Žaidimai.

Atsakymo rašymas


Šis klausimas skirtas apsisaugoti nuo automatizuotų formas užpildančių internetinių šiukšlių robotų.
Šypsenėlės
:) :( :D :lol: :ROFL: :cool: :Yahoo!: :x :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :o :shock: :crazy: %) :P :Rose: :Search: =@ :Bravo: :good: :bad: :sorry: :pardon: :beer: :no: :friends: O:-)
Rodyti daugiau šypsenėlių

BBKodas yra ĮJUNGTAS
[img] yra ĮJUNGTAS
[flash] yra IŠJUNGTAS
[url] yra ĮJUNGTAS
Šypsenėlės yra ĮJUNGTOS

Temos peržiūra
   

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: Žaidimai.

Re: Žaidimai.

medziotojas » 2015-Bal-12 18:57

http://www.kuku-kube.com/ iš pradžių radau šį testą fakjuboke, o dabar ir Lietrytis rašo. Puikus testas :good: šį kartą surinkau 33 taškus

Internete žaibišku greičiu populiarėja žaidimą primenanti programėlė „Kuku Kube“, leidžianti pasitikrinti, ar gerai skiriate spalvas bei atspalvius.

Įtraukiančios programėlės idėja itin paprasta – ekrane rodomi vienodos spalvos kvadratai, o vieno jų atspalvis skiriasi nuo kitų. Būtent jį ir reikia spustelėti.

Iš pradžių kvadratai būna dideli ir atspalviai aiškiai skiriasi, tačiau vėliau žaidimas tampa sudėtingesnis, o pasiekus 20 taškų tenka rimčiau susikaupti: atspalvių skirtumai tampa vis sunkiau įžvelgiami. Pasiekus aukščiausią lygį ekrane matomas 81 kvadratas.

Pasirinkus teisingą kvadratą suteikiamas vienas taškas, tačiau žaidimas trunka tik 60 sekundžių, taigi ieškoti kitokio atspalvio reikia kuo skubiau.

Programėlės kūrėjai teigia, kad 11 taškų ar mažiau yra prastas rezultatas, nuo 15 iki 20 – žemiau už vidurkį, jei pasieksite 21–30 taškų, spalvas skiriate gerai, o surinkusiųjų 31 tašką ar daugiau regėjimas yra puikus.

Re: Žaidimai.

medziotojas » 2012-Lap-06 18:02

Agresyvios antys :D Pas Gedasa gelažinės, o čia agresyvios. tačiau pasipleškinti ir pamiklinti akį ir reakciją galima

http://www.zoolabo.com/lit/antis/zaidim ... tojai.html

Žaidimai.

medziotojas » 2012-Lap-06 18:01

Čia dėkite žaidimus susijusius su medžiokle, pasišaudymu ir pan. . Kažkada buvau sudėjęs į atskirą temą, tačiau ... tema dingo :Search:

Į viršų