Atsakymo rašymas


Šis klausimas skirtas apsisaugoti nuo automatizuotų formas užpildančių internetinių šiukšlių robotų.
Šypsenėlės
:) :( :D :lol: :ROFL: :cool: :Yahoo!: :x :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :o :shock: :crazy: %) :P :Rose: :Search: =@ :Bravo: :good: :bad: :sorry: :pardon: :beer: :no: :friends: O:-)
Rodyti daugiau šypsenėlių

BBKodas yra ĮJUNGTAS
[img] yra ĮJUNGTAS
[flash] yra IŠJUNGTAS
[url] yra ĮJUNGTAS
Šypsenėlės yra ĮJUNGTOS

Temos peržiūra

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: Patarimai šuns dresavimui.

Re: Patarimai šuns dresavimui.

Standartinė medziotojas » 2014-Sau-06 17:15

Kėdainiuose pradės veikti profesionali šunų dresavimo mokykla


2014/01/03
muge.eu
Vaida Masilionytė

Džiugi naujiena visiems, turintiems ar dar tik planuojantiems įsigyti šunį – netrukus Kėdainiuose pradės veikti šunų dresavimo mokykla „Nuaras“, kurioje dirbs profesionalūs dresuotojai. Kinologas, gyvūnų globėjų asociacijos prezidentas, dresūros mokyklos „Nuaras“ įkūrėjas, kinologijos instruktorius Vytautas Gustaitis jau netrukus visus keturkojus draugus turinčius kėdainiečius pakvies į dresūros kursus.
Netrukus Kėdainiuose pradės veikti V. Gustaičio įkurta dresavimo mokykla „Nuaras“, į kurią jau dabar kviečiami visi šunų augintojai.
V.-Gustaitis.jpg
Netrukus Kėdainiuose pradės veikti V. Gustaičio įkurta dresavimo mokykla „Nuaras“, į kurią jau dabar kviečiami visi šunų augintojai.

Kaune įsikūrusioje šunų dresavimo mokykloje dirba specialistai, turintys ilgametę šunų dresavimo patirtį, kvalifikaciją patvirtinančius dokumentus, daug kartų stažavęsi užsienyje, dalyvavę įvairaus lygio varžybose. „Kėdainiuose kurti dresavimo mokyklą mus pakvietė vienas vietinis gyventojas, kuris neseniai iš „Baltijos kinologijos centro“ įsigijo belgų aviganių veislės šuniuką. Jis ir pažadėjo suburti bendraminčių grupę, kuri taip pat norės dresuoti savo šuniukus“, – atėjimo į Kėdainius aplinkybes pristatė V. Gustaitis. Pasak profesionalaus dresuotojo, užsiėmimų metu šuniukai bus mokomi bendro paklusimo, gero elgesio manierų namuose bei viešose vietose. Dėl dresavimo pratybų gali kreiptis visų šunų veislių savininkai. Atskiras dėmesys bus skirtas ir darbinių šunų veislėms. „Apsauginių veislių šuniukus mokysime apginti savo šeimininką, jo turtą – namus, automobilį ir pan. Taip pat mokysime ir dingusių, pasiklydusių žmonių paieškos“, – sakė kinologas. Šunys ne tik bus ruošiami fiziškai – jie bus ruošiami dalyvauti grožio konkursuose „Jaunasis vedlys“.

Šunis lavinti būtina

Jau 25 metus su šunimis dirbantis kinologas įsitikinęs – kiekvienas šuo privalo būti dresuojamas. „Yra du etapai: 1 – įsigyti šunį; 2 – dresuoti šunį. Jeigu nebus antrojo etapo, neturi būti ir pirmojo. Visų veislių šunis būtina lavinti, nes priešingu atveju susikalbėti su keturkoju būna labai sudėtinga“, – teigia jis. Šuniukas pradedamas dresuoti jau nuo 4 mėnesių amžiaus: šis amžius yra palankiausias dresavimui, nes gyvūnas tam yra imliausias.
„Šunų dresavimo instruktoriai visuomet gali padėti žmonėms išmokyti savo augintinius, tačiau yra būtina sąlyga vesti šunis į pratybų vietą ir dirbti su jais. Pradėti dresuoti šunį yra nevėlu ir 5 metų amžiaus, tačiau tai reikalauja žymiai daugiau pastangų iš paties šuns savininko ar vedlio“, – akcentuoja vyr. instruktorius.

Dresuoti galima bet kokių veislių šunis.

Numatoma, kad šunų treniruotės vyks reguliariai, du kartus per savaitę. Bus galimybė lankyti užsiėmimus pačiam šuns savininkui, tačiau jei žmogus neturės laiko dirbti su savo šunimi, augintinį galės paruošti ir profesionalus instruktorius.
„Užsiėmimų vieta dar yra tikslinama, tačiau visą informaciją galima gauti paskambinus telefonu +370 68644828. Išsamią informaciją galima gauti ir elektroniniais adresais: http://www.animal.lt; http://www.biatlon.lt; http://www.k-9.lt“, – nedelsti kviečia V. Gustaitis.

Re: Patarimai šuns dresavimui.

Standartinė medziotojas » 2012-Sau-18 09:14

Marius1971 rašė:"Бабушку, которая привлекала себе постоянных клиентов, подсыпая в семечки кокаин, выдали голуби, сидевшие рядом и обсуждающие экономику Финляндии..." :pardon: :friends: :beer:
:beer: :D :ROFL:

Re: Patarimai šuns dresavimui.

Standartinė Marius1971 » 2012-Sau-02 10:34

na kaip prieš 7-8 metus galvojau vėl apie šunį, tai esant patriotu norėjau lietuviško skaliko ( prieš tai buvo iš eilės 3 kutsharai), tai dabar jau a.a. geras ir labai rimtas žmogus ir patarė, kad geriau neprasidėčiau su lietuviškais skalikais :pardon: to pasekoje pas mane jau ketvirtas kurtsharas- Uoga :D
Manau ne be reikalo į diskusiją žibalo ipyliau, bet bent jau arčiau tiesos priartėsite :beer:

"Бабушку, которая привлекала себе постоянных клиентов, подсыпая в семечки кокаин, выдали голуби, сидевшие рядом и обсуждающие экономику Финляндии..." :pardon: :friends: :beer:

Re: Patarimai šuns dresavimui.

Standartinė senelis » 2012-Sau-02 06:10

Nežinau apie koki dėdę pats kalbi ,bet iki devyniasdešimtujų tikrai niekas taip nedarė o vėliau ir prasmės nebebuvo

Re: Patarimai šuns dresavimui.

Standartinė italjanec » 2012-Sau-01 20:17

senelis rašė:na kad rotveileris butų prikišes savo pimpalą tai man pasakei naujovę ,patikėk kad ir mano indėlis vedant ta veislę tikrai nėra labai jau menkas :)
:good: Gerai pasakyta :D
Akyse stovi sis parasymas apie rotveilerio trikampi snuki, bet niekaip neatgaminu kur skaiciau, ar nete ar zurnale. :oops: Jau savaite knisuosi po literatura, bet nerandu. Toks "dede kinologas" su akiniais kur medziokles zurnalo nuotraukose komisijoj per sunu parodas sedi, mano skalika labai ziurinejo, "protezus "tikrino... Su kitu tokiu kalbejosi, kad tiktu su kazkokia kale sukergt, "padazytu" biski kakavine spalva ir gautu lygiai toki pati suniuka kuris nudvese jiems seimoje ir visi verkia db %) Nesigincysiu su Tamsta, bet jei galima tiketis suns spalvos kokios nori... :o man belieka patiket tokiais parasymais :oops:

Re: Patarimai šuns dresavimui.

Standartinė senelis » 2012-Sau-01 19:43

na kad rotveileris butų prikišes savo pimpalą tai man pasakei naujovę ,patikėk kad ir mano indėlis vedant ta veislę tikrai nėra labai jau menkas :)

Re: Patarimai šuns dresavimui.

Standartinė italjanec » 2012-Sau-01 19:32

Marius1971 rašė:italjanec, kiek girdėjau tai lietuviški skalikai buvo dirbtinai "atkurti" kergiant panašias į skalikus lenciūgines dvarniagas, tai nesistebėk skirtingais tos pačios veislės šunų temperamentais... :friends: nes nėra konkretaus veislės standarto matyt :pardon:
Deja viskas yra numatyta del standartu :) Visa tiesa yra tai. kad sios veisles uztvirtinime netolimoje praeityje buvo leista rotveileriui prikist pimpala :shock: Dabar stengiamasi atsikratyt jo pozymiu, tai yra trikampio snukio formos ar rauksliu ant sprando :) Zodziu daroma atranka, kad veliau nereikalingi dalykai kuo maziau islystu.
Nesu didelis sunu specialistas, bet zinau, kad nuosavas suo seimininkui pats geriausias ir graziausias, net jei jis kandziojasi jam :D

Re: Patarimai šuns dresavimui.

Standartinė senelis » 2011-Gru-30 11:03

Na nesipykit dėl tu skalikų,jus visi teisus,buvo visko patikėkit :(

Re: Patarimai šuns dresavimui.

Standartinė jura » 2011-Gru-30 10:59

Mariuk,pasitrauk tu toliau biški nuo to vamzdžio,apsiuostai momentais %) :D i gal nėr ko varyt ant tų tavo vadinamų ,,šunvaisu,,žmonės turėjo idėja,daug entuziazmo,dirbo,kažko siekė :good: kaip ir nematau kito kelio,kaip reikėjo atkurt veislę,apart rankiojant kaimuose nuo lencūgo :pardon: nu nebent pas tavi gal iš VAMZDŽIO kokį elitinį egzempliorių išsitraukt :pardon: :beer:

Re: Patarimai šuns dresavimui.

Standartinė jura » 2011-Gru-30 10:47

[quote=''Medeinis'']Na, kolega, nereikia čia skelbti "viena boba sakė" lygio nuomonių. Kad lietuvių skalikų skaičius šalyje vienu metu buvo drastiškai mažas - tiesa, bet dabar jų daug daugiau ir veislė tikrai atsigauna. O atsigauna tikrai ne dėl to, kad buvo kergiami su dvarniaškom. Nu juokinga man vistiek :lol:[/quote]

aišku tuoj užsivesi su išvedžiojimais,bet patarimas tau,nekomentuok taip užtikrintai to ,ko visai nežinai :) taip,lietuvių skalikai buvo atkurti iš lencuginių dvarneškų kažkiek atitinkančių standartą :cool: suvesdavo į ringą visus apylinkės lenciuginius ,atrūšiuodavo visiškai nepanašius ,o kitiem/atitinkantiems spalvą,sudėjimą,ūgį/išrašydavo kilmės liudijimus/kuriuose nebuvo jokių tėvų ar senelių :( /ir naudojo veisimui :pardon:

Re: Patarimai šuns dresavimui.

Standartinė Marius1971 » 2011-Gru-30 10:37

fukas rašė:Mariuk tavęs paklausius man kartais kyla klausimas, kad ne prie dujų vamzdžių dirbi, bet prie kokio itin slapto, bet netgis labai itin informatyvaus ryšio kanalo :D gal Wikileaks įkūrėjas kokis tavo giminaitis?
antraeilėse fntt ir stt :pardon:
šiaip tai tegul padeda nuorodą apie tarptautinį LIETUVIŠKO SKALIKO standartą...
jei randa loxu, kurie moka, tai ir gyvena... iš loxu :good:

Re: Patarimai šuns dresavimui.

Standartinė fukas » 2011-Gru-30 10:26

Mariuk tavęs paklausius man kartais kyla klausimas, kad ne prie dujų vamzdžių dirbi, bet prie kokio itin slapto, bet netgis labai itin informatyvaus ryšio kanalo :D gal Wikileaks įkūrėjas kokis tavo giminaitis?

Re: Patarimai šuns dresavimui.

Standartinė Marius1971 » 2011-Gru-30 10:24

Medeinis rašė:
Marius1971 rašė:italjanec, kiek girdėjau tai lietuviški skalikai buvo dirbtinai "atkurti" kergiant panašias į skalikus lenciūgines dvarniagas, tai nesistebėk skirtingais tos pačios veislės šunų temperamentais... :friends: nes nėra konkretaus veislės standarto matyt :pardon:
Na, kolega, nereikia čia skelbti "viena boba sakė" lygio nuomonių. Kad lietuvių skalikų skaičius šalyje vienu metu buvo drastiškai mažas - tiesa, bet dabar jų daug daugiau ir veislė tikrai atsigauna. O atsigauna tikrai ne dėl to, kad buvo kergiami su dvarniaškom. Nu juokinga man vistiek :lol:
:twisted: tai kokio b.bio po žemaitijos kaimus važinėjo didieji "šunveisiai" ir nuo lenciūgo panašesnius į skalikus šunis rinko???
P.S. žinau daugiau, bet nevoliosiu šunivaisos "asų" į mėšlą..., nepyk Medeini, bet su tavo kolegom šnapsą geriu, o tie daug kalba... :pardon:

Re: Patarimai šuns dresavimui.

Standartinė Medeinis » 2011-Gru-30 09:56

Marius1971 rašė:italjanec, kiek girdėjau tai lietuviški skalikai buvo dirbtinai "atkurti" kergiant panašias į skalikus lenciūgines dvarniagas, tai nesistebėk skirtingais tos pačios veislės šunų temperamentais... :friends: nes nėra konkretaus veislės standarto matyt :pardon:
Na, kolega, nereikia čia skelbti "viena boba sakė" lygio nuomonių. Kad lietuvių skalikų skaičius šalyje vienu metu buvo drastiškai mažas - tiesa, bet dabar jų daug daugiau ir veislė tikrai atsigauna. O atsigauna tikrai ne dėl to, kad buvo kergiami su dvarniaškom. Nu juokinga man vistiek :lol:

Re: Patarimai šuns dresavimui.

Standartinė Marius1971 » 2011-Gru-30 09:42

italjanec, kiek girdėjau tai lietuviški skalikai buvo dirbtinai "atkurti" kergiant panašias į skalikus lenciūgines dvarniagas, tai nesistebėk skirtingais tos pačios veislės šunų temperamentais... :friends: nes nėra konkretaus veislės standarto matyt :pardon: