Pavogti Šunys

Atsakymo rašymas


Šis klausimas skirtas apsisaugoti nuo automatizuotų formas užpildančių internetinių šiukšlių robotų.
Šypsenėlės
:) :( :D :lol: :ROFL: :cool: :Yahoo!: :x :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :o :shock: :crazy: %) :P :Rose: :Search: =@ :Bravo: :good: :bad: :sorry: :pardon: :beer: :no: :friends: O:-)
Rodyti daugiau šypsenėlių

BBKodas yra ĮJUNGTAS
[img] yra ĮJUNGTAS
[flash] yra IŠJUNGTAS
[url] yra ĮJUNGTAS
Šypsenėlės yra ĮJUNGTOS

Temos peržiūra
   

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: Pavogti Šunys

Re: Pavogti Šunys

medziotojas » 2014-Rgs-11 14:25

DĖMESIO!!!!!
Šiandien (rugsėjo 10 d.), Būtingės soduose ( Šventoji), pirmoje dienos pusėje iš voljero, buvo pavogti 6 mažiukai estų skalikai, kurie dar neturi nė mėnesio amžiaus. Didelė tikimybė, kad juos siūlys pirkimui pajūryje ar žemaitijoje. Prašau pasidalinti visų draugų šiuo skelbimu ir nelikti abejingais. Kalytė eina iš proto! PASKUTINĖS NAUJIENOS! Su mumis susisiekė vyras ir pranešė, kad galbūt šiuos šunelius rado Palangos autobusų stotyje. Nes labai panašūs šuneliai buvo sudėti į maišą. Juos paėmė jauna mergina ir išvežė į Klaipėda. Kad atiduoti į globos namus. Reikalinga, bet kokia pagalba ieškant mažųjų. Atsilyginsim. Mob. 864270170.
šuniukai.jpg

Re: Pavogti Šunys

medziotojas » 2013-Gru-05 15:17

Policija prašo pagalbos ieškant pavogtų brangių šunų

http://www.delfi.lt/news/daily/crime/po ... d=63459970

Pavogti Šunys

Giesa » 2012-Lap-24 22:13

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį (23d. Lapkritis) Raseinių rajone , iš voljero pavogtos dvi Vakarų Sibiro laikos.Suaugęs patinas, ir pusės metų jauniklis.Šeimininkas bus dėkingas už bet kokią informaciją.TEL.867460803.
Suaugęs patinas
Suaugęs patinas
Ir jauniklis
Ir jauniklis

Į viršų