Kiškių medžioklė

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
User avatar
Darius74
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 328
Joined: 2009-May-20 21:36
Location: Vilnius

Re: Kiškių medžioklė

Post by Darius74 »

Medeinis wrote: O aš kaip prieš tris metus sumedžiojau ziukelį, tai nuo to karto prieš ilgaausius šautuvo nekeliu :)
O kokia priezastis? Daugiau zuikiu nebematei, ar kaip?
User avatar
Medeinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1004
Joined: 2007-Nov-27 09:40
Location: Kaunas. Tverai.

Re: Kiškių medžioklė

Post by Medeinis »

Darius74 wrote:
Medeinis wrote: O aš kaip prieš tris metus sumedžiojau ziukelį, tai nuo to karto prieš ilgaausius šautuvo nekeliu :)
O kokia priezastis? Daugiau zuikiu nebematei, ar kaip?
Gaila man jų.. nykstanti rūšis :sorry:
50km - ne vingis...
medžioklė be šuns - ne medžioklė.
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19462
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Kiškių medžioklė

Post by medziotojas »

Pala, bus Kapsuko žemėje kiškinė - pažiūrėsim :twisted:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Kiškių medžioklė

Post by fukas »

o kas tau sakė kad tai nykstanti rūšis :D
User avatar
Medeinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1004
Joined: 2007-Nov-27 09:40
Location: Kaunas. Tverai.

Re: Kiškių medžioklė

Post by Medeinis »

medziotojas wrote:Pala, bus Kapsuko žemėje kiškinė - pažiūrėsim :twisted:
Ten žinoma, kad gausiau jų, tačiau palyginus, kad buvo anksčiau, tai skaičiai labai skiriasi į mažąją pusę.. O pas mus tai visai prastai.. keli laksto, tai ką ten jį medžiot :roll:
50km - ne vingis...
medžioklė be šuns - ne medžioklė.
User avatar
Darius74
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 328
Joined: 2009-May-20 21:36
Location: Vilnius

Re: Kiškių medžioklė

Post by Darius74 »

Medeinis wrote:
medziotojas wrote:Pala, bus Kapsuko žemėje kiškinė - pažiūrėsim :twisted:
Ten žinoma, kad gausiau jų, tačiau palyginus, kad buvo anksčiau, tai skaičiai labai skiriasi į mažąją pusę.. O pas mus tai visai prastai.. keli laksto, tai ką ten jį medžiot :roll:
Tai cia briedes su briedziukais tegu laksto. Ju tai mazai, nuo asfalto vien kiek ima. O zuikiu tai ne viena maciau visuose Lietuvos krastuose.
User avatar
Medeinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1004
Joined: 2007-Nov-27 09:40
Location: Kaunas. Tverai.

Re: Kiškių medžioklė

Post by Medeinis »

Darius74 wrote:Tai cia briedes su briedziukais tegu laksto. Ju tai mazai, nuo asfalto vien kiek ima. O zuikiu tai ne viena maciau visuose Lietuvos krastuose.
Na, Dariau, tau matyt geriau matyt ir žinot, kas pas mane plotuose dedas ir kokie žvėrys gyvena :) Trys metai kaip po plotus slampinėju tikrai daug laiko, įvairiu metų, paros laiku, bet zuikį sutinku tikrai retai. Ir čia ne mano prasimanymas, kad kiškių ryškiai mažėja. Rašė ne per seniausiai apie tai žurnale Pėtelis (jei neklįstu) Tą rodo jų sumedžiojimo skaičiai.
50km - ne vingis...
medžioklė be šuns - ne medžioklė.
User avatar
Darius74
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 328
Joined: 2009-May-20 21:36
Location: Vilnius

Re: Kiškių medžioklė

Post by Darius74 »

Medeinis wrote:
Darius74 wrote:Tai cia briedes su briedziukais tegu laksto. Ju tai mazai, nuo asfalto vien kiek ima. O zuikiu tai ne viena maciau visuose Lietuvos krastuose.
Na, Dariau, tau matyt geriau matyt ir žinot, kas pas mane plotuose dedas ir kokie žvėrys gyvena :) Trys metai kaip po plotus slampinėju tikrai daug laiko, įvairiu metų, paros laiku, bet zuikį sutinku tikrai retai. Ir čia ne mano prasimanymas, kad kiškių ryškiai mažėja. Rašė ne per seniausiai apie tai žurnale Pėtelis (jei neklįstu) Tą rodo jų sumedžiojimo skaičiai.
Medeini, tikrai nezinau kur tu vaikstineji :pardon: :wink: . Tik manau, kad zuikius ne mes medziotojai ismedziojam kelis kart per metus zuikyne medziokle suorganizavus. Be musu yra dar daugybe keturkoju ar plunsnuociu ilgakasnapiu gyviu, kurie diena nakti zuikius medzioja. Kiek suprantu, zuikiu skaiciui didele reiksme turi gyvenimo salygos (laukai su krumais, retos pamiskes ir t.t.), kurios per visa Lietuva yra skirtingos. Matyt pas jus ukininkai istisus laukus laiko, ar miskai nepraeinami. Man ir paciam nuostabu buvo, kai praita met Varniu apylinkese tris zuikius sumedziojom ir dar du nubego. Ape Majamio laukus as geriau patylesiu :good:
User avatar
Medeinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1004
Joined: 2007-Nov-27 09:40
Location: Kaunas. Tverai.

Re: Kiškių medžioklė

Post by Medeinis »

Dariau, medžioju aš apie tuos pačius Varnius. Sąlygos čia kaip ir neblogos. Tačiau! Vienas dalykas, nesakiau, kad kiškių nėra. Antra - nesakiau ir nemanau, kad kiškių mažai dėl medžiotojų šratų. Tik pasakiau, kad aš į juos nesitaikau, nes man ir šiaip apskritai -1 kiškis kaip bebūtų yra minus vienas kiškis :) Į populiacijos gausos problemas gilinantis, reiktų paskaitinėt literatūros, kuri kolkas nėra labai konkreti, nes kiškių skaičiaus mažėjimo priežastys tik hipotezių lygyje.
50km - ne vingis...
medžioklė be šuns - ne medžioklė.
rikoschetas
Naujokas
Posts: 9
Joined: 2010-Sep-23 21:32

Re: Kiškių medžioklė

Post by rikoschetas »

Nu kiskiena neipatingo skonio tikrai neprilygsta sernienai,bet del tauku,jei reikia tai kodel gi ne :) Seip man tai buvo noras ir uzsibreztas tiksla ilgaausi sumedziot,dabar tai jau kaip ir dzin,bet kadangi medziojamas tai kita karta manau irgi neatsisakysiu pamiklint aki :D Sunkoka ji nukalt visai tai jam sansu bus dagiau :D
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Kiškių medžioklė

Post by Strelcius »

nu draugas mielas на вскус и цвет друзей нет kiskiena superinio skonio. galim keist kilas prie kilo kiskiena i serniena :D
Lietuvis
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Kiškių medžioklė

Post by svetimas »

Asmeniskai man uz serna geresnes mesos nera, arba nesu valges skanesnes :) :beer:
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
rikoschetas
Naujokas
Posts: 9
Joined: 2010-Sep-23 21:32

Re: Kiškių medžioklė

Post by rikoschetas »

Nu matai kadangi gaminau pirma karta gal nelabai vykusiai,nes jautesi savitas skonis... Nors savo aplinkinius pavaisinus,tai jie pirstus laizesi ir gyre.. Tobulumui ribu nera,gal kita kart geriau pavyks,jei bus galimybe patroskinti ji ar kada. Bandysiu tada marinate palaikyti ilgiau :)
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Re: Kiškių medžioklė

Post by jura »

man ir kiškelis tik kaip delikatesas :cool: kaip Minde sake nėr geresnės mėsos už šernieca :pardon: :)
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
User avatar
EIWIS
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 731
Joined: 2007-Dec-06 16:43
Location: Varena

Re: Kiškių medžioklė

Post by EIWIS »

Na asmeniskai man neteke sumedzioti kiskio nes pas mus ju irgi vienetai laksto, drysciau sakyti kad net baltuju daugiau vietomis. Bet kiek teko ragauti man kiskiena viena is skaniausiu mesyciu. :good:
Post Reply