Atsakymo rašymas


Šis klausimas skirtas apsisaugoti nuo automatizuotų formas užpildančių internetinių šiukšlių robotų.
Šypsenėlės
:) :( :D :lol: :ROFL: :cool: :Yahoo!: :x :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :o :shock: :crazy: %) :P :Rose: :Search: =@ :Bravo: :good: :bad: :sorry: :pardon: :beer: :no: :friends: O:-)
Rodyti daugiau šypsenėlių

BBKodas yra ĮJUNGTAS
[img] yra ĮJUNGTAS
[flash] yra IŠJUNGTAS
[url] yra ĮJUNGTAS
Šypsenėlės yra ĮJUNGTOS

Temos peržiūra

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: Įvairios diskusijos

Re: Įvairios diskusijos

Standartinė GRIZLEY » 2015-Sau-17 08:55

Re: Įvairios diskusijos

Standartinė medziotojas » 2014-Bir-02 13:06

Šuns šeimininkas privalės atlyginti augintinio padarytą žalą

Trakų apylinkės teismas išnagrinėjo ir priėmė sprendimą byloje, kurioje buvo padaryta žala gyvūnijai, kuomet laikos veislės šuo, vedžiojamas be antsnukio ir palaidas, mirtinai sužalojo stirniuką. Byloje teismas patvirtino, jog atsakovas Luknos ežero rytiniame krante, Trakuose, be antsnukio vedžiojo laikos veislės šunį, tuo pažeisdamas Gyvūnų laikymo Trakų rajono savivaldybės teritorijoje taisyklių 52 punktą. Minėtų taisyklių nuostata įtvirtina, jog viešosiose vedžiojimo vietose gyvūnu besirūpinantys asmenys šunis turi vedžioti su pavadėliu ir antsnukiu (išskyrus mažus dekoratyvinių veislių šunis arba kai tam tikrų veislių šunims antsnukiai nepritaikyti ar jų negamina). Šunys neturi kelti grėsmės praeiviams. Prie pašalinių žmonių, pavadėlis turi būti sutrumpintas iki 1 m. Gyvūnu besirūpinantys asmenys, vedžiodami, vesdami gyvūnus, privalo turėti reikiamas priemones (maišelius, semtuvus ar kitas priemones) ir jiems priteršus, taip pat priteršus daugiabučio namo koridorių, kitas bendrojo naudojimo vietas, transporto priemones, nedelsiant privalo surinkti ar išvalyti ekskrementus.
Šuns šeimininkas teisme painiojosi savo parodymuose ir negalėjo tiksliai nurodyti, ar augintinis buvo be pavadėlio, ar nuo jo atitrūko. Vis tik neginčijamai konstatuota, jog pamatęs stirnas, šuo staiga puolė bėgti prie jų, o šuns šeimininkas nesugebėjo jo sulaikyti. Bėgdamas paskui stirnas, šuo vieną iš jų nuvijo prie vielinės tvoros, kol ši į ją įsipainiojo. Įvykio aplinkybes matė ir tai teisme paliudijo B.K., kuris ir buvo minėtos tvoros bei sklypo savininkas. Liudininkas teigė matęs, kad prie įkliuvusio stirniuko iš kitos tvoros pusės pribėgo šuo ir ėmė jį kandžioti, o vėliau tas pats šuo puolė bandžiusį jį nubaidyti B.K. Tai pamatęs šuns šeimininkas kartu su savo augintiniu skubiai pasišalino iš įvykio vietos. Nedelsiant buvo iškviesti Vilniaus RAAD Trakų rajono agentūros pareigūnai. Nors ir buvo greitai sureaguota įgautą pranešimą, tačiau stirniukoišgelbėti nepavyko.
Už savo augintinio veiksmais padarytą žalą gamtai, šuns šeimininkas turės atlyginti 5000 Lt dydžio žalą gamtai. Trakų rajono apylinkės teismo sprendimas gali būti skundžiamas apeliacine tvarka.
Laimei, žmonės per minėtą įvykį nenukentėjo, tačiau tikimės, jog iš pastarosios bylos pasimokys visų šunų šeimininkai ir savo keturkojus vedžios tik tam skirtose vietose pagal kiekvienoje savivaldybėje patvirtintas gyvūnų laikymo taisykles, nes, priešingu atveju, teks plačiai atverti piniginę ir atsakyti už savo augintinio veiksmus.

Vilniaus RAAD info.

Re: Įvairios diskusijos

Standartinė 30-06 » 2014-Geg-19 17:35

Jau ne vienam uzkliuvo sitas skelbimas.Delfis rase,kad kazkokio labradoru veislyno savininke bizni sumaste :twisted:

Re: Įvairios diskusijos

Standartinė Zaibas » 2014-Geg-19 08:41

30-06 rašė::bad: ........b.....iat.....atvaziaves morda isdauzyciau tokiems verslinykams :evil: .Uz ta sumauta lita, teva, motina parduotu :bad: .
jeigu čia "verslininkai" tai tau pritariu 100 proc., bet man atrodo, kad ir gyvūnų globos organizacijos tai daro, kad gali ateit pavedžiot, gali namo pasiimt. na kai kuriems miestiečiams tikrai manau neblogai būtų, prieš įsigyjant šuniuką, kokį mėnesį pavaikščiot į gyvūnų globos namus, kiekvieną rytą kiekvieną vakarą, nepriklausomai nuo oro ar savaitgalio, reikia išvest šuniuką pasivaikščioti, reikia jį nuvežt pas veterinarą. Gal tada kaikam praeitų noras.

Re: Įvairios diskusijos

Standartinė 30-06 » 2014-Geg-16 22:14

:bad: ........b.....iat.....atvaziaves morda isdauzyciau tokiems verslinykams :evil: .Uz ta sumauta lita, teva, motina parduotu :bad: .

Re: Įvairios diskusijos

Standartinė medziotojas » 2014-Geg-16 15:55

:crazy: %)

Naujiena Išnuomojame puikią auksaspalvę


Jūsų vaikas be galo nori šuniuko, tačiau niekas nežino, kiek šis noras truks. Įsigijus brangų kilmingą augintinį, prisiimate įsipareigojimus jį prižiūrėti maždaug 10 metų. O jeigu jis taps nebereikalingas jūsų greit augančiai atžalai? Jeigu nusibos jį vedžioti, pastebėsite, kad kuris nors šeimos narys alergiškas gyvūnams. Įsitikinkite, kad taip nebus.
Siūlome, prieš įsigyjant mažą išsvajotą augintinį, pabandyti atsivešti į šeimą puikaus charakterio, stabilios psichikos jau suaugusią Auksaspalvę retriverę. Kalytė sterilizuota, skiepyta, sveika, nekanda, labai lengvai pripranta prie naujų žmonių ir namų. Gali gyventi lauke arba namuose. Tegu pagyvena pas jus savaitę, dvi , mėnesį, kol įsitikinsite, kad tokio šuniuko jums tikrai reikia.
Gal šuniukas pralinksmins vaiko gimimo dieną? Atostogas?
Gal gyvenate vienas ir neturite kompanjono pasivaikščioti paupiu tik vasarą? Priimtini visokie variantai.


http://www.skelbiu.lt/skelbimai/naujien ... 15504.html

Re: Įvairios diskusijos

Standartinė medziotojas » 2014-Bal-10 17:03

Joparasate, sadistas, ne kitaip :x

Šeimininkas užsakė šiurpų šuns nužudymą


Virginija PETRAUSKIENĖ (lrytas.lt),
panskliautas.lt
2014 Balandžio 10 d.


Rokiškio rajono gyventojas, įvykdęs kaimyno užsakymą „panaikinti“ nebereikalingą šunį, turės už tai atsakyti. Su maišu per kaimą keliavęs šuns žudikas sukėlė kaimynų įtarimus ir netrukus buvo demaskuotas.
Šios savaitės pradžioje Kriaunų kaimo žmonės pastebėjo, kad 48-erių to paties kaimo gyventojas Virginijus K. ant peties nešasi maišą. Kadangi šis žmogus žinomas ne tik kaip mėgėjas išgerti, bet ir nugvelbti svetimą daiktą, kaimynai sunerimo.

Jie įtarė, kad prastos reputacijos kaimynas galėjo ką nors pavogti. Todėl žmonės paskambino seniūnui ir pasidalijo savo įtarimais.

Seniūnas Arvydas Rudinskas su dar vienu seniūnijos darbuotoju sėdo į automobilį ir nuvažiavo į nurodytą vietą. Jie pamatė Virginijų K. einantį jau be maišo. Lengvai apgirtęs jis ėjo keliu, o rankoje nešėsi akmenį. Į seniūno klausimą, kur padėjo maišą, vyras atsakė numetęs prie ūkinio pastato.

Maišas buvo numestas pievoje, vos už kelių metrų. Seniūnas patikrino, kas jame, ir rado negyvą šunį. Virginijus K. pasisakė tą šunį užmušęs, nes to prašė keturkojo savininkas, toje pačioje gatvėje gyvenantis 42-ejų Darius L.

Už darbą kaimynui buvo pažadėtas degtinės butelis.

Vykdydamas kaimyno užsakymą, Virginijus K. pasiėmė maišą su šunimi ir, nusinešęs į pievą, ėmė trankyti tą maišą į akmenį. Trankė tol, kol šuniukas maiše nurimo ir nebeišleido nė garso.

Apie šuns egzekuciją seniūnas pranešė veterinarijos tarnybos gyvūnų gerovės specialistei. Į Kriaunas kartu su policija atvykusi vyriausioji veterinarijos gydytoja-inspektorė Edita Jončienė išsiaiškino, kad šuns atsikratyti panoro pats jo šeimininkas Darius L.

Jis paprašė kaimyno Virginijaus K., kad šis vieną iš trijų kieme gyvenančių šunų „panaikintų“. Šeimininkas pats sugavo šunį, įkišo jį į maišą ir atidavė budeliui.

Dėl šuns egzekucijos policijoje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Re: Įvairios diskusijos

Standartinė medziotojas » 2014-Kov-24 16:38

Kviečiame įvertinti savo augintinius – mišrūnus dėl „pavojingos“ veislės požymių

http://gyvunuapsauga.lt/naujienos/kviec ... s-pozymiu/

Re: Įvairios diskusijos

Standartinė GRIZLEY » 2014-Kov-14 08:09

Draugelio medziojancio sibire Gibridai kile is Lietuvos https://www.youtube.com/watch?v=ud2G10I ... e=youtu.be

Re: Įvairios diskusijos

Standartinė medziotojas » 2014-Kov-10 15:36

Buvęs šuo čempionas po nesėkmingos parodos ištisas savaites marintas badu


GRYNAS.lt
2014 m. kovo 10 d.

Visko matę Lodzės miesto policininkai ir gyvūnų globos darbuotojai pamatę gyvo šuns skeletą sustingo tarsi stabo ištikti, kai kurių akyse pasirodė ašaros. Veimaro vižlų veislės šuo buvo marintas badu.
Vargšelis, išvydęs žmones, į dantis griebė tuščią dubenį. Pasak specialistų, šuo buvo išisas saivaites nešertas. Jo į skeletą panašiame kūne galima buvo suskaičiuoti visus šonkaulius ir netgi stuburo slankstelius – rašo dienraštis „Fakt“.
Kadaise dabar jau septynmetis keturkojis, vardu Azafas, buvo 39 metų lenkės Monikos B. pasidžiavimas, „skynė“ medalius įvairiose tarptautinėse parodose, tačiau pakako vienoje iš jų likti be apdovanojimo ir moters sugyventinis nusprendė šuns nešerti.
Su dvesiančiu iš bado šunimi buvo ir negrynaveislė vokiečių aviganio kalė. Ji buvo šeriama, tačiau, kaip nustatė specialistai, dažnai mušama.

Lodzėje garsėjusi Veimaro vižlų veislės šunų augintoja, matyt, savo meilę šunims, iškeitė į meilę sadistui.

Dabar Monikai B. teks stoti prieš Lodzės teismą. Už žiaurų elgesį su gyvūnais jai gresia iki 2 metų kalėjimo.

Re: Įvairios diskusijos

Standartinė Gedasas » 2013-Gru-13 14:37

kstati.. ryt litekspo rumuose sunu paroda... as vaziuosiu paziuret

Re: Įvairios diskusijos

Standartinė medziotojas » 2013-Gru-13 14:04

kaka.jpg

Re: Įvairios diskusijos

Standartinė DJ » 2013-Lap-13 22:02

Gedasas rašė:
DJ rašė:vo kaimynas greiciau rinkis ciucia ir galesim kasryt sustikt :D gi maniskis vis tavo namo kampa saziningai apmyzineja :D
a pas tavi kokis ciucia , davai razkazyvai ... ba jei greitai cuciku jamsiu , tai tocnai reiks kooperuotis kokian kabakan, a ty prie mus yra sunu aikstele, jie gi gali sunys pabuc kartu pora valadeliu kol xaziajinai :beer:
pas mani spanielka :) ryza :D jamiau daugiau namams, nors ir is dekoratyvinio-parodinio veislyno, neslopinau potraukio pauksciams tai anti randa :) ir stirna is kiemo veja balsu, nosis dirba puikiai. medziokliniu as jo nepavadinciau, bet man antis suranda, tiesa neatnesa, na as gal ir mokyt nemoku :) o siaip tai namie nepamainomas suo bute, dresuojamas per pora dienu :) as vilniuj kieme pavadeli naudoju nuo buto duru iki lifto, nusileidi ir kadangi iskart aikstele tai dar per ja pereit iki darzelio, tada paleidi apieni rata tarp darzeliu ir namo vel prie laiptines prisikabini kad koks vaikas neissigastu is lifto islindes, viskas :) vasara kai cia Zemynos centre vakarom bimbineja jaunos mamytes su vezimukais ir verksniais tai aplamai numyletinis kiemo :D ai dar labai zjbs jei sodyboj su kurmiais turi bedu :D pas mane ju siais metais nebuvo :D tik ciucia reikejo skalaut ezere nuo zemes :D

Re: Įvairios diskusijos

Standartinė Gedasas » 2013-Lap-13 21:36

DJ rašė:vo kaimynas greiciau rinkis ciucia ir galesim kasryt sustikt :D gi maniskis vis tavo namo kampa saziningai apmyzineja :D
a pas tavi kokis ciucia , davai razkazyvai ... ba jei greitai cuciku jamsiu , tai tocnai reiks kooperuotis kokian kabakan, a ty prie mus yra sunu aikstele, jie gi gali sunys pabuc kartu pora valadeliu kol xaziajinai :beer:

Re: Įvairios diskusijos

Standartinė DJ » 2013-Lap-13 21:06

vo kaimynas greiciau rinkis ciucia ir galesim kasryt sustikt :D gi maniskis vis tavo namo kampa saziningai apmyzineja :D