRT RADIJO laida „60 minučių“

Į viršų